OÜ Perearst Marika Plaks

Registrisse kantud Registrikood 10436715 OÜ Tartu linn Registreeritud 27.04.1998
Võrdle

OÜ Perearst Marika Plaks (OÜ), Tartu linn, registrikood 10436715, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Üldarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 409 631 € ja töötajaid 4.

Käive
—
Riiklikud maksud
26 514 €
↑ 19,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
19 154 €
↑ 32,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 831 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 409 631 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 20,0 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 831 € · +32,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 3 103 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 517 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 5 370 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 613 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 4 738 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 894 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 3 633 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 974 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 3 781 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 092 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 2 887 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 831 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 738 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 3 894 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 633 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 4 974 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 781 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 4 092 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 887 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 3 831 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 5IV·232024 I kv Ettevõte: 52024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 5II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 5III·260123452024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 52025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 26 514 € · +19,5% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 14 601 €IV·232024 I kv Ettevõte: 18 343 €2024 II kv Ettevõte: 25 542 €II·242024 III kv Ettevõte: 23 672 €2024 IV kv Ettevõte: 20 350 €IV·242025 I kv Ettevõte: 21 208 €2025 II kv Ettevõte: 29 929 €II·252025 III kv Ettevõte: 27 357 €2025 IV kv Ettevõte: 14 429 €IV·252026 I kv Ettevõte: 15 485 €2026 II kv Ettevõte: 22 186 €II·262026 III kv Ettevõte: 26 514 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 20 350 €2025 I kv Ettevõte: 21 208 €I·252025 II kv Ettevõte: 29 929 €2025 III kv Ettevõte: 27 357 €III·252025 IV kv Ettevõte: 14 429 €2026 I kv Ettevõte: 15 485 €I·262026 II kv Ettevõte: 22 186 €2026 III kv Ettevõte: 26 514 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 26 514 19 154 5
2026 II kv — 22 186 14 436 5
2026 I kv — 15 485 16 367 4
2025 IV kv — 14 429 15 123 4
2025 III kv — 27 357 19 897 4
2025 II kv — 29 929 18 165 5
2025 I kv — 21 208 19 471 5
2024 IV kv — 20 350 18 953 4
2024 III kv — 23 672 18 450 4
2024 II kv — 25 542 21 481 4
2024 I kv — 18 343 17 584 5
2023 IV kv — 14 601 15 513 5
2023 III kv — 20 992 15 230 5
2023 II kv — 19 598 15 034 4
2023 I kv — 14 716 13 672 4
2022 IV kv — 14 485 15 393 4
2022 III kv — 22 284 15 990 5
2022 II kv — 22 496 17 185 4
2022 I kv — 18 154 17 358 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 277 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 409 631 € · −3,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 277 786 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 290 586 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 340 442 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 356 476 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 398 743 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 422 099 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 409 631 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 277 786 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 290 586 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 340 442 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 356 476 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 398 743 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 422 099 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 409 631 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 81 864 € · −13,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 57 214 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 68 679 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 82 474 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 75 839 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 90 901 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 94 423 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 81 864 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 57 214 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 68 679 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 82 474 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 75 839 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 90 901 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 94 423 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 81 864 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 20,0 % · −2,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 24,2 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 21,3 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 22,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 22,4 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 20,0 % Tegevusala mediaan: 8,3 %202505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 20,6 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 23,6 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 24,2 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 21,3 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 22,8 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 22,4 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 20,0 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 136 103 € · −3,7% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 91 102 €20192020 Ettevõte: 104 088 €20202021 Ettevõte: 125 609 €20212022 Ettevõte: 118 540 €20222023 Ettevõte: 137 815 €20232024 Ettevõte: 141 349 €20242025 Ettevõte: 136 103 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 91 102 €20192020 Ettevõte: 104 088 €2021 Ettevõte: 125 609 €20212022 Ettevõte: 118 540 €2023 Ettevõte: 137 815 €20232024 Ettevõte: 141 349 €2025 Ettevõte: 136 103 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 108 929 € · −3,5% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 70 699 €20192020 Ettevõte: 83 242 €20202021 Ettevõte: 98 160 €20212022 Ettevõte: 94 023 €20222023 Ettevõte: 107 236 €20232024 Ettevõte: 112 904 €20242025 Ettevõte: 108 929 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 70 699 €20192020 Ettevõte: 83 242 €2021 Ettevõte: 98 160 €20212022 Ettevõte: 94 023 €2023 Ettevõte: 107 236 €20232024 Ettevõte: 112 904 €2025 Ettevõte: 108 929 €2025
Töötajad 2025: 4 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025012342018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 409 631 81 864 160 502 136 103 108 929 4
2024 422 099 94 423 175 707 141 349 112 904 4
2023 398 743 90 901 138 872 137 815 107 236 4
2022 356 476 75 839 143 240 118 540 94 023 4
2021 340 442 82 474 130 170 125 609 98 160 4
2020 290 586 68 679 106 036 104 088 83 242 4
2019 277 786 57 214 113 162 91 102 70 699 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 7
2013 — — — — — 7
2012 — — — — — 7
2011 — — — — — 8
2010 — — — — — 8
2009 — — — — — 6
2008 — — — — — 6
2007 — — — — — 5
2006 — — — — — 5
2005 — — — — — 5
2004 — — — — — 5
2003 — — — — — 5
2002 — — — — — 4
2001 — — — — — 4
2000 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
20,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
75,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
60,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
80,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
20,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,87
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
102 408 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 344 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86211Üldarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20011727 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20011727 / 9
15.10.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
15.10.2021
PDF
Ä 20011727 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20011727 / 7
23.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
23.12.2017
PDF
Ä 20011727 / 6
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20011727 / 5
20.10.2015
Muutmiskanne Jõustunud
20.10.2015
PDF
Ä 20011727 / 4
17.05.2011
Muutmiskanne Jõustunud
17.05.2011
PDF
Ä 11727 / 3
29.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
29.12.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes