Saare Pesemisteenuse OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10440361 OÜ Papsaare küla Registreeritud 22.06.1998
Võrdle

Saare Pesemisteenuse OÜ (OÜ), Papsaare küla, registrikood 10440361, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud tööjõuteenused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 53 602 € ja töötajaid 9.

Käive
53 602 €
↑ 15,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
23 238 €
↑ 10,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
14 073 €
↑ 15,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
9
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tööhõive · EMTAK 78

  • Käive · 2026 III kv 53 602 €
    tegevusala mediaan 32 553 € · ettevõtteid tegevusalal: 715
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 564 €
    tegevusala mediaan 1 477 € · ettevõtteid tegevusalal: 653
  • Müügitulu · 2025 184 656 €
    tegevusala mediaan 38 312 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 162
  • Puhasrentaablus · 2025 3,8 %
    tegevusala mediaan 4,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 914

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 53 602 € · +15,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 32 553 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 43 836 € Tegevusala mediaan: 34 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 36 538 € Tegevusala mediaan: 32 430 €2024 II kv Ettevõte: 38 451 € Tegevusala mediaan: 35 403 €II·242024 III kv Ettevõte: 47 965 € Tegevusala mediaan: 41 747 €2024 IV kv Ettevõte: 45 885 € Tegevusala mediaan: 36 918 €IV·242025 I kv Ettevõte: 42 548 € Tegevusala mediaan: 32 743 €2025 II kv Ettevõte: 44 850 € Tegevusala mediaan: 33 250 €II·252025 III kv Ettevõte: 52 904 € Tegevusala mediaan: 34 657 €2025 IV kv Ettevõte: 46 240 € Tegevusala mediaan: 35 558 €IV·252026 I kv Ettevõte: 39 470 € Tegevusala mediaan: 34 485 €2026 II kv Ettevõte: 46 315 € Tegevusala mediaan: 31 429 €II·262026 III kv Ettevõte: 53 602 € Tegevusala mediaan: 32 553 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 45 885 € Tegevusala mediaan: 36 918 €2025 I kv Ettevõte: 42 548 € Tegevusala mediaan: 32 743 €I·252025 II kv Ettevõte: 44 850 € Tegevusala mediaan: 33 250 €2025 III kv Ettevõte: 52 904 € Tegevusala mediaan: 34 657 €III·252025 IV kv Ettevõte: 46 240 € Tegevusala mediaan: 35 558 €2026 I kv Ettevõte: 39 470 € Tegevusala mediaan: 34 485 €I·262026 II kv Ettevõte: 46 315 € Tegevusala mediaan: 31 429 €2026 III kv Ettevõte: 53 602 € Tegevusala mediaan: 32 553 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 564 € · +27,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 477 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 414 € Tegevusala mediaan: 1 458 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 024 € Tegevusala mediaan: 1 294 €2024 II kv Ettevõte: 1 391 € Tegevusala mediaan: 1 368 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 339 € Tegevusala mediaan: 1 353 €2024 IV kv Ettevõte: 1 124 € Tegevusala mediaan: 1 536 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 522 € Tegevusala mediaan: 1 405 €2025 II kv Ettevõte: 1 476 € Tegevusala mediaan: 1 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 676 € Tegevusala mediaan: 1 492 €2025 IV kv Ettevõte: 1 282 € Tegevusala mediaan: 1 530 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 334 € Tegevusala mediaan: 1 483 €2026 II kv Ettevõte: 1 223 € Tegevusala mediaan: 1 408 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 564 € Tegevusala mediaan: 1 477 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 124 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2025 I kv Ettevõte: 1 522 € Tegevusala mediaan: 1 405 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 476 € Tegevusala mediaan: 1 388 €2025 III kv Ettevõte: 1 676 € Tegevusala mediaan: 1 492 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 282 € Tegevusala mediaan: 1 530 €2026 I kv Ettevõte: 1 334 € Tegevusala mediaan: 1 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 223 € Tegevusala mediaan: 1 408 €2026 III kv Ettevõte: 1 564 € Tegevusala mediaan: 1 477 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 9 · −10,0% võrreldes 2026 II kv
035810132023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 92024 II kv Ettevõte: 7II·242024 III kv Ettevõte: 92024 IV kv Ettevõte: 10IV·242025 I kv Ettevõte: 92025 II kv Ettevõte: 9II·252025 III kv Ettevõte: 112025 IV kv Ettevõte: 11IV·252026 I kv Ettevõte: 92026 II kv Ettevõte: 10II·262026 III kv Ettevõte: 9III·26035810132024 IV kv Ettevõte: 102025 I kv Ettevõte: 9I·252025 II kv Ettevõte: 92025 III kv Ettevõte: 11III·252025 IV kv Ettevõte: 112026 I kv Ettevõte: 9I·262026 II kv Ettevõte: 102026 III kv Ettevõte: 9III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 23 238 € · +10,3% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 18 929 €IV·232024 I kv Ettevõte: 15 166 €2024 II kv Ettevõte: 15 819 €II·242024 III kv Ettevõte: 17 255 €2024 IV kv Ettevõte: 19 904 €IV·242025 I kv Ettevõte: 21 579 €2025 II kv Ettevõte: 21 254 €II·252025 III kv Ettevõte: 28 896 €2025 IV kv Ettevõte: 22 559 €IV·252026 I kv Ettevõte: 19 009 €2026 II kv Ettevõte: 21 071 €II·262026 III kv Ettevõte: 23 238 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 19 904 €2025 I kv Ettevõte: 21 579 €I·252025 II kv Ettevõte: 21 254 €2025 III kv Ettevõte: 28 896 €III·252025 IV kv Ettevõte: 22 559 €2026 I kv Ettevõte: 19 009 €I·262026 II kv Ettevõte: 21 071 €2026 III kv Ettevõte: 23 238 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 53 602 23 238 14 073 9
2026 II kv 46 315 21 071 12 234 10
2026 I kv 39 470 19 009 12 007 9
2025 IV kv 46 240 22 559 14 104 11
2025 III kv 52 904 28 896 18 431 11
2025 II kv 44 850 21 254 13 286 9
2025 I kv 42 548 21 579 13 698 9
2024 IV kv 45 885 19 904 11 236 10
2024 III kv 47 965 17 255 12 048 9
2024 II kv 38 451 15 819 9 739 7
2024 I kv 36 538 15 166 9 217 9
2023 IV kv 43 836 18 929 12 727 9
2023 III kv 33 570 13 750 7 763 10
2023 II kv 23 005 10 393 6 268 8
2023 I kv 13 882 7 637 5 186 8
2022 IV kv 16 571 8 578 5 621 6
2022 III kv 20 560 9 657 6 108 5
2022 II kv 18 455 7 523 5 219 8
2022 I kv 11 909 6 132 4 013 6
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
521 €
Käive töötaja kohta kvartalis
5 956 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 184 656 € · +9,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 312 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 68 618 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 61 981 € Tegevusala mediaan: 26 657 €20202021 Ettevõte: 46 398 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 67 901 € Tegevusala mediaan: 36 767 €20222023 Ettevõte: 124 680 € Tegevusala mediaan: 34 915 €20232024 Ettevõte: 168 820 € Tegevusala mediaan: 39 360 €20242025 Ettevõte: 184 656 € Tegevusala mediaan: 38 312 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 68 618 € Tegevusala mediaan: 31 058 €20192020 Ettevõte: 61 981 € Tegevusala mediaan: 26 657 €2021 Ettevõte: 46 398 € Tegevusala mediaan: 31 703 €20212022 Ettevõte: 67 901 € Tegevusala mediaan: 36 767 €2023 Ettevõte: 124 680 € Tegevusala mediaan: 34 915 €20232024 Ettevõte: 168 820 € Tegevusala mediaan: 39 360 €2025 Ettevõte: 184 656 € Tegevusala mediaan: 38 312 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 7 089 € · +292,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 720 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -11 563 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 10 622 € Tegevusala mediaan: 295 €20202021 Ettevõte: 1 863 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: -1 905 € Tegevusala mediaan: 1 074 €20222023 Ettevõte: -4 811 € Tegevusala mediaan: 332 €20232024 Ettevõte: -3 685 € Tegevusala mediaan: 394 €20242025 Ettevõte: 7 089 € Tegevusala mediaan: 720 €2025-15 000-10 000-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -11 563 € Tegevusala mediaan: 537 €20192020 Ettevõte: 10 622 € Tegevusala mediaan: 295 €2021 Ettevõte: 1 863 € Tegevusala mediaan: 870 €20212022 Ettevõte: -1 905 € Tegevusala mediaan: 1 074 €2023 Ettevõte: -4 811 € Tegevusala mediaan: 332 €20232024 Ettevõte: -3 685 € Tegevusala mediaan: 394 €2025 Ettevõte: 7 089 € Tegevusala mediaan: 720 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 3,8 % · +6,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,7 % · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
-20-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -16,9 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: 17,1 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20202021 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: -2,8 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20222023 Ettevõte: -3,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20232024 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20242025 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -16,9 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20192020 Ettevõte: 17,1 % Tegevusala mediaan: 7,5 %2021 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 7,5 %20212022 Ettevõte: -2,8 % Tegevusala mediaan: 6,6 %2023 Ettevõte: -3,9 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20232024 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 29 761 € · +13,8% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 18 774 €20192020 Ettevõte: 10 342 €20202021 Ettevõte: 13 114 €20212022 Ettevõte: 12 057 €20222023 Ettevõte: 21 031 €20232024 Ettevõte: 26 148 €20242025 Ettevõte: 29 761 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 18 774 €20192020 Ettevõte: 10 342 €2021 Ettevõte: 13 114 €20212022 Ettevõte: 12 057 €2023 Ettevõte: 21 031 €20232024 Ettevõte: 26 148 €2025 Ettevõte: 29 761 €2025
Omakapital, € 2025: 6 101 € · +717,5% võrreldes 2024
-2 50002 5005 0007 50010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 582 €20192020 Ettevõte: 3 550 €20202021 Ettevõte: 5 413 €20212022 Ettevõte: 3 508 €20222023 Ettevõte: 2 697 €20232024 Ettevõte: -988 €20242025 Ettevõte: 6 101 €2025-2 50002 5005 0007 50010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 582 €20192020 Ettevõte: 3 550 €2021 Ettevõte: 5 413 €20212022 Ettevõte: 3 508 €2023 Ettevõte: 2 697 €20232024 Ettevõte: -988 €2025 Ettevõte: 6 101 €2025
Töötajad 2025: 8 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22025024682018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tööhõive (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 184 656 7 089 154 124 29 761 6 101 8
2024 168 820 -3 685 136 768 26 148 -988 8
2023 124 680 -4 811 110 837 21 031 2 697 7
2022 67 901 -1 905 66 658 12 057 3 508 5
2021 46 398 1 863 43 206 13 114 5 413 6
2020 61 981 10 622 51 813 10 342 3 550 6
2019 68 618 -11 563 64 991 18 774 9 582 6
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 9
2016 — — — — — 9
2015 — — — — — 6
2014 — — — — — 6
2013 — — — — — 4
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 0
2002 — — — — — 0
2001 — — — — — 0
2000 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
3,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
116,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
23,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
20,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
79,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,07
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
23 082 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 605 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 13.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 18.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 08.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 16.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 78209Muud tööjõuteenused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30035117 / 11
20.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
20.09.2023
PDF
Ä 30035117 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30035117 / 9
19.06.2020
Muutmiskanne Jõustunud
19.06.2020
PDF
Ä 30035117 / 8
12.03.2020
Eitav kandemäärus Jõustunud
06.04.2020
PDF
Ä 30035117 / M3
11.03.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.03.2020 Jõustunud
11.03.2020
PDF
Ä 30035117 / 7
15.01.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
15.01.2019
PDF
Ä 30035117 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30035117 / 5
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 30035117 / 4
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30035117 / 3
13.02.2012
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2012
PDF
Ä 30035117 / M2
02.12.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
02.12.2011
PDF
Ä 30035117 / M1
11.11.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
11.11.2011
PDF
Ä 35117 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 12278 / 5
03.03.2008
Registrikaardi sulgemine piirkonnavahetuse tõttu Jõustunud
03.03.2008
PDF
Ä 35117
29.02.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Jõustunud
03.03.2008
PDF
Ä 12278 / 4
27.02.2008
Märkus Jõustunud
27.02.2008
PDF
Ä 12278 / 3
23.01.2007
Muutmiskanne Jõustunud
23.01.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes