osaühing Nimetu Kuressaare

Registrisse kantud Registrikood 10415156 OÜ Kuressaare linn Registreeritud 13.04.1998
Võrdle

osaühing Nimetu Kuressaare (OÜ), Kuressaare linn, registrikood 10415156, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Restoranide ja kohvikute tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 172 537 € ja töötajaid 5.

Käive
172 537 €
↑ 374,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
31 422 €
↑ 416,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
9 752 €
↑ 189,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
−7 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 172 537 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 950 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
  • Müügitulu · 2025 221 829 €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 7,8 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 172 537 € · +374,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 32 917 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 16 607 € Tegevusala mediaan: 37 389 €2024 II kv Ettevõte: 35 836 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 169 836 € Tegevusala mediaan: 51 448 €2024 IV kv Ettevõte: 38 569 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 14 626 € Tegevusala mediaan: 37 353 €2025 II kv Ettevõte: 28 546 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 147 573 € Tegevusala mediaan: 49 958 €2025 IV kv Ettevõte: 29 758 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 644 € Tegevusala mediaan: 34 060 €2026 II kv Ettevõte: 36 395 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 172 537 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 38 569 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 14 626 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 28 546 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 147 573 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 29 758 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 6 644 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 36 395 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 172 537 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 950 € · +594,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 856 € Tegevusala mediaan: 965 €IV·232024 I kv Ettevõte: 383 € Tegevusala mediaan: 960 €2024 II kv Ettevõte: 237 € Tegevusala mediaan: 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 881 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2024 IV kv Ettevõte: 1 784 € Tegevusala mediaan: 1 050 €IV·242025 I kv Ettevõte: 691 € Tegevusala mediaan: 1 069 €2025 II kv Ettevõte: 314 € Tegevusala mediaan: 1 032 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 187 € Tegevusala mediaan: 1 190 €2025 IV kv Ettevõte: 1 997 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 928 € Tegevusala mediaan: 1 087 €2026 II kv Ettevõte: 281 € Tegevusala mediaan: 1 028 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 950 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 784 € Tegevusala mediaan: 1 050 €2025 I kv Ettevõte: 691 € Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: 314 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 III kv Ettevõte: 1 187 € Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 997 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 928 € Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 281 € Tegevusala mediaan: 1 028 €2026 III kv Ettevõte: 1 950 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · −58,3% võrreldes 2026 II kv
035810132023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 7II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 9II·252025 III kv Ettevõte: 62025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 12II·262026 III kv Ettevõte: 5III·26035810132024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 92025 III kv Ettevõte: 6III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 122026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 31 422 € · +416,4% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 4 017 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 774 €2024 II kv Ettevõte: 3 586 €II·242024 III kv Ettevõte: 28 502 €2024 IV kv Ettevõte: 7 233 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 877 €2025 II kv Ettevõte: 3 862 €II·252025 III kv Ettevõte: 24 796 €2025 IV kv Ettevõte: 6 182 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 518 €2026 II kv Ettevõte: 6 085 €II·262026 III kv Ettevõte: 31 422 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 7 233 €2025 I kv Ettevõte: 1 877 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 862 €2025 III kv Ettevõte: 24 796 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 182 €2026 I kv Ettevõte: 2 518 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 085 €2026 III kv Ettevõte: 31 422 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 172 537 31 422 9 752 5
2026 II kv 36 395 6 085 3 368 12
2026 I kv 6 644 2 518 2 783 3
2025 IV kv 29 758 6 182 5 990 3
2025 III kv 147 573 24 796 7 119 6
2025 II kv 28 546 3 862 2 822 9
2025 I kv 14 626 1 877 2 073 3
2024 IV kv 38 569 7 233 5 352 3
2024 III kv 169 836 28 502 7 523 4
2024 II kv 35 836 3 586 1 661 7
2024 I kv 16 607 1 774 1 532 4
2023 IV kv 32 917 4 017 3 712 2
2023 III kv 161 564 29 178 14 686 4
2023 II kv 40 662 6 167 4 202 8
2023 I kv 7 532 2 310 2 725 3
2022 IV kv 33 574 9 397 7 951 7
2022 III kv 139 903 29 131 15 107 10
2022 II kv 34 358 8 968 6 965 15
2022 I kv 17 003 6 165 5 278 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
650 €
Käive töötaja kohta kvartalis
34 507 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 221 829 € · −12,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 277 350 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 179 022 € Tegevusala mediaan: 39 939 €20202021 Ettevõte: 174 171 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 225 292 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 244 297 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 252 133 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 221 829 € Tegevusala mediaan: 47 451 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 277 350 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 179 022 € Tegevusala mediaan: 39 939 €2021 Ettevõte: 174 171 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 225 292 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 244 297 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 252 133 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 221 829 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 17 246 € · −59,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
-40 000-20 000020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17 365 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: -20 574 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -17 509 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 8 476 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: 12 044 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 43 042 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: 17 246 € Tegevusala mediaan: 68 €2025-40 000-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17 365 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: -20 574 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -17 509 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 8 476 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: 12 044 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 43 042 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: 17 246 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 7,8 % · −9,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
-20-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6,3 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: -11,5 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20202021 Ettevõte: -10,1 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 17,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025-20-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6,3 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: -11,5 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2021 Ettevõte: -10,1 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: 4,9 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 17,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 88 559 € · +28,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 55 808 €20192020 Ettevõte: 34 790 €20202021 Ettevõte: 27 950 €20212022 Ettevõte: 23 017 €20222023 Ettevõte: 34 711 €20232024 Ettevõte: 68 884 €20242025 Ettevõte: 88 559 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 55 808 €20192020 Ettevõte: 34 790 €2021 Ettevõte: 27 950 €20212022 Ettevõte: 23 017 €2023 Ettevõte: 34 711 €20232024 Ettevõte: 68 884 €2025 Ettevõte: 88 559 €2025
Omakapital, € 2025: 76 447 € · +29,1% võrreldes 2024
-20 000020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 33 723 €20192020 Ettevõte: 13 149 €20202021 Ettevõte: -4 360 €20212022 Ettevõte: 4 115 €20222023 Ettevõte: 16 160 €20232024 Ettevõte: 59 202 €20242025 Ettevõte: 76 447 €2025-20 000020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 33 723 €20192020 Ettevõte: 13 149 €2021 Ettevõte: -4 360 €20212022 Ettevõte: 4 115 €2023 Ettevõte: 16 160 €20232024 Ettevõte: 59 202 €2025 Ettevõte: 76 447 €2025
Töötajad 2025: 7 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 32025035810132018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 221 829 17 246 58 168 88 559 76 447 7
2024 252 133 43 042 49 971 68 884 59 202 7
2023 244 297 12 044 39 344 34 711 16 160 6
2022 225 292 8 476 81 844 23 017 4 115 7
2021 174 171 -17 509 96 014 27 950 -4 360 8
2020 179 022 -20 574 108 428 34 790 13 149 11
2019 277 350 17 365 112 323 55 808 33 723 10
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 7
2016 — — — — — 8
2015 — — — — — 9
2014 — — — — — 10
2013 — — — — — 8
2012 — — — — — 7
2011 — — — — — 7
2010 — — — — — 5
2009 — — — — — 6
2008 — — — — — 10
2007 — — — — — 6
2006 — — — — — 7
2005 — — — — — 6
2004 — — — — — 6
2003 — — — — — 8
2002 — — — — — 6
2001 — — — — — 6
2000 — — — — — 6
1999 — — — — — 9
1998 — — — — — 12

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
7,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
22,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
19,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
86,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
13,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
7,24
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
31 690 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
692 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 21.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 56111Restoranide ja kohvikute tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30009311 / 16
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 30009311 / 15
06.01.2023
Muutmiskanne Jõustunud
06.01.2023
PDF
Ä 30009311 / 14
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30009311 / 13
23.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
23.12.2017
PDF
Ä 30009311 / 12
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30009311 / 11
14.08.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
14.08.2017
PDF
Ä 30009311 / M6
26.07.2017
Korraldav määrus 25.08.2017 Puudused kõrvaldatud
14.08.2017
PDF
Ä 30009311 / 10
22.03.2012
Muutmiskanne Jõustunud
22.03.2012
PDF
Ä 30009311 / 9
12.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2011
PDF
Ä 9311 / 8
06.03.2009
Muutmiskanne Jõustunud
06.03.2009
PDF
Ä 9311 / M5
05.03.2009
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
04.04.2009
PDF
Ä 9311 / 7
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 9311 / 6
18.08.2008
Muutmiskanne Jõustunud
18.08.2008
PDF
Ä 9311 / 5
17.06.2008
Muutmiskanne Jõustunud
17.06.2008
PDF
Ä 9311 / 4
28.05.2004
Eitav kandeotsus Jõustunud PDF
Ä 9311 / M4
23.04.2004
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 23.05.2004 Jõustunud PDF
Ä 9311 / 3
22.04.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 9311 / M3
18.10.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 01.12.2002 Jõustunud PDF
Ä 9311 / 2
07.06.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 9311 / M2
21.03.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 21.05.2002 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes