OÜ Cambrex Tallinn

Registrisse kantud Registrikood 10396298 OÜ Tallinn Registreeritud 02.03.1998
Võrdle

OÜ Cambrex Tallinn (OÜ), Tallinn, registrikood 10396298, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 669 492 € ja töötajaid 41.

Käive
669 492 €
↓ 1,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
189 476 €
↓ 21,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
206 189 €
↓ 21,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
41
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teadus- ja arendustegevus · EMTAK 72

  • Käive · 2026 III kv 669 492 €
    tegevusala mediaan 14 442 € · ettevõtteid tegevusalal: 318
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 029 €
    tegevusala mediaan 2 218 € · ettevõtteid tegevusalal: 234
  • Müügitulu · 2025 3,4 mln €
    tegevusala mediaan 0 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 073
  • Puhasrentaablus · 2025 3,0 %
    tegevusala mediaan 13,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 597

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 669 492 € · −1,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 442 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 995 782 € Tegevusala mediaan: 15 375 €IV·232024 I kv Ettevõte: 779 070 € Tegevusala mediaan: 14 938 €2024 II kv Ettevõte: 908 690 € Tegevusala mediaan: 14 999 €II·242024 III kv Ettevõte: 691 133 € Tegevusala mediaan: 11 985 €2024 IV kv Ettevõte: 1 343 459 € Tegevusala mediaan: 16 752 €IV·242025 I kv Ettevõte: 793 092 € Tegevusala mediaan: 15 203 €2025 II kv Ettevõte: 975 054 € Tegevusala mediaan: 14 420 €II·252025 III kv Ettevõte: 652 498 € Tegevusala mediaan: 13 763 €2025 IV kv Ettevõte: 896 177 € Tegevusala mediaan: 13 976 €IV·252026 I kv Ettevõte: 854 177 € Tegevusala mediaan: 14 268 €2026 II kv Ettevõte: 678 778 € Tegevusala mediaan: 14 545 €II·262026 III kv Ettevõte: 669 492 € Tegevusala mediaan: 14 442 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 343 459 € Tegevusala mediaan: 16 752 €2025 I kv Ettevõte: 793 092 € Tegevusala mediaan: 15 203 €I·252025 II kv Ettevõte: 975 054 € Tegevusala mediaan: 14 420 €2025 III kv Ettevõte: 652 498 € Tegevusala mediaan: 13 763 €III·252025 IV kv Ettevõte: 896 177 € Tegevusala mediaan: 13 976 €2026 I kv Ettevõte: 854 177 € Tegevusala mediaan: 14 268 €I·262026 II kv Ettevõte: 678 778 € Tegevusala mediaan: 14 545 €2026 III kv Ettevõte: 669 492 € Tegevusala mediaan: 14 442 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teadus- ja arendustegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 029 € · −23,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 218 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 4 738 € Tegevusala mediaan: 1 866 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 679 € Tegevusala mediaan: 2 040 €2024 II kv Ettevõte: 5 180 € Tegevusala mediaan: 2 008 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 890 € Tegevusala mediaan: 1 961 €2024 IV kv Ettevõte: 4 842 € Tegevusala mediaan: 1 673 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 311 € Tegevusala mediaan: 1 781 €2025 II kv Ettevõte: 5 661 € Tegevusala mediaan: 1 781 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 267 € Tegevusala mediaan: 2 044 €2025 IV kv Ettevõte: 5 282 € Tegevusala mediaan: 2 069 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 309 € Tegevusala mediaan: 2 039 €2026 II kv Ettevõte: 6 532 € Tegevusala mediaan: 1 893 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 029 € Tegevusala mediaan: 2 218 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 4 842 € Tegevusala mediaan: 1 673 €2025 I kv Ettevõte: 5 311 € Tegevusala mediaan: 1 781 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 661 € Tegevusala mediaan: 1 781 €2025 III kv Ettevõte: 5 267 € Tegevusala mediaan: 2 044 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 282 € Tegevusala mediaan: 2 069 €2026 I kv Ettevõte: 5 309 € Tegevusala mediaan: 2 039 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 532 € Tegevusala mediaan: 1 893 €2026 III kv Ettevõte: 5 029 € Tegevusala mediaan: 2 218 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teadus- ja arendustegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 41 · +2,5% võrreldes 2026 II kv
010203040502023 IV kv Ettevõte: 48IV·232024 I kv Ettevõte: 472024 II kv Ettevõte: 44II·242024 III kv Ettevõte: 422024 IV kv Ettevõte: 42IV·242025 I kv Ettevõte: 402025 II kv Ettevõte: 41II·252025 III kv Ettevõte: 402025 IV kv Ettevõte: 40IV·252026 I kv Ettevõte: 402026 II kv Ettevõte: 40II·262026 III kv Ettevõte: 41III·26010203040502024 IV kv Ettevõte: 422025 I kv Ettevõte: 40I·252025 II kv Ettevõte: 412025 III kv Ettevõte: 40III·252025 IV kv Ettevõte: 402026 I kv Ettevõte: 40I·262026 II kv Ettevõte: 402026 III kv Ettevõte: 41III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 189 476 € · −21,4% võrreldes 2026 II kv
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 213 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 205 919 €2024 II kv Ettevõte: 213 676 €II·242024 III kv Ettevõte: 192 396 €2024 IV kv Ettevõte: 190 560 €IV·242025 I kv Ettevõte: 198 419 €2025 II kv Ettevõte: 215 917 €II·252025 III kv Ettevõte: 195 596 €2025 IV kv Ettevõte: 196 525 €IV·252026 I kv Ettevõte: 196 035 €2026 II kv Ettevõte: 241 079 €II·262026 III kv Ettevõte: 189 476 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 190 560 €2025 I kv Ettevõte: 198 419 €I·252025 II kv Ettevõte: 215 917 €2025 III kv Ettevõte: 195 596 €III·252025 IV kv Ettevõte: 196 525 €2026 I kv Ettevõte: 196 035 €I·262026 II kv Ettevõte: 241 079 €2026 III kv Ettevõte: 189 476 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 669 492 189 476 206 189 41
2026 II kv 678 778 241 079 261 289 40
2026 I kv 854 177 196 035 212 361 40
2025 IV kv 896 177 196 525 211 292 40
2025 III kv 652 498 195 596 210 663 40
2025 II kv 975 054 215 917 232 099 41
2025 I kv 793 092 198 419 212 420 40
2024 IV kv 1 343 459 190 560 203 361 42
2024 III kv 691 133 192 396 205 371 42
2024 II kv 908 690 213 676 227 902 44
2024 I kv 779 070 205 919 219 901 47
2023 IV kv 995 782 213 123 227 425 48
2023 III kv 864 002 203 633 217 863 50
2023 II kv 964 685 212 717 227 624 48
2023 I kv 797 595 185 421 198 129 47
2022 IV kv 806 115 176 582 188 455 44
2022 III kv 595 050 163 770 175 729 43
2022 II kv 794 231 178 101 190 986 42
2022 I kv 629 329 150 819 161 659 40
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 676 €
Käive töötaja kohta kvartalis
16 329 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 3 380 902 € · −9,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 145 218 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 2 229 023 € Tegevusala mediaan: 150 €20202021 Ettevõte: 2 350 292 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 2 862 636 € Tegevusala mediaan: 103 €20222023 Ettevõte: 3 587 180 € Tegevusala mediaan: 76 €20232024 Ettevõte: 3 713 273 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 3 380 902 € Tegevusala mediaan: 0 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 145 218 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 2 229 023 € Tegevusala mediaan: 150 €2021 Ettevõte: 2 350 292 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 2 862 636 € Tegevusala mediaan: 103 €2023 Ettevõte: 3 587 180 € Tegevusala mediaan: 76 €20232024 Ettevõte: 3 713 273 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 3 380 902 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teadus- ja arendustegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 102 158 € · −71,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 165 257 € Tegevusala mediaan: 3 €20192020 Ettevõte: 84 320 € Tegevusala mediaan: 28 €20202021 Ettevõte: 98 020 € Tegevusala mediaan: 1 €20212022 Ettevõte: 65 916 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 316 363 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 359 068 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 102 158 € Tegevusala mediaan: 0 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 165 257 € Tegevusala mediaan: 3 €20192020 Ettevõte: 84 320 € Tegevusala mediaan: 28 €2021 Ettevõte: 98 020 € Tegevusala mediaan: 1 €20212022 Ettevõte: 65 916 € Tegevusala mediaan: 0 €2023 Ettevõte: 316 363 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 359 068 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 102 158 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teadus- ja arendustegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 3,0 % · −6,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 13,5 % · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
01020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 23,8 %20202021 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 25,1 %20212022 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 17,7 %20222023 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20232024 Ettevõte: 9,7 % Tegevusala mediaan: 15,8 %20242025 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 13,5 %202501020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: 3,8 % Tegevusala mediaan: 23,8 %2021 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 25,1 %20212022 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 17,7 %2023 Ettevõte: 8,8 % Tegevusala mediaan: 16,8 %20232024 Ettevõte: 9,7 % Tegevusala mediaan: 15,8 %2025 Ettevõte: 3,0 % Tegevusala mediaan: 13,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teadus- ja arendustegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 621 129 € · +5,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 425 740 €20192020 Ettevõte: 1 506 570 €20202021 Ettevõte: 1 607 109 €20212022 Ettevõte: 1 760 940 €20222023 Ettevõte: 2 125 619 €20232024 Ettevõte: 2 474 334 €20242025 Ettevõte: 2 621 129 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 425 740 €20192020 Ettevõte: 1 506 570 €2021 Ettevõte: 1 607 109 €20212022 Ettevõte: 1 760 940 €2023 Ettevõte: 2 125 619 €20232024 Ettevõte: 2 474 334 €2025 Ettevõte: 2 621 129 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 260 189 € · +4,7% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 234 344 €20192020 Ettevõte: 1 318 664 €20202021 Ettevõte: 1 416 684 €20212022 Ettevõte: 1 482 600 €20222023 Ettevõte: 1 798 963 €20232024 Ettevõte: 2 158 031 €20242025 Ettevõte: 2 260 189 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 234 344 €20192020 Ettevõte: 1 318 664 €2021 Ettevõte: 1 416 684 €20212022 Ettevõte: 1 482 600 €2023 Ettevõte: 1 798 963 €20232024 Ettevõte: 2 158 031 €2025 Ettevõte: 2 260 189 €2025
Töötajad 2025: 42 · −8,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
010203040502016 Ettevõte: 28 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 29 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 33 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 48 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 46 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 42 Tegevusala mediaan: 12025010203040502018 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 33 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 45 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 48 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 46 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 42 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teadus- ja arendustegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 3 380 902 102 158 2 071 081 2 621 129 2 260 189 42
2024 3 713 273 359 068 1 994 265 2 474 334 2 158 031 46
2023 3 587 180 316 363 2 125 615 2 125 619 1 798 963 48
2022 2 862 636 65 916 1 764 440 1 760 940 1 482 600 45
2021 2 350 292 98 020 1 442 434 1 607 109 1 416 684 39
2020 2 229 023 84 320 1 237 828 1 506 570 1 318 664 34
2019 2 145 218 165 257 1 104 933 1 425 740 1 234 344 33
2018 — — — — — 30
2017 — — — — — 29
2016 — — — — — 28
2015 — — — — — 27
2014 — — — — — 26
2013 — — — — — 24
2012 — — — — — 24
2011 — — — — — 22
2010 — — — — — 20
2009 — — — — — 22
2008 — — — — — 23
2007 — — — — — 23
2006 — — — — — 25
2005 — — — — — 24
2004 — — — — — 19
2003 — — — — — 19
2002 — — — — — 19
2001 — — — — — 23
2000 — — — — — 21
1999 — — — — — 18

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
3,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
86,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
13,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,13
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
80 498 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 109 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 10.04.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 21.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.05.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.04.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 12.03.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Cambrex Corporation
    Juriidiline isik · 51 120 €

Tegelikud kasusaajad

  • Ignacio Faus
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · ESP · alates 29.06.2023
  • Benoit Vauchy
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · GBR · alates 30.01.2020
  • David Lindstrom
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · GBR · alates 30.01.2020
  • David Sauvarin
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · GBR · alates 30.01.2020
  • Kurt Bjorklund
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · GBR · alates 30.01.2020
  • Nigel Carey
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · GBR · alates 30.01.2020
  • Ulrich Gasse
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · DEU · alates 30.01.2020
  • Vic Holmes
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · GBR · alates 30.01.2020

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 72101Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10026267 / 23
30.10.2026
Muutmiskanne Jõustunud
30.10.2026
PDF
Ä 10026267 / 22
27.10.2021
Muutmiskanne Jõustunud
27.10.2021
PDF
Ä 10026267 / M10
26.10.2021
Korraldav määrus 02.11.2021 Puudused kõrvaldatud
27.10.2021
PDF
Ä 10026267 / 21
19.10.2021
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
19.10.2021
PDF
Ä 10026267 / M9
11.10.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.11.2021 Puudused kõrvaldatud
19.10.2021
PDF
Ä 10026267 / 20
02.01.2020
Muutmiskanne Jõustunud
02.01.2020
PDF
Ä 10026267 / M8
11.12.2019
Lõivu tagastamise määrus (NAP) Jõustunud
11.12.2019
PDF
Ä 10026267 / 19
11.09.2019
Muutmiskanne Jõustunud
11.09.2019
PDF
Ä 10026267 / M7
10.09.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.09.2019 Puudused kõrvaldatud
11.09.2019
PDF
Ä 10026267 / 18
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10026267 / 17
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10026267 / 16
27.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
27.09.2017
PDF
Ä 10026267 / 15
26.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
26.09.2016
PDF
Ä 10026267 / M6
23.09.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus 13.10.2016 Puudused kõrvaldatud
26.09.2016
PDF
Ä 10026267 / 14
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10026267 / 13
22.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2011
PDF
Ä 26267 / 12
18.11.2009
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
18.11.2009
PDF
Ä 26267 / 11
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
15.12.2008
PDF
Ä 26267 / 10
01.04.2008
Muutmiskanne Jõustunud
01.04.2008
PDF
Ä 26267 / 9
29.02.2008
Muutmiskanne Jõustunud
29.02.2008
PDF
Ä 26267 / M5
06.02.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 13.03.2008 Jõustunud
12.02.2008
PDF
Ä 26267 / 8
21.01.2008
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2008
PDF
Ä 26267 / 7
30.09.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes