osaühing Magnus AK

Registrisse kantud Registrikood 10320970 OÜ Põltsamaa linn Registreeritud 24.11.1997
Võrdle

osaühing Magnus AK (OÜ), Põltsamaa linn, registrikood 10320970, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 31 797 € ja töötajaid 3.

Käive
31 797 €
↑ 20,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 872 €
↑ 265,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 685 €
↑ 12,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 31 797 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 562 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 100 484 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 -6,4 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 31 797 € · +20,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 79 839 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 295 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 457 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 57 167 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 61 765 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 12 028 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 12 224 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 60 919 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 27 085 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 26 453 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 31 797 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 61 765 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 12 028 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 224 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 60 919 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 27 085 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 248 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 26 453 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 31 797 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 562 € · +12,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 14% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 2 318 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 359 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 359 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 239 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 2 076 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 345 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 1 231 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 2 272 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 870 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 498 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 562 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 076 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 1 345 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 231 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 1 209 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 272 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 870 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 498 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 562 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 872 € · +265,3% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 15 941 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 411 €2024 II kv Ettevõte: 718 €II·242024 III kv Ettevõte: 6 671 €2024 IV kv Ettevõte: 13 801 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 748 €2025 II kv Ettevõte: 4 177 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 698 €2025 IV kv Ettevõte: 13 778 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 868 €2026 II kv Ettevõte: 1 881 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 872 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 13 801 €2025 I kv Ettevõte: 6 748 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 177 €2025 III kv Ettevõte: 10 698 €III·252025 IV kv Ettevõte: 13 778 €2026 I kv Ettevõte: 2 868 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 881 €2026 III kv Ettevõte: 6 872 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 31 797 6 872 1 685 3
2026 II kv 26 453 1 881 1 495 3
2026 I kv 248 2 868 2 611 3
2025 IV kv 27 085 13 778 6 816 3
2025 III kv 60 919 10 698 3 627 3
2025 II kv 12 224 4 177 2 462 2
2025 I kv 12 028 6 748 4 034 3
2024 IV kv 61 765 13 801 6 228 3
2024 III kv 57 167 6 671 718 3
2024 II kv 457 718 718 2
2024 I kv 4 295 1 411 718 2
2023 IV kv 79 839 15 941 4 636 2
2023 III kv 39 500 4 844 3 184 3
2023 II kv 24 159 1 811 2 112 2
2023 I kv 8 040 6 296 6 352 4
2022 IV kv 117 211 24 182 3 931 5
2022 III kv 49 683 5 085 3 017 5
2022 II kv 13 125 4 199 4 348 5
2022 I kv 368 685 578 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
187 €
Käive töötaja kohta kvartalis
10 599 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 100 484 € · −17,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 96 977 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 99 574 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 145 174 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 179 022 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 147 789 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 121 224 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 100 484 € Tegevusala mediaan: 10 955 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 96 977 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 99 574 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 145 174 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 179 022 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 147 789 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 121 224 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 100 484 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -6 426 € · −240,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-100 000-50 000050 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 30 967 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 16 335 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 86 198 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 62 077 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -52 508 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -1 887 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: -6 426 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-100 000-50 000050 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 30 967 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 16 335 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: 86 198 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 62 077 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: -52 508 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -1 887 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: -6 426 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -6,4 % · −4,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
-40-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 31,9 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: 59,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 34,7 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: -35,5 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -1,6 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 31,9 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: 59,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 34,7 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: -35,5 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -1,6 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 255 958 € · −15,3% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 224 674 €20192020 Ettevõte: 235 464 €20202021 Ettevõte: 286 324 €20212022 Ettevõte: 438 580 €20222023 Ettevõte: 325 068 €20232024 Ettevõte: 302 340 €20242025 Ettevõte: 255 958 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 224 674 €20192020 Ettevõte: 235 464 €2021 Ettevõte: 286 324 €20212022 Ettevõte: 438 580 €2023 Ettevõte: 325 068 €20232024 Ettevõte: 302 340 €2025 Ettevõte: 255 958 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 237 124 € · −8,0% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 147 438 €20192020 Ettevõte: 163 773 €20202021 Ettevõte: 249 971 €20212022 Ettevõte: 312 048 €20222023 Ettevõte: 259 540 €20232024 Ettevõte: 257 653 €20242025 Ettevõte: 237 124 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 147 438 €20192020 Ettevõte: 163 773 €2021 Ettevõte: 249 971 €20212022 Ettevõte: 312 048 €2023 Ettevõte: 259 540 €20232024 Ettevõte: 257 653 €2025 Ettevõte: 237 124 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 100 484 -6 426 19 968 255 958 237 124 2
2024 121 224 -1 887 24 630 302 340 257 653 2
2023 147 789 -52 508 22 076 325 068 259 540 2
2022 179 022 62 077 24 982 438 580 312 048 2
2021 145 174 86 198 18 399 286 324 249 971 2
2020 99 574 16 335 19 779 235 464 163 773 2
2019 96 977 30 967 13 435 224 674 147 438 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 3
2008 — — — — — 3
2007 — — — — — 3
2006 — — — — — 3
2005 — — — — — 4
2004 — — — — — 8
2003 — — — — — 8
2002 — — — — — 9
2000 — — — — — 9
1999 — — — — — 10

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-6,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-2,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
92,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
7,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,77
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
50 697 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
832 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 02.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 24.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 17.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20010027 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20010027 / 8
11.12.2018
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2018
PDF
Ä 20010027 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20010027 / 6
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 20010027 / 5
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20010027 / M4
09.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 10.09.2016 Puudused kõrvaldatud
10.04.2016
PDF
Ä 20010027 / 4
18.12.2013
Muutmiskanne Jõustunud
18.12.2013
PDF
Ä 20010027 / M3
29.11.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.12.2013 Jõustunud
29.11.2013
PDF
Ä 10027 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
22.12.2008
PDF
Ä 10027 / M2
29.01.2007
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 30.06.2007 Puudused kõrvaldatud
26.06.2013
PDF
Ä 10027 / M1
04.03.2005
Trahvimäärus 05.06.2005 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes