Sharwimbo Namushasha OÜ
Sharwimbo Namushasha OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10460501, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranid jm toitlustuskohad. 2019. aasta aruande järgi oli müügitulu 253 153 € ja töötajaid 11.
2019 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2019 253 153 €parem kui 79% ettevõteteltegevusala mediaan 52 702 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 493
- Puhasrentaablus · 2019 2,8 %parem kui 56% ettevõteteltegevusala mediaan 1,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 024
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 253 153 | 7 033 | 104 258 | 54 775 | 39 150 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 13 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 14 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 17 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 18 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 19 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 19 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 19 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 18 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2019
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 09.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
Juhatuse andmed puuduvad.
Omanikud
- Altasabalta Sarchiarana OÜJuriidiline isik · 16029448 · 25 564 €
Tegelikud kasusaajad
- Eha Nurmikotsene osalus · alates 31.10.2018
- Merje Stammotsene osalus · alates 30.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Tegevusalad (EMTAK)
- 56101Restoranid jm toitlustuskohad Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10027145 / M10 20.07.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 01.09.2025 | Jõustunud 02.08.2025 |
|
| Ä 10027145 / M9 20.02.2025 |
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) | 22.03.2025 | Jõustunud 23.03.2025 |
|
| Ä 10027145 / 16 30.01.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.01.2025 |
||
| Ä 10027145 / 15 21.01.2025 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 21.01.2025 |
||
| Ä 10027145 / M8 03.01.2025 |
Korraldav määrus | 20.01.2025 | Jõustunud 03.01.2025 |
|
| Ä 10027145 / M7 12.10.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 26.12.2024 | Jõustunud 26.11.2024 |
|
| Ä 10027145 / M6 30.05.2024 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 30.06.2024 | Jõustunud 01.07.2024 |
|
| Ä 10027145 / M5 23.02.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 24.03.2024 | Jõustunud 25.03.2024 |
|
| Ä 10027145 / M4 31.12.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 30.01.2024 | Jõustunud 31.12.2023 |
|
| Ä 10027145 / 14 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10027145 / 13 11.11.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.11.2020 |
||
| Ä 10027145 / 12 10.02.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.02.2020 |
||
| Ä 10027145 / 11 16.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2018 |
||
| Ä 10027145 / 10 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| Ä 10027145 / 9 08.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.09.2016 |
||
| Ä 10027145 / 8 26.06.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.06.2015 |
||
| Ä 10027145 / 7 21.12.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.12.2011 |
||
| Ä 10027145 / M3 18.11.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 18.11.2011 |
||
| Ä 10027145 / 6 15.09.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.09.2010 |
||
| Ä 10027145 / 5 01.07.2010 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 01.07.2010 |
||
| Ä 27145 / 4 12.01.2010 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 02.02.2010 |
||
| Ä 27145 / M2 10.12.2009 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 10.01.2010 | Jõustunud 10.12.2009 |
|
| Ä 27145 / 3 28.02.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.02.2008 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes