BH Investeeringud OÜ
BH Investeeringud OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10461133, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 17 855 €parem kui 56% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 -24,5 %parem kui 11% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | — |
| 2026 II kv | — | 130 | — | — |
| 2026 I kv | 3 000 | 648 | — | — |
| 2025 IV kv | 7 258 | 1 392 | — | — |
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | — | 130 | — | — |
| 2025 I kv | — | 44 | — | — |
| 2024 IV kv | 6 065 | 1 165 | — | — |
| 2024 III kv | — | — | — | — |
| 2024 II kv | 16 325 | 3 271 | — | — |
| 2024 I kv | 4 000 | 800 | — | — |
| 2023 IV kv | 6 500 | 1 289 | — | — |
| 2023 III kv | 15 293 | 2 565 | — | — |
| 2023 II kv | 5 000 | 771 | — | — |
| 2023 I kv | 165 | 35 | — | — |
| 2022 IV kv | 5 000 | 1 000 | — | — |
| 2022 III kv | 16 700 | 3 339 | — | — |
| 2022 II kv | — | — | — | — |
| 2022 I kv | — | 19 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 855 | -4 367 | 0 | 664 665 | 177 936 | 0 |
| 2024 | 32 876 | 2 157 | 0 | 667 441 | 182 303 | 0 |
| 2023 | 37 556 | 22 411 | 0 | 668 799 | 180 146 | 0 |
| 2022 | 28 077 | 18 264 | 0 | 673 669 | 157 735 | 0 |
| 2021 | 5 993 | -3 649 | 0 | 673 378 | 139 471 | 0 |
| 2020 | 37 145 | 14 482 | 669 | 676 343 | 143 220 | 0 |
| 2019 | 45 100 | 27 696 | 8 028 | 622 211 | 128 738 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 03.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 20.05.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 26.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 24.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 21.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 21.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 21.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- OÜ Balance HoldingJuriidiline isik · 10504084 · 2 556 €
Omanikuna ettevõtetes
- 57,69%
Tegelikud kasusaajad
- Maire Armotsene osalus · alates 05.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
- 69102Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10028101 / 14 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10028101 / 13 21.07.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.07.2020 |
||
| Ä 10028101 / 12 16.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2018 |
||
| Ä 10028101 / 11 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| Ä 10028101 / 10 31.08.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.08.2016 |
||
| Ä 10028101 / 9 11.02.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.02.2015 |
||
| Ä 10028101 / 8 05.02.2015 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 05.02.2015 |
||
| Ä 10028101 / 7 19.12.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.12.2014 |
||
| Ä 10028101 / 6 20.06.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.06.2012 |
||
| Ä 10028101 / 5 08.05.2012 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 05.06.2012 |
||
| Ä 10028101 / M5 03.04.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.05.2012 | Jõustunud 03.04.2012 |
|
| Ä 28101 / 4 05.01.2009 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 13.01.2009 |
||
| Ä 28101 / 3 16.11.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.11.2006 |
||
| Ä 28101 / M4 30.10.2006 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 16.01.2007 | Jõustunud 09.11.2006 |
|
| Ä 28101 / M3 27.09.2006 |
Aruandetrahvimäärus | Puudused kõrvaldatud 01.11.2006 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes