Tallinn Rent OÜ
Tallinn Rent OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10418019, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 171 624 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 171 624 €parem kui 88% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Müügitulu · 2025 550 272 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 86,1 %parem kui 90% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 171 624 | 31 007 | 1 023 | — |
| 2026 II kv | 157 986 | 27 282 | 1 023 | — |
| 2026 I kv | 156 852 | — | 1 011 | — |
| 2025 IV kv | 150 680 | 25 919 | 1 030 | — |
| 2025 III kv | 179 986 | 24 289 | 1 030 | — |
| 2025 II kv | 157 379 | 11 432 | 1 030 | — |
| 2025 I kv | 151 478 | 17 663 | 853 | — |
| 2024 IV kv | 145 180 | 13 361 | 760 | — |
| 2024 III kv | 154 904 | 17 152 | 760 | — |
| 2024 II kv | 146 330 | — | 760 | — |
| 2024 I kv | 147 177 | — | 734 | — |
| 2023 IV kv | 145 055 | — | 721 | — |
| 2023 III kv | 157 328 | 15 292 | 721 | — |
| 2023 II kv | 165 512 | 16 566 | 721 | — |
| 2023 I kv | 139 589 | 19 500 | 751 | — |
| 2022 IV kv | 140 916 | 22 364 | 813 | — |
| 2022 III kv | 150 392 | 13 376 | 1 478 | — |
| 2022 II kv | 130 533 | 12 925 | 1 837 | 1 |
| 2022 I kv | 110 505 | 19 919 | 2 224 | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 550 272 | 473 873 | 14 082 | 12 058 867 | 9 161 723 | 1 |
| 2024 | 549 049 | 350 798 | 11 571 | 11 659 692 | 8 687 850 | 1 |
| 2023 | 543 138 | 1 581 739 | 11 172 | 10 232 316 | 8 337 093 | 0 |
| 2022 | 482 504 | 784 215 | 16 152 | 8 820 744 | 6 755 354 | 0 |
| 2021 | 462 100 | 253 694 | 22 078 | 7 584 092 | 5 971 139 | 0 |
| 2020 | 452 670 | 476 203 | 21 207 | 7 275 325 | 5 717 444 | 0 |
| 2019 | 542 121 | 345 261 | 21 207 | 6 913 157 | 5 241 241 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 7 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 6 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 7 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.09.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 10.12.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 14.11.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 18.02.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 16.06.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 19.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 13.10.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Kätlin MaranJuhatuse liige · alates 23.03.1998
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Kätlin MaranFüüsiline isik · 25 565 €
Tegelikud kasusaajad
- Kätlin Maranotsene osalus · alates 30.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Heda KruusiaukAudiitorettevõtja · 14.06.2017
- Audiitorbüroo Anrison OsaühingAudiitorettevõtja · 14.06.2017
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
- 77111Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10028735 / M10 01.09.2026 |
Aruandetrahvimäärus | 24.09.2026 | Puudused kõrvaldatud 25.09.2026 |
|
| Ä 10028735 / M9 24.07.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 24.08.2026 | Jõustunud 25.07.2026 |
|
| Ä 10028735 / M8 20.11.2025 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 13.12.2025 | Jõustunud 22.12.2025 |
|
| Ä 10028735 / M7 19.09.2025 |
Aruandetrahvimäärus | 14.10.2025 | Jõustunud 16.10.2025 |
|
| Ä 10028735 / M6 18.07.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 21.08.2025 | Puudused kõrvaldatud 10.12.2025 |
|
| Ä 10028735 / 12 21.10.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.10.2024 |
||
| Ä 10028735 / M5 12.08.2024 |
Aruandetrahvimäärus | 13.09.2024 | Jõustunud 14.09.2024 |
|
| Ä 10028735 / M4 06.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 05.08.2024 | Jõustunud 06.07.2024 |
|
| Ä 10028735 / M3 16.12.2023 |
Korduv aruandetrahvimäärus | 01.01.2024 | Puudused kõrvaldatud 19.02.2024 |
|
| Ä 10028735 / M2 25.09.2023 |
Aruandetrahvimäärus | 10.10.2023 | Puudused kõrvaldatud 19.02.2024 |
|
| Ä 10028735 / 11 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10028735 / M1 24.08.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 23.09.2023 | Puudused kõrvaldatud 19.02.2024 |
|
| Ä 10028735 / 10 19.06.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.06.2021 |
||
| Ä 10028735 / 9 16.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2018 |
||
| Ä 10028735 / 8 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| Ä 10028735 / 7 29.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 29.09.2016 |
||
| Ä 10028735 / 6 15.10.2013 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 15.10.2013 |
||
| Ä 10028735 / 5 30.06.2011 |
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata | Jõustunud 30.06.2011 |
||
| Ä 10028735 / 4 16.03.2011 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 16.03.2011 |
||
| Ä 28735 / 3 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 10.12.2008 |
||
| Ä 28735 / 2 29.08.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes