Quadri Grupi Aktsiaselts

Registrisse kantud Registrikood 10306295 AS Tallinn Registreeritud 27.10.1997
Võrdle

Quadri Grupi Aktsiaselts (AS), Tallinn, registrikood 10306295, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude masinate ja seadmete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 249 136 € ja töötajaid 5.

Käive
249 136 €
↓ 54,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
46 386 €
↓ 48,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
16 389 €
↓ 17,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 249 136 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 278 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 1,1 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 6,7 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 249 136 € · −54,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
02004006002023 IV kv Ettevõte: 324 460 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 322 534 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 465 981 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 426 631 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 383 151 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 325 726 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 440 703 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 316 746 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 324 698 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 388 186 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 552 166 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 249 136 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2602004006002024 IV kv Ettevõte: 383 151 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 325 726 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 440 703 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 316 746 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 324 698 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 388 186 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 552 166 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 249 136 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 278 € · −17,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 2 900 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 453 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 3 191 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 709 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 3 383 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 047 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 3 723 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 121 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 3 210 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 309 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 3 983 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 278 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 383 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 4 047 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 723 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 3 121 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 210 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 3 309 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 983 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 3 278 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 5IV·232024 I kv Ettevõte: 52024 II kv Ettevõte: 5II·242024 III kv Ettevõte: 52024 IV kv Ettevõte: 5IV·242025 I kv Ettevõte: 52025 II kv Ettevõte: 5II·252025 III kv Ettevõte: 52025 IV kv Ettevõte: 5IV·252026 I kv Ettevõte: 52026 II kv Ettevõte: 5II·262026 III kv Ettevõte: 5III·260123452024 IV kv Ettevõte: 52025 I kv Ettevõte: 5I·252025 II kv Ettevõte: 52025 III kv Ettevõte: 5III·252025 IV kv Ettevõte: 52026 I kv Ettevõte: 5I·262026 II kv Ettevõte: 52026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 46 386 € · −48,2% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 34 471 €IV·232024 I kv Ettevõte: 50 164 €2024 II kv Ettevõte: 70 286 €II·242024 III kv Ettevõte: 42 205 €2024 IV kv Ettevõte: 51 206 €IV·242025 I kv Ettevõte: 57 830 €2025 II kv Ettevõte: 63 846 €II·252025 III kv Ettevõte: 43 489 €2025 IV kv Ettevõte: 52 722 €IV·252026 I kv Ettevõte: 62 148 €2026 II kv Ettevõte: 89 568 €II·262026 III kv Ettevõte: 46 386 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 51 206 €2025 I kv Ettevõte: 57 830 €I·252025 II kv Ettevõte: 63 846 €2025 III kv Ettevõte: 43 489 €III·252025 IV kv Ettevõte: 52 722 €2026 I kv Ettevõte: 62 148 €I·262026 II kv Ettevõte: 89 568 €2026 III kv Ettevõte: 46 386 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 249 136 46 386 16 389 5
2026 II kv 552 166 89 568 19 913 5
2026 I kv 388 186 62 148 16 546 5
2025 IV kv 324 698 52 722 16 051 5
2025 III kv 316 746 43 489 15 604 5
2025 II kv 440 703 63 846 18 616 5
2025 I kv 325 726 57 830 20 237 5
2024 IV kv 383 151 51 206 16 916 5
2024 III kv 426 631 42 205 13 545 5
2024 II kv 465 981 70 286 15 957 5
2024 I kv 322 534 50 164 17 266 5
2023 IV kv 324 460 34 471 14 499 5
2023 III kv 293 230 65 300 21 873 5
2023 II kv 309 373 40 679 17 574 5
2023 I kv 751 053 92 411 18 414 5
2022 IV kv 380 681 48 998 17 773 5
2022 III kv 741 173 113 126 16 690 5
2022 II kv 583 649 47 367 13 431 5
2022 I kv 402 960 59 024 20 136 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 093 €
Käive töötaja kohta kvartalis
49 827 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 110 320 € · −30,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 579 600 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 584 190 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 1 513 174 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 1 597 090 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 1 569 711 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 1 601 482 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 1 110 320 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 579 600 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 584 190 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 1 513 174 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 1 597 090 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 1 569 711 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 1 601 482 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 1 110 320 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 74 524 € · −79,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
-20002004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 136 993 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 127 856 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 244 728 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -133 151 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 89 190 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 367 921 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 74 524 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-20002004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 136 993 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 127 856 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 244 728 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: -133 151 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 89 190 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 367 921 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 74 524 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,7 % · −16,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8,7 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 16,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -8,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 23,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8,7 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 8,1 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 16,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: -8,3 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 23,0 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 6,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 329 293 € · +6,5% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 910 895 €20192020 Ettevõte: 2 096 526 €20202021 Ettevõte: 2 300 061 €20212022 Ettevõte: 2 384 332 €20222023 Ettevõte: 2 217 033 €20232024 Ettevõte: 2 187 300 €20242025 Ettevõte: 2 329 293 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 910 895 €20192020 Ettevõte: 2 096 526 €2021 Ettevõte: 2 300 061 €20212022 Ettevõte: 2 384 332 €2023 Ettevõte: 2 217 033 €20232024 Ettevõte: 2 187 300 €2025 Ettevõte: 2 329 293 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 169 424 € · +3,6% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 764 277 €20192020 Ettevõte: 1 809 800 €20202021 Ettevõte: 2 004 528 €20212022 Ettevõte: 1 806 861 €20222023 Ettevõte: 1 791 458 €20232024 Ettevõte: 2 094 900 €20242025 Ettevõte: 2 169 424 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 764 277 €20192020 Ettevõte: 1 809 800 €2021 Ettevõte: 2 004 528 €20212022 Ettevõte: 1 806 861 €2023 Ettevõte: 1 791 458 €20232024 Ettevõte: 2 094 900 €2025 Ettevõte: 2 169 424 €2025
Töötajad 2025: 5 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 2202502462018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 110 320 74 524 159 305 2 329 293 2 169 424 5
2024 1 601 482 367 921 150 857 2 187 300 2 094 900 5
2023 1 569 711 89 190 153 451 2 217 033 1 791 458 5
2022 1 597 090 -133 151 148 293 2 384 332 1 806 861 5
2021 1 513 174 244 728 130 858 2 300 061 2 004 528 5
2020 1 584 190 127 856 115 307 2 096 526 1 809 800 5
2019 1 579 600 136 993 133 499 1 910 895 1 764 277 5
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 5
2015 — — — — — 5
2014 — — — — — 4
2013 — — — — — 4
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 4
2010 — — — — — 4
2004 — — — — — 3
2003 — — — — — 3
2002 — — — — — 3
2001 — — — — — 2
2000 — — — — — 2
1999 — — — — — 3
1998 — — — — — 3
1997 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
93,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
6,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
9,91
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
222 064 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 655 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 13.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 04.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Ando Okk
    Juhatuse liige · alates 27.10.1997

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

  • Ando Okk
    otsene osalus · alates 22.10.2018

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 4664Muude masinate ja seadmete hulgimüük Põhitegevus
  • 33121Masinate ja seadmete remont ning hooldus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10019194 / 16
15.08.2024
Muutmiskanne Jõustunud
15.08.2024
PDF
Ä 10019194 / M4
06.08.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.08.2024 Puudused kõrvaldatud
15.08.2024
PDF
Ä 10019194 / 15
24.07.2024
Muutmiskanne Jõustunud
24.07.2024
PDF
Ä 10019194 / M3
08.07.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.07.2024 Jõustunud
23.07.2024
PDF
Ä 10019194 / 14
12.06.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.06.2019
PDF
Ä 10019194 / 13
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10019194 / 12
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10019194 / 11
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10019194 / 10
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10019194 / M2
19.03.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 18.04.2015 Puudused kõrvaldatud
24.03.2015
PDF
Ä 10019194 / M1
11.03.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 10.04.2015 Puudused kõrvaldatud
24.03.2015
PDF
Ä 10019194 / 9
15.06.2011
Muutmiskanne Jõustunud
15.06.2011
PDF
Ä 10019194 / 8
31.05.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
04.07.2011
PDF
Ä 10019194 / 7
25.05.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
25.05.2011
PDF
Ä 10019194 / 6
16.05.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata 16.06.2011 Jõustunud
20.05.2011
PDF
Ä 19194 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
19.12.2008
PDF
Ä 19194 / 4
05.12.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 19194 / 3
30.09.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes