Matusebüroo Kristin Osaühing
Matusebüroo Kristin Osaühing (OÜ), Tallinn, registrikood 10405123, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Matusebüroode ja krematooriumide tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 128 319 € ja töötajaid 10.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 128 319 €parem kui 94% ettevõteteltegevusala mediaan 10 820 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 571
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 915 €parem kui 93% ettevõteteltegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
- Müügitulu · 2025 599 365 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
- Puhasrentaablus · 2025 -3,7 %parem kui 19% ettevõteteltegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 128 319 | 34 169 | 19 151 | 10 |
| 2026 II kv | 178 355 | 39 046 | 17 908 | 10 |
| 2026 I kv | 158 590 | 39 267 | 19 593 | 10 |
| 2025 IV kv | 141 183 | 36 018 | 18 870 | 10 |
| 2025 III kv | 151 851 | 43 967 | 24 669 | 10 |
| 2025 II kv | 149 960 | 43 018 | 25 644 | 11 |
| 2025 I kv | 150 261 | 42 360 | 26 387 | 11 |
| 2024 IV kv | 199 862 | 48 747 | 26 045 | 11 |
| 2024 III kv | 170 539 | 44 467 | 25 523 | 11 |
| 2024 II kv | 157 361 | 40 623 | 24 544 | 11 |
| 2024 I kv | 189 310 | 46 151 | 26 657 | 11 |
| 2023 IV kv | 237 656 | 55 756 | 34 685 | 9 |
| 2023 III kv | 243 329 | 54 826 | 32 971 | 12 |
| 2023 II kv | 256 965 | 56 778 | 35 173 | 13 |
| 2023 I kv | 334 186 | 64 893 | 35 225 | 14 |
| 2022 IV kv | 292 356 | 61 229 | 34 982 | 15 |
| 2022 III kv | 266 353 | 58 432 | 35 593 | 15 |
| 2022 II kv | 320 171 | 57 745 | 33 599 | 14 |
| 2022 I kv | 342 376 | 64 245 | 33 142 | 14 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 599 365 | -22 298 | 223 302 | 751 343 | 619 951 | 8 |
| 2024 | 662 567 | -10 104 | 256 842 | 788 477 | 642 249 | 9 |
| 2023 | 995 695 | 1 981 | 321 984 | 846 375 | 652 353 | 11 |
| 2022 | 1 166 735 | 46 460 | 347 197 | 992 370 | 650 372 | 13 |
| 2021 | 1 205 714 | 142 147 | 313 887 | 1 063 619 | 603 912 | 12 |
| 2020 | 953 002 | 4 195 | 303 019 | 897 684 | 461 765 | 13 |
| 2019 | 974 377 | -2 565 | 321 566 | 959 998 | 457 570 | 14 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 16 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 16 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 16 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 16 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 17 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 21 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 25 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 21 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 23 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 19 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 14 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 13 |
| 1997 | — | — | — | — | — | 11 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 09.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 11.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 25.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 26.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Hanno LeichterJuhatuse liige · alates 24.07.2025
- Katrin NielsenJuhatuse liige · alates 24.07.2025
- Orm RatasJuhatuse liige · alates 24.07.2025
- Sven-Erik NielsenJuhatuse liige · alates 24.07.2025
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Hanno LeichterFüüsiline isik · 5 112 €
- Katrin NielsenFüüsiline isik · 5 112 €
- Sven-Erik NielsenFüüsiline isik · 5 112 €
- Orm RatasFüüsiline isik · 5 112 €
- Martin VähejausFüüsiline isik · 5 112 €
Tegelikud kasusaajad
- Martin Vähejausotsene osalus · alates 08.06.2026
- Hanno Leichterotsene osalus · alates 24.10.2018
- Katrin Nielsenotsene osalus · alates 24.10.2018
- Orm Ratasotsene osalus · alates 24.10.2018
- Sven-Erik Nielsenotsene osalus · alates 24.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 96301Matusebüroode ja krematooriumide tegevus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10027129 / 16 24.07.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.07.2025 |
||
| Ä 10027129 / 15 30.05.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.05.2025 |
||
| Ä 10027129 / 14 09.11.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 09.11.2023 |
||
| Ä 10027129 / 13 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10027129 / 12 17.12.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.12.2019 |
||
| Ä 10027129 / 11 30.06.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.06.2018 |
||
| Ä 10027129 / 10 16.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2018 |
||
| Ä 10027129 / 9 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| Ä 10027129 / 8 16.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.09.2016 |
||
| Ä 10027129 / 7 02.03.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.03.2012 |
||
| Ä 10027129 / M4 13.01.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 07.03.2012 | Puudused kõrvaldatud 27.02.2012 |
|
| Ä 27129 / 6 17.12.2009 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 17.12.2009 |
||
| Ä 27129 / 5 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 11.12.2008 |
||
| Ä 27129 / 4 29.07.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 27129 / 3 23.09.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 27129 / M3 27.05.2004 |
Kättetoimetatav määrus | 12.07.2004 | Jõustunud | |
| Ä 27129 / M2 25.03.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 25.05.2004 | Jõustunud | |
| Ä 27129 / M1 17.02.2004 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 17.04.2004 | Jõustunud | |
| Ä 27129 / 2 30.01.2003 |
Mitteavaldatav muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes