osaühing Juveeliekspert

Registrisse kantud Registrikood 10392780 OÜ Tallinn Registreeritud 23.02.1998
Võrdle

osaühing Juveeliekspert (OÜ), Tallinn, registrikood 10392780, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kellade ja ehete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 100 € ja töötajaid .

Käive
100 €
↓ 73,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 100 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Müügitulu · 2025 17 902 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 -44,7 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 100 € · −73,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 6 358 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 701 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 4 898 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 025 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 2 055 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 112 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 244 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 18 566 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 370 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 2 055 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 537 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 112 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 244 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 18 566 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 370 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 69 €
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 710 €IV·232024 I kv Ettevõte: 198 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 91 €2024 IV kv Ettevõte: 41 €IV·242025 I kv Ettevõte: 52 €2025 II kv Ettevõte: 85 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 €2025 IV kv Ettevõte: 3 515 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 69 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 41 €2025 I kv Ettevõte: 52 €I·252025 II kv Ettevõte: 85 €2025 III kv Ettevõte: 1 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 515 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 69 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 100 — — —
2026 II kv 370 69 — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv 18 566 3 515 — —
2025 III kv 244 1 — —
2025 II kv 112 85 — —
2025 I kv 537 52 — —
2024 IV kv 2 055 41 — —
2024 III kv 3 025 91 — —
2024 II kv 4 898 — — —
2024 I kv 2 701 198 — —
2023 IV kv 6 358 710 — —
2023 III kv 4 686 367 — —
2023 II kv 2 256 252 — —
2023 I kv 1 683 179 — —
2022 IV kv 5 008 292 — —
2022 III kv 2 177 213 — —
2022 II kv 7 079 333 — —
2022 I kv 3 617 494 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 17 902 € · +73,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 34 553 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 8 332 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 15 790 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 9 317 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 9 870 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 10 293 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 17 902 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 34 553 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 8 332 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 15 790 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 9 317 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 9 870 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 10 293 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 17 902 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -7 996 € · +55,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-25 000-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -15 468 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -9 657 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: -17 478 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -21 504 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -18 198 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -18 106 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: -7 996 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-25 000-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -15 468 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -9 657 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: -17 478 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -21 504 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: -18 198 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -18 106 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: -7 996 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -44,7 % · +131,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
-250-200-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -44,8 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: -115,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: -110,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -230,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -184,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -175,9 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: -44,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-250-200-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -44,8 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: -115,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: -110,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -230,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: -184,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -175,9 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: -44,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 16 692 € · −45,5% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 117 882 €20192020 Ettevõte: 109 468 €20202021 Ettevõte: 92 283 €20212022 Ettevõte: 72 251 €20222023 Ettevõte: 53 171 €20232024 Ettevõte: 30 621 €20242025 Ettevõte: 16 692 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 117 882 €20192020 Ettevõte: 109 468 €2021 Ettevõte: 92 283 €20212022 Ettevõte: 72 251 €2023 Ettevõte: 53 171 €20232024 Ettevõte: 30 621 €2025 Ettevõte: 16 692 €2025
Omakapital, € 2025: 5 468 € · −59,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 98 409 €20192020 Ettevõte: 88 751 €20202021 Ettevõte: 71 273 €20212022 Ettevõte: 49 768 €20222023 Ettevõte: 31 570 €20232024 Ettevõte: 13 464 €20242025 Ettevõte: 5 468 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 98 409 €20192020 Ettevõte: 88 751 €2021 Ettevõte: 71 273 €20212022 Ettevõte: 49 768 €2023 Ettevõte: 31 570 €20232024 Ettevõte: 13 464 €2025 Ettevõte: 5 468 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025012342018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 17 902 -7 996 0 16 692 5 468 0
2024 10 293 -18 106 0 30 621 13 464 0
2023 9 870 -18 198 0 53 171 31 570 0
2022 9 317 -21 504 0 72 251 49 768 0
2021 15 790 -17 478 0 92 283 71 273 0
2020 8 332 -9 657 0 109 468 88 751 0
2019 34 553 -15 468 5 897 117 882 98 409 0
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 4
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 4
2010 — — — — — 6
2009 — — — — — 6
2008 — — — — — 6
2007 — — — — — 6
2006 — — — — — 5
2005 — — — — — 5
2004 — — — — — 5
2003 — — — — — 6
2002 — — — — — 6
2000 — — — — — 4
1999 — — — — — 3
1998 — — — — — 3
1997 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-44,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-146,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-47,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
32,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
67,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,49
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 23.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 20.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46481Kellade ja ehete hulgimüük Põhitegevus
  • 47771Kellade ja ehete jaemüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10025848 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10025848 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10025848 / 6
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10025848 / 5
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 10025848 / 4
12.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2011
PDF
Ä 25848 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes