osaühing Villa Johanna

Registrisse kantud Registrikood 10315748 OÜ Pärnu linn Registreeritud 20.11.1997
Võrdle

osaühing Villa Johanna (OÜ), Pärnu linn, registrikood 10315748, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Külalistemajad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 23 469 € ja töötajaid 1.

Käive
23 469 €
↓ 81,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 147 €
↓ 92,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
940 €
↑ 0,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Käive · 2026 III kv 23 469 €
    tegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 940 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 655
  • Müügitulu · 2025 28 599 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 -15,1 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 23 469 € · −81,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 443 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 3 899 € Tegevusala mediaan: 7 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 156 € Tegevusala mediaan: 7 423 €2024 II kv Ettevõte: 3 545 € Tegevusala mediaan: 7 782 €II·242024 III kv Ettevõte: 28 478 € Tegevusala mediaan: 14 910 €2024 IV kv Ettevõte: 2 908 € Tegevusala mediaan: 7 255 €IV·242025 I kv Ettevõte: 534 € Tegevusala mediaan: 5 990 €2025 II kv Ettevõte: 2 467 € Tegevusala mediaan: 6 555 €II·252025 III kv Ettevõte: 23 436 € Tegevusala mediaan: 14 664 €2025 IV kv Ettevõte: 2 204 € Tegevusala mediaan: 6 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 354 € Tegevusala mediaan: 6 401 €2026 II kv Ettevõte: 126 814 € Tegevusala mediaan: 7 586 €II·262026 III kv Ettevõte: 23 469 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 2 908 € Tegevusala mediaan: 7 255 €2025 I kv Ettevõte: 534 € Tegevusala mediaan: 5 990 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 467 € Tegevusala mediaan: 6 555 €2025 III kv Ettevõte: 23 436 € Tegevusala mediaan: 14 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 204 € Tegevusala mediaan: 6 790 €2026 I kv Ettevõte: 354 € Tegevusala mediaan: 6 401 €I·262026 II kv Ettevõte: 126 814 € Tegevusala mediaan: 7 586 €2026 III kv Ettevõte: 23 469 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 940 € · +0,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 31% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 695 € Tegevusala mediaan: 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 818 € Tegevusala mediaan: 932 €2024 II kv Ettevõte: 386 € Tegevusala mediaan: 860 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 469 € Tegevusala mediaan: 1 068 €2024 IV kv Ettevõte: 772 € Tegevusala mediaan: 1 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: 836 € Tegevusala mediaan: 1 046 €2025 II kv Ettevõte: 870 € Tegevusala mediaan: 974 €II·252025 III kv Ettevõte: 870 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 870 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 914 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2026 II kv Ettevõte: 937 € Tegevusala mediaan: 970 €II·262026 III kv Ettevõte: 940 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 772 € Tegevusala mediaan: 1 035 €2025 I kv Ettevõte: 836 € Tegevusala mediaan: 1 046 €I·252025 II kv Ettevõte: 870 € Tegevusala mediaan: 974 €2025 III kv Ettevõte: 870 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 870 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 914 € Tegevusala mediaan: 1 105 €I·262026 II kv Ettevõte: 937 € Tegevusala mediaan: 970 €2026 III kv Ettevõte: 940 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 147 € · −92,4% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 854 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 790 €2024 II kv Ettevõte: 970 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 302 €2024 IV kv Ettevõte: 970 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 213 €2025 II kv Ettevõte: 961 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 468 €2025 IV kv Ettevõte: 1 364 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 342 €2026 II kv Ettevõte: 28 383 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 147 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 970 €2025 I kv Ettevõte: 1 213 €I·252025 II kv Ettevõte: 961 €2025 III kv Ettevõte: 2 468 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 364 €2026 I kv Ettevõte: 1 342 €I·262026 II kv Ettevõte: 28 383 €2026 III kv Ettevõte: 2 147 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 23 469 2 147 940 1
2026 II kv 126 814 28 383 937 1
2026 I kv 354 1 342 914 1
2025 IV kv 2 204 1 364 870 1
2025 III kv 23 436 2 468 870 1
2025 II kv 2 467 961 870 1
2025 I kv 534 1 213 836 1
2024 IV kv 2 908 970 772 1
2024 III kv 28 478 2 302 1 469 1
2024 II kv 3 545 970 772 2
2024 I kv 1 156 4 790 2 818 1
2023 IV kv 3 899 854 695 1
2023 III kv 36 576 1 911 695 1
2023 II kv 5 845 647 695 1
2023 I kv 806 831 669 1
2022 IV kv 2 675 785 621 1
2022 III kv 36 229 2 150 621 1
2022 II kv 2 605 578 621 1
2022 I kv 771 797 644 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
313 €
Käive töötaja kohta kvartalis
23 469 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 28 599 € · −19,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 38 613 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 16 328 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 22 954 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 36 612 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 42 654 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 35 648 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 28 599 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 38 613 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 16 328 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 22 954 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 36 612 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 42 654 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 35 648 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 28 599 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -4 305 € · −13,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 20% tegevusala ettevõtetel
-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -6 217 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: -17 334 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: -7 930 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -2 720 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: 1 154 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -3 802 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -4 305 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -6 217 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: -17 334 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: -7 930 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -2 720 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: 1 154 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -3 802 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -4 305 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -15,1 % · −4,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-125-100-75-50-250252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -16,1 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: -106,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: -34,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -7,4 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -10,7 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: -15,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-125-100-75-50-250252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -16,1 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: -106,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: -34,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -7,4 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -10,7 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: -15,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 191 319 € · −2,0% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 235 378 €20192020 Ettevõte: 225 918 €20202021 Ettevõte: 216 001 €20212022 Ettevõte: 209 634 €20222023 Ettevõte: 203 660 €20232024 Ettevõte: 195 244 €20242025 Ettevõte: 191 319 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 235 378 €20192020 Ettevõte: 225 918 €2021 Ettevõte: 216 001 €20212022 Ettevõte: 209 634 €2023 Ettevõte: 203 660 €20232024 Ettevõte: 195 244 €2025 Ettevõte: 191 319 €2025
Omakapital, € 2025: 41 094 € · −9,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 78 518 €20192020 Ettevõte: 61 183 €20202021 Ettevõte: 53 253 €20212022 Ettevõte: 50 534 €20222023 Ettevõte: 49 201 €20232024 Ettevõte: 45 399 €20242025 Ettevõte: 41 094 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 78 518 €20192020 Ettevõte: 61 183 €2021 Ettevõte: 53 253 €20212022 Ettevõte: 50 534 €2023 Ettevõte: 49 201 €20232024 Ettevõte: 45 399 €2025 Ettevõte: 41 094 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 28 599 -4 305 8 627 191 319 41 094 1
2024 35 648 -3 802 9 507 195 244 45 399 1
2023 42 654 1 154 7 004 203 660 49 201 1
2022 36 612 -2 720 6 291 209 634 50 534 1
2021 22 954 -7 930 8 265 216 001 53 253 1
2020 16 328 -17 334 9 755 225 918 61 183 1
2019 38 613 -6 217 8 670 235 378 78 518 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 2
2006 — — — — — 3
2005 — — — — — 3
2004 — — — — — 4
2003 — — — — — 1
2002 — — — — — 5
2001 — — — — — 5
2000 — — — — — 5
1999 — — — — — 5
1998 — — — — — 5
1997 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-15,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-10,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
21,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
78,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,00
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
28 599 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
719 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.01.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.02.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 14.03.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 09.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 16.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.02.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Osaühingut võib kõikide majandustegevusega seotud õigustoimingute tegemisel esindada iga prokurist. Prokurist võib kinnisasja võõrandada ja koormata vaid siis, kui selline õigus on registrikaardile kantud.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55103Külalistemajad Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30006723 / 17
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 30006723 / 16
05.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
05.05.2020
PDF
Ä 30006723 / M9
04.05.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.05.2020 Puudused kõrvaldatud
05.05.2020
PDF
Ä 30006723 / 15
27.03.2019
Muutmiskanne Jõustunud
27.03.2019
PDF
Ä 30006723 / 14
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30006723 / 13
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 30006723 / 12
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30006723 / M8
19.12.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.01.2015 Puudused kõrvaldatud
19.12.2014
PDF
Ä 30006723 / 11
19.12.2014
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2014
PDF
Ä 30006723 / 10
27.05.2014
Muutmiskanne Jõustunud
27.05.2014
PDF
Ä 30006723 / 9
02.04.2013
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
09.04.2013
PDF
Ä 30006723 / M7
20.02.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.03.2013 Jõustunud
20.02.2013
PDF
Ä 30006723 / 8
03.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
03.11.2011
PDF
Ä 30006723 / 7
29.03.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
29.03.2010
PDF
Ä 6723 / 6
16.02.2009
Muutmiskanne Jõustunud
16.02.2009
PDF
Ä 6723 / 5
16.01.2009
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2009
PDF
Ä 6723 / M6
13.01.2009
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 13.02.2009 Jõustunud
14.01.2009
PDF
Ä 6723 / M5
05.01.2009
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 06.02.2009 Jõustunud
07.01.2009
PDF
Ä 6723 / M4
15.12.2006
Lõivu tagastamise määrus Jõustunud
15.12.2006
PDF
Ä 6723 / 4
06.12.2006
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2006
PDF
Ä 6723 / M3
21.08.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 21.09.2006 Puudused kõrvaldatud
17.11.2006
PDF
Ä 6723 / 3
06.01.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes