OÜ Greengold Timberlands 1

Registrisse kantud Registrikood 10340116 OÜ Siiksaare küla Registreeritud 24.01.2002
Võrdle

OÜ Greengold Timberlands 1 (OÜ), Siiksaare küla, registrikood 10340116, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 376 167 € ja töötajaid 1.

Käive
376 167 €
↑ 32,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
8 421 €
↑ 18,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Käive · 2026 III kv 376 167 €
    tegevusala mediaan 14 400 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 834
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 8 421 €
    tegevusala mediaan 1 226 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 276
  • Müügitulu · 2025 299 376 €
    tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
  • Puhasrentaablus · 2025 -62,4 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 376 167 € · +32,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 400 € · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 263 030 € Tegevusala mediaan: 18 002 €IV·232024 I kv Ettevõte: 212 876 € Tegevusala mediaan: 20 304 €2024 II kv Ettevõte: 194 909 € Tegevusala mediaan: 19 485 €II·242024 III kv Ettevõte: 94 890 € Tegevusala mediaan: 15 991 €2024 IV kv Ettevõte: 180 796 € Tegevusala mediaan: 20 393 €IV·242025 I kv Ettevõte: 162 149 € Tegevusala mediaan: 19 023 €2025 II kv Ettevõte: 39 479 € Tegevusala mediaan: 19 272 €II·252025 III kv Ettevõte: 115 467 € Tegevusala mediaan: 14 822 €2025 IV kv Ettevõte: 21 768 € Tegevusala mediaan: 18 964 €IV·252026 I kv Ettevõte: 91 705 € Tegevusala mediaan: 17 087 €2026 II kv Ettevõte: 284 272 € Tegevusala mediaan: 18 725 €II·262026 III kv Ettevõte: 376 167 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 180 796 € Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: 162 149 € Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: 39 479 € Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: 115 467 € Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 21 768 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 91 705 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 284 272 € Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 376 167 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 8 421 € · +18,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 226 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 6 499 € Tegevusala mediaan: 1 083 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 877 € Tegevusala mediaan: 1 091 €2024 II kv Ettevõte: 6 723 € Tegevusala mediaan: 1 128 €II·242024 III kv Ettevõte: 7 160 € Tegevusala mediaan: 1 119 €2024 IV kv Ettevõte: 6 568 € Tegevusala mediaan: 1 188 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 551 € Tegevusala mediaan: 1 209 €2025 II kv Ettevõte: 7 239 € Tegevusala mediaan: 1 257 €II·252025 III kv Ettevõte: 7 881 € Tegevusala mediaan: 1 175 €2025 IV kv Ettevõte: 6 598 € Tegevusala mediaan: 1 287 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 555 € Tegevusala mediaan: 1 232 €2026 II kv Ettevõte: 7 113 € Tegevusala mediaan: 1 221 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 421 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 6 568 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 I kv Ettevõte: 9 551 € Tegevusala mediaan: 1 209 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 239 € Tegevusala mediaan: 1 257 €2025 III kv Ettevõte: 7 881 € Tegevusala mediaan: 1 175 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 598 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2026 I kv Ettevõte: 9 555 € Tegevusala mediaan: 1 232 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 113 € Tegevusala mediaan: 1 221 €2026 III kv Ettevõte: 8 421 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 55 447 €IV·232024 I kv Ettevõte: 52 452 €2024 II kv Ettevõte: 47 425 €II·242024 III kv Ettevõte: 22 973 €2024 IV kv Ettevõte: 40 491 €IV·242025 I kv Ettevõte: 44 162 €2025 II kv Ettevõte: 12 741 €II·252025 III kv Ettevõte: 33 575 €2025 IV kv Ettevõte: 8 900 €IV·252026 I kv Ettevõte: 31 864 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 40 491 €2025 I kv Ettevõte: 44 162 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 741 €2025 III kv Ettevõte: 33 575 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 900 €2026 I kv Ettevõte: 31 864 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 376 167 — 8 421 1
2026 II kv 284 272 — 7 113 1
2026 I kv 91 705 31 864 9 555 1
2025 IV kv 21 768 8 900 6 598 1
2025 III kv 115 467 33 575 7 881 1
2025 II kv 39 479 12 741 7 239 1
2025 I kv 162 149 44 162 9 551 1
2024 IV kv 180 796 40 491 6 568 1
2024 III kv 94 890 22 973 7 160 1
2024 II kv 194 909 47 425 6 723 1
2024 I kv 212 876 52 452 8 877 1
2023 IV kv 263 030 55 447 6 499 1
2023 III kv 162 993 37 058 6 602 1
2023 II kv 16 081 8 002 6 446 1
2023 I kv 75 050 20 663 8 004 1
2022 IV kv 123 827 28 959 6 260 1
2022 III kv 70 869 17 559 6 561 1
2022 II kv 61 110 16 965 6 186 1
2022 I kv 66 377 17 608 6 434 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
2 807 €
Käive töötaja kohta kvartalis
376 167 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 299 376 € · −58,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 31 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 50 733 € Tegevusala mediaan: 20 720 €20202021 Ettevõte: 111 760 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 267 238 € Tegevusala mediaan: 30 000 €20222023 Ettevõte: 565 432 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 719 321 € Tegevusala mediaan: 26 865 €20242025 Ettevõte: 299 376 € Tegevusala mediaan: 29 224 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 31 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 50 733 € Tegevusala mediaan: 20 720 €2021 Ettevõte: 111 760 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 267 238 € Tegevusala mediaan: 30 000 €2023 Ettevõte: 565 432 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 719 321 € Tegevusala mediaan: 26 865 €2025 Ettevõte: 299 376 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -186 681 € · −266,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-300-200-10001002002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -401 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: -57 035 € Tegevusala mediaan: 519 €20202021 Ettevõte: 3 853 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 38 058 € Tegevusala mediaan: 1 888 €20222023 Ettevõte: -232 208 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 111 966 € Tegevusala mediaan: 488 €20242025 Ettevõte: -186 681 € Tegevusala mediaan: 275 €2025-300-200-10001002002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -401 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: -57 035 € Tegevusala mediaan: 519 €2021 Ettevõte: 3 853 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 38 058 € Tegevusala mediaan: 1 888 €2023 Ettevõte: -232 208 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 111 966 € Tegevusala mediaan: 488 €2025 Ettevõte: -186 681 € Tegevusala mediaan: 275 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -62,4 % · −77,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: -112,4 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20202021 Ettevõte: 3,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 14,2 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: -41,1 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20242025 Ettevõte: -62,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: -112,4 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2021 Ettevõte: 3,4 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 14,2 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: -41,1 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 15,6 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2025 Ettevõte: -62,4 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 4 102 135 € · −6,0% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 143 307 €20192020 Ettevõte: 445 133 €20202021 Ettevõte: 952 551 €20212022 Ettevõte: 1 745 779 €20222023 Ettevõte: 4 690 513 €20232024 Ettevõte: 4 362 894 €20242025 Ettevõte: 4 102 135 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 143 307 €20192020 Ettevõte: 445 133 €2021 Ettevõte: 952 551 €20212022 Ettevõte: 1 745 779 €2023 Ettevõte: 4 690 513 €20232024 Ettevõte: 4 362 894 €2025 Ettevõte: 4 102 135 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 4 064 305 € · −4,4% võrreldes 2024
-1 00001 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -6 903 €20192020 Ettevõte: 68 950 €20202021 Ettevõte: 72 803 €20212022 Ettevõte: 1 579 228 €20222023 Ettevõte: 4 589 020 €20232024 Ettevõte: 4 250 986 €20242025 Ettevõte: 4 064 305 €2025-1 00001 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: -6 903 €20192020 Ettevõte: 68 950 €2021 Ettevõte: 72 803 €20212022 Ettevõte: 1 579 228 €2023 Ettevõte: 4 589 020 €20232024 Ettevõte: 4 250 986 €2025 Ettevõte: 4 064 305 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 299 376 -186 681 76 151 4 102 135 4 064 305 1
2024 719 321 111 966 70 186 4 362 894 4 250 986 1
2023 565 432 -232 208 68 233 4 690 513 4 589 020 1
2022 267 238 38 058 64 011 1 745 779 1 579 228 1
2021 111 760 3 853 56 781 952 551 72 803 1
2020 50 733 -57 035 47 754 445 133 68 950 1
2019 31 -401 — 143 307 -6 903 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 0
2004 — — — — — 0
2003 — — — — — 0
2002 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-62,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-4,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-4,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
9,57
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
299 377 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
6 346 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.04.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 05.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.02.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • GreenGold Group AB
    Juriidiline isik · 2 501 €

Tegelikud kasusaajad

  • Sorin Costel Chiorescu
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · SWE · alates 26.06.2025

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02101Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad Põhitegevus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30016597 / M2
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 05.08.2024 Puudused kõrvaldatud
11.07.2024
PDF
Ä 30016597 / 17
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30016597 / 16
20.04.2022
Muutmiskanne Jõustunud
20.04.2022
PDF
Ä 30016597 / 15
23.02.2022
Muutmiskanne Jõustunud
23.02.2022
PDF
Ä 30016597 / M1
21.02.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.03.2022 Puudused kõrvaldatud
22.02.2022
PDF
Ä 30016597 / 14
19.02.2021
Muutmiskanne Jõustunud
19.02.2021
PDF
Ä 30016597 / 13
27.01.2021
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
27.01.2021
PDF
Ä 30016597 / 12
24.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
24.07.2020
PDF
Ä 30016597 / 11
31.10.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
31.10.2019
PDF
Ä 30016597 / 10
12.07.2019
Muutmiskanne Jõustunud
12.07.2019
PDF
Ä 30016597 / 9
08.02.2019
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
08.02.2019
PDF
Ä 30016597 / 8
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30016597 / 7
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 30016597 / 6
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30016597 / 5
17.11.2011
Euro automaatkanne Jõustunud
17.11.2011
PDF
Ä 30016597 / 4
18.07.2011
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
18.07.2011
PDF
Ä 16597 / 3
09.04.2009
Muutmiskanne Jõustunud
09.04.2009
PDF
Ä 16597 / 2
22.01.2007
Kandemäärus ex officio Jõustunud
23.01.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes