Tallinna Krematooriumi AS

Registrisse kantud Registrikood 10376924 AS Tallinn Registreeritud 05.02.1998
Võrdle

Tallinna Krematooriumi AS (AS), Tallinn, registrikood 10376924, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Matusebüroode ja krematooriumide tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 024 811 € ja töötajaid 34.

Käive
1 024 811 €
↓ 13,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
460 237 €
↓ 6,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
196 028 €
↑ 4,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
34
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96

  • Käive · 2026 III kv 1 mln €
    tegevusala mediaan 10 820 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 571
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 766 €
    tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
  • Müügitulu · 2025 4,5 mln €
    tegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
  • Puhasrentaablus · 2025 11,5 %
    tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 1 024 811 € · −13,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 10 820 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 1 118 309 € Tegevusala mediaan: 10 113 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 389 740 € Tegevusala mediaan: 9 587 €2024 II kv Ettevõte: 1 180 460 € Tegevusala mediaan: 10 155 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 092 560 € Tegevusala mediaan: 10 861 €2024 IV kv Ettevõte: 1 280 734 € Tegevusala mediaan: 10 724 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 174 158 € Tegevusala mediaan: 10 117 €2025 II kv Ettevõte: 1 161 559 € Tegevusala mediaan: 10 474 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 059 206 € Tegevusala mediaan: 10 767 €2025 IV kv Ettevõte: 1 155 781 € Tegevusala mediaan: 10 574 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 320 700 € Tegevusala mediaan: 10 260 €2026 II kv Ettevõte: 1 190 451 € Tegevusala mediaan: 10 309 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 024 811 € Tegevusala mediaan: 10 820 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 280 734 € Tegevusala mediaan: 10 724 €2025 I kv Ettevõte: 1 174 158 € Tegevusala mediaan: 10 117 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 161 559 € Tegevusala mediaan: 10 474 €2025 III kv Ettevõte: 1 059 206 € Tegevusala mediaan: 10 767 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 155 781 € Tegevusala mediaan: 10 574 €2026 I kv Ettevõte: 1 320 700 € Tegevusala mediaan: 10 260 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 190 451 € Tegevusala mediaan: 10 309 €2026 III kv Ettevõte: 1 024 811 € Tegevusala mediaan: 10 820 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 766 € · +4,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 4 440 € Tegevusala mediaan: 734 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 375 € Tegevusala mediaan: 769 €2024 II kv Ettevõte: 5 315 € Tegevusala mediaan: 806 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 180 € Tegevusala mediaan: 806 €2024 IV kv Ettevõte: 4 613 € Tegevusala mediaan: 806 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 237 € Tegevusala mediaan: 863 €2025 II kv Ettevõte: 4 974 € Tegevusala mediaan: 899 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 195 € Tegevusala mediaan: 922 €2025 IV kv Ettevõte: 5 502 € Tegevusala mediaan: 903 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 706 € Tegevusala mediaan: 921 €2026 II kv Ettevõte: 5 534 € Tegevusala mediaan: 937 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 766 € Tegevusala mediaan: 969 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 4 613 € Tegevusala mediaan: 806 €2025 I kv Ettevõte: 6 237 € Tegevusala mediaan: 863 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 974 € Tegevusala mediaan: 899 €2025 III kv Ettevõte: 5 195 € Tegevusala mediaan: 922 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 502 € Tegevusala mediaan: 903 €2026 I kv Ettevõte: 6 706 € Tegevusala mediaan: 921 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 534 € Tegevusala mediaan: 937 €2026 III kv Ettevõte: 5 766 € Tegevusala mediaan: 969 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 34 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0102030402023 IV kv Ettevõte: 35IV·232024 I kv Ettevõte: 352024 II kv Ettevõte: 36II·242024 III kv Ettevõte: 362024 IV kv Ettevõte: 37IV·242025 I kv Ettevõte: 342025 II kv Ettevõte: 35II·252025 III kv Ettevõte: 352025 IV kv Ettevõte: 33IV·252026 I kv Ettevõte: 332026 II kv Ettevõte: 34II·262026 III kv Ettevõte: 34III·260102030402024 IV kv Ettevõte: 372025 I kv Ettevõte: 34I·252025 II kv Ettevõte: 352025 III kv Ettevõte: 35III·252025 IV kv Ettevõte: 332026 I kv Ettevõte: 33I·262026 II kv Ettevõte: 342026 III kv Ettevõte: 34III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 460 237 € · −6,7% võrreldes 2026 II kv
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 298 457 €IV·232024 I kv Ettevõte: 383 538 €2024 II kv Ettevõte: 443 223 €II·242024 III kv Ettevõte: 397 751 €2024 IV kv Ettevõte: 333 441 €IV·242025 I kv Ettevõte: 353 168 €2025 II kv Ettevõte: 451 949 €II·252025 III kv Ettevõte: 455 509 €2025 IV kv Ettevõte: 364 835 €IV·252026 I kv Ettevõte: 436 841 €2026 II kv Ettevõte: 493 054 €II·262026 III kv Ettevõte: 460 237 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 333 441 €2025 I kv Ettevõte: 353 168 €I·252025 II kv Ettevõte: 451 949 €2025 III kv Ettevõte: 455 509 €III·252025 IV kv Ettevõte: 364 835 €2026 I kv Ettevõte: 436 841 €I·262026 II kv Ettevõte: 493 054 €2026 III kv Ettevõte: 460 237 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 024 811 460 237 196 028 34
2026 II kv 1 190 451 493 054 188 147 34
2026 I kv 1 320 700 436 841 221 308 33
2025 IV kv 1 155 781 364 835 181 556 33
2025 III kv 1 059 206 455 509 181 824 35
2025 II kv 1 161 559 451 949 174 090 35
2025 I kv 1 174 158 353 168 212 069 34
2024 IV kv 1 280 734 333 441 170 668 37
2024 III kv 1 092 560 397 751 186 495 36
2024 II kv 1 180 460 443 223 191 337 36
2024 I kv 1 389 740 383 538 188 118 35
2023 IV kv 1 118 309 298 457 155 406 35
2023 III kv 1 050 509 378 849 176 561 35
2023 II kv 1 123 731 400 433 181 210 36
2023 I kv 1 337 487 357 486 182 411 35
2022 IV kv 1 166 567 358 077 151 959 35
2022 III kv 1 095 102 284 266 149 182 36
2022 II kv 1 147 586 398 268 174 107 37
2022 I kv 1 332 903 295 902 163 686 36
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 922 €
Käive töötaja kohta kvartalis
30 142 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 4 529 199 € · −2,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 249 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 050 491 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 3 352 530 € Tegevusala mediaan: 5 869 €20202021 Ettevõte: 4 174 103 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 4 549 924 € Tegevusala mediaan: 6 970 €20222023 Ettevõte: 4 516 195 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 4 644 582 € Tegevusala mediaan: 7 630 €20242025 Ettevõte: 4 529 199 € Tegevusala mediaan: 8 249 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 050 491 € Tegevusala mediaan: 6 817 €20192020 Ettevõte: 3 352 530 € Tegevusala mediaan: 5 869 €2021 Ettevõte: 4 174 103 € Tegevusala mediaan: 6 379 €20212022 Ettevõte: 4 549 924 € Tegevusala mediaan: 6 970 €2023 Ettevõte: 4 516 195 € Tegevusala mediaan: 7 275 €20232024 Ettevõte: 4 644 582 € Tegevusala mediaan: 7 630 €2025 Ettevõte: 4 529 199 € Tegevusala mediaan: 8 249 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 519 809 € · −39,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 642 448 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: 736 450 € Tegevusala mediaan: 24 €20202021 Ettevõte: 988 289 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 851 039 € Tegevusala mediaan: 47 €20222023 Ettevõte: 845 095 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 865 440 € Tegevusala mediaan: 26 €20242025 Ettevõte: 519 809 € Tegevusala mediaan: 29 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 642 448 € Tegevusala mediaan: 67 €20192020 Ettevõte: 736 450 € Tegevusala mediaan: 24 €2021 Ettevõte: 988 289 € Tegevusala mediaan: 45 €20212022 Ettevõte: 851 039 € Tegevusala mediaan: 47 €2023 Ettevõte: 845 095 € Tegevusala mediaan: 38 €20232024 Ettevõte: 865 440 € Tegevusala mediaan: 26 €2025 Ettevõte: 519 809 € Tegevusala mediaan: 29 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 11,5 % · −7,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21,1 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: 22,0 % Tegevusala mediaan: 2,4 %20202021 Ettevõte: 23,7 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 18,7 % Tegevusala mediaan: 2,3 %20222023 Ettevõte: 18,7 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 18,6 % Tegevusala mediaan: 1,6 %20242025 Ettevõte: 11,5 % Tegevusala mediaan: 1,5 %202505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 21,1 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20192020 Ettevõte: 22,0 % Tegevusala mediaan: 2,4 %2021 Ettevõte: 23,7 % Tegevusala mediaan: 2,5 %20212022 Ettevõte: 18,7 % Tegevusala mediaan: 2,3 %2023 Ettevõte: 18,7 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 18,6 % Tegevusala mediaan: 1,6 %2025 Ettevõte: 11,5 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 593 708 € · −11,2% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 299 352 €20192020 Ettevõte: 1 464 954 €20202021 Ettevõte: 1 698 355 €20212022 Ettevõte: 1 758 256 €20222023 Ettevõte: 1 792 480 €20232024 Ettevõte: 1 794 570 €20242025 Ettevõte: 1 593 708 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 299 352 €20192020 Ettevõte: 1 464 954 €2021 Ettevõte: 1 698 355 €20212022 Ettevõte: 1 758 256 €2023 Ettevõte: 1 792 480 €20232024 Ettevõte: 1 794 570 €2025 Ettevõte: 1 593 708 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 955 621 € · −21,9% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 911 287 €20192020 Ettevõte: 1 022 911 €20202021 Ettevõte: 1 183 568 €20212022 Ettevõte: 1 201 664 €20222023 Ettevõte: 1 205 206 €20232024 Ettevõte: 1 224 038 €20242025 Ettevõte: 955 621 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 911 287 €20192020 Ettevõte: 1 022 911 €2021 Ettevõte: 1 183 568 €20212022 Ettevõte: 1 201 664 €2023 Ettevõte: 1 205 206 €20232024 Ettevõte: 1 224 038 €2025 Ettevõte: 955 621 €2025
Töötajad 2025: 32 · +3,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: 28 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 28 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 28 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 33 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 120250102030402018 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 28 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 30 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 33 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 32 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 4 529 199 519 809 1 764 599 1 593 708 955 621 32
2024 4 644 582 865 440 1 682 843 1 794 570 1 224 038 31
2023 4 516 195 845 095 1 569 918 1 792 480 1 205 206 32
2022 4 549 924 851 039 1 487 855 1 758 256 1 201 664 33
2021 4 174 103 988 289 1 326 760 1 698 355 1 183 568 32
2020 3 352 530 736 450 1 117 050 1 464 954 1 022 911 30
2019 3 050 491 642 448 1 016 579 1 299 352 911 287 28
2018 — — — — — 27
2017 — — — — — 28
2016 — — — — — 28
2015 — — — — — 28
2014 — — — — — 23
2013 — — — — — 23
2012 — — — — — 23
2011 — — — — — 23
2010 — — — — — 21
2009 — — — — — 21
2008 — — — — — 19
2007 — — — — — 19
2006 — — — — — 18
2005 — — — — — 16
2004 — — — — — 14
2003 — — — — — 15
2002 — — — — — 14
2001 — — — — — 13
2000 — — — — — 12
1999 — — — — — 12
1998 — — — — — 11
1997 — — — — — 11

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
11,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
54,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
32,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
60,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
40,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,72
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
141 537 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 595 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.10.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Andres Tõnissoo
    Juhatuse liige · alates 07.11.2017
  • Heigo Rohtla
    Juhatuse liige · alates 06.05.2024

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 96301Matusebüroode ja krematooriumide tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10024247 / 14
06.05.2024
Muutmiskanne Jõustunud
06.05.2024
PDF
Ä 10024247 / M3
02.05.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 30.05.2024 Puudused kõrvaldatud
06.05.2024
PDF
Ä 10024247 / 13
09.12.2020
Muutmiskanne Jõustunud
09.12.2020
PDF
Ä 10024247 / 12
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10024247 / 11
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10024247 / 10
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10024247 / 9
23.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
23.09.2016
PDF
Ä 10024247 / 8
11.06.2015
Muutmiskanne Jõustunud
11.06.2015
PDF
Ä 10024247 / 7
23.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
23.11.2011
PDF
Ä 10024247 / M2
15.11.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
15.11.2011
PDF
Ä 24247 / 6
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
19.12.2008
PDF
Ä 24247 / 5
14.10.2008
Muutmiskanne Jõustunud
14.10.2008
PDF
Ä 24247 / 4
18.10.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 24247 / M1
23.08.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 31.10.2005 Jõustunud PDF
Ä 24247 / 3
06.03.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes