AB Medical Teeninduse osaühing

Registrisse kantud Registrikood 10423546 OÜ Peetri alevik Registreeritud 03.04.1998
Võrdle

AB Medical Teeninduse osaühing (OÜ), Peetri alevik, registrikood 10423546, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 675 325 € ja töötajaid 13.

Käive
675 325 €
↓ 29,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
162 983 €
↓ 15,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
55 735 €
↑ 2,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
13
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 675 325 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 287 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 2,4 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 8,7 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 675 325 € · −29,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 093 311 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 804 613 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 601 544 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 656 957 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 3 137 954 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 077 450 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 786 772 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 476 165 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 1 269 154 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 610 897 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 951 140 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 675 325 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 137 954 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 1 077 450 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 786 772 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 476 165 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 269 154 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 610 897 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 951 140 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 675 325 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 287 € · +2,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 4 615 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 372 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 4 165 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 434 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 5 451 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 357 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 4 512 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 691 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 4 452 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 127 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 4 205 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 287 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 5 451 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 6 357 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 512 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 4 691 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 452 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 5 127 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 205 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 4 287 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 13 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0510152023 IV kv Ettevõte: 13IV·232024 I kv Ettevõte: 132024 II kv Ettevõte: 13II·242024 III kv Ettevõte: 132024 IV kv Ettevõte: 13IV·242025 I kv Ettevõte: 132025 II kv Ettevõte: 13II·252025 III kv Ettevõte: 132025 IV kv Ettevõte: 13IV·252026 I kv Ettevõte: 132026 II kv Ettevõte: 13II·262026 III kv Ettevõte: 13III·260510152024 IV kv Ettevõte: 132025 I kv Ettevõte: 13I·252025 II kv Ettevõte: 132025 III kv Ettevõte: 13III·252025 IV kv Ettevõte: 132026 I kv Ettevõte: 13I·262026 II kv Ettevõte: 132026 III kv Ettevõte: 13III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 162 983 € · −15,1% võrreldes 2026 II kv
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 189 478 €IV·232024 I kv Ettevõte: 186 806 €2024 II kv Ettevõte: 134 546 €II·242024 III kv Ettevõte: 284 937 €2024 IV kv Ettevõte: 385 580 €IV·242025 I kv Ettevõte: 219 220 €2025 II kv Ettevõte: 177 063 €II·252025 III kv Ettevõte: 152 961 €2025 IV kv Ettevõte: 231 739 €IV·252026 I kv Ettevõte: 171 855 €2026 II kv Ettevõte: 192 042 €II·262026 III kv Ettevõte: 162 983 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 385 580 €2025 I kv Ettevõte: 219 220 €I·252025 II kv Ettevõte: 177 063 €2025 III kv Ettevõte: 152 961 €III·252025 IV kv Ettevõte: 231 739 €2026 I kv Ettevõte: 171 855 €I·262026 II kv Ettevõte: 192 042 €2026 III kv Ettevõte: 162 983 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 675 325 162 983 55 735 13
2026 II kv 951 140 192 042 54 662 13
2026 I kv 610 897 171 855 66 647 13
2025 IV kv 1 269 154 231 739 57 872 13
2025 III kv 476 165 152 961 60 985 13
2025 II kv 786 772 177 063 58 660 13
2025 I kv 1 077 450 219 220 82 640 13
2024 IV kv 3 137 954 385 580 70 865 13
2024 III kv 1 656 957 284 937 57 645 13
2024 II kv 601 544 134 546 54 147 13
2024 I kv 804 613 186 806 69 836 13
2023 IV kv 1 093 311 189 478 59 990 13
2023 III kv 643 224 151 105 59 806 13
2023 II kv 1 754 726 247 082 55 519 13
2023 I kv 1 258 453 226 875 63 968 12
2022 IV kv 1 582 369 299 415 46 122 12
2022 III kv 1 157 209 103 697 47 087 12
2022 II kv 867 162 184 026 51 214 12
2022 I kv 617 967 122 506 59 554 12
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 429 €
Käive töötaja kohta kvartalis
51 948 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 419 634 € · −43,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 331 816 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 3 063 618 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 3 532 058 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 2 678 883 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 3 161 113 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 4 300 074 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 2 419 634 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 331 816 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 3 063 618 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 3 532 058 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 2 678 883 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 3 161 113 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 4 300 074 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 2 419 634 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 210 880 € · −60,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 203 133 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 471 089 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 502 816 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 312 525 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 360 249 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 527 833 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 210 880 € Tegevusala mediaan: 127 €202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 203 133 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 471 089 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 502 816 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 312 525 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 360 249 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 527 833 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 210 880 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 8,7 % · −3,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 14,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 11,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 11,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 8,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15,3 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 14,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 11,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 11,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 12,3 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 8,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 721 256 € · −19,6% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 559 888 €20192020 Ettevõte: 984 649 €20202021 Ettevõte: 901 441 €20212022 Ettevõte: 800 955 €20222023 Ettevõte: 757 496 €20232024 Ettevõte: 897 243 €20242025 Ettevõte: 721 256 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 559 888 €20192020 Ettevõte: 984 649 €2021 Ettevõte: 901 441 €20212022 Ettevõte: 800 955 €2023 Ettevõte: 757 496 €20232024 Ettevõte: 897 243 €2025 Ettevõte: 721 256 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 422 320 € · −31,0% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 285 201 €20192020 Ettevõte: 568 841 €20202021 Ettevõte: 708 995 €20212022 Ettevõte: 543 638 €20222023 Ettevõte: 499 061 €20232024 Ettevõte: 611 840 €20242025 Ettevõte: 422 320 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 285 201 €20192020 Ettevõte: 568 841 €2021 Ettevõte: 708 995 €20212022 Ettevõte: 543 638 €2023 Ettevõte: 499 061 €20232024 Ettevõte: 611 840 €2025 Ettevõte: 422 320 €2025
Töötajad 2025: 12 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 22025035810132018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 419 634 210 880 580 530 721 256 422 320 12
2024 4 300 074 527 833 569 165 897 243 611 840 12
2023 3 161 113 360 249 556 644 757 496 499 061 12
2022 2 678 883 312 525 423 553 800 955 543 638 11
2021 3 532 058 502 816 448 518 901 441 708 995 11
2020 3 063 618 471 089 417 251 984 649 568 841 11
2019 1 331 816 203 133 348 274 559 888 285 201 11
2018 — — — — — 11
2017 — — — — — 11
2016 — — — — — 11
2015 — — — — — 10
2014 — — — — — 10
2013 — — — — — 11
2012 — — — — — 11
2011 — — — — — 10
2010 — — — — — 10
2009 — — — — — 13
2008 — — — — — 11
2007 — — — — — 11
2006 — — — — — 11
2005 — — — — — 16
2004 — — — — — 15
2003 — — — — — 15
2002 — — — — — 16
2001 — — — — — 13
2000 — — — — — 12
1998 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
8,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
49,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
29,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
58,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
41,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,32
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
201 636 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 031 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 17.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 14.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46462Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük Põhitegevus
  • 33201Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10029739 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10029739 / 11
20.06.2019
Muutmiskanne Jõustunud
20.06.2019
PDF
Ä 10029739 / 10
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10029739 / 9
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10029739 / 8
06.12.2016
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2016
PDF
Ä 10029739 / 7
06.06.2014
Muutmiskanne Jõustunud
06.06.2014
PDF
Ä 10029739 / 6
21.02.2011
Muutmiskanne Jõustunud
21.02.2011
PDF
Ä 10029739 / M2
01.02.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.03.2011 Jõustunud
01.02.2011
PDF
Ä 29739 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
08.12.2008
PDF
Ä 29739 / 4
24.03.2008
Muutmiskanne Jõustunud
24.03.2008
PDF
Ä 29739 / M1
14.03.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 16.04.2008 Puudused kõrvaldatud
18.03.2008
PDF
Ä 29739 / 3
22.03.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes