aktsiaselts VARMATA

Registrisse kantud Registrikood 10301820 AS Tartu linn Registreeritud 31.10.1997
Võrdle

aktsiaselts VARMATA (AS), Tartu linn, registrikood 10301820, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Gaasimüük magistraalvõrkude kaudu. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 321 426 € ja töötajaid 4.

Käive
321 426 €
↑ 29,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
43 429 €
↓ 0,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
14 205 €
↑ 5,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine · EMTAK 35

  • Käive · 2026 III kv 321 426 €
    tegevusala mediaan 3 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 735
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 551 €
    tegevusala mediaan 2 710 € · ettevõtteid tegevusalal: 179
  • Müügitulu · 2025 1 mln €
    tegevusala mediaan 3 747 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 008
  • Puhasrentaablus · 2025 10,8 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 693

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 321 426 € · +29,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 3 039 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 219 451 € Tegevusala mediaan: 3 548 €IV·232024 I kv Ettevõte: 482 493 € Tegevusala mediaan: 919 €2024 II kv Ettevõte: 213 132 € Tegevusala mediaan: 3 798 €II·242024 III kv Ettevõte: 109 769 € Tegevusala mediaan: 4 925 €2024 IV kv Ettevõte: 243 641 € Tegevusala mediaan: 3 257 €IV·242025 I kv Ettevõte: 449 904 € Tegevusala mediaan: 1 195 €2025 II kv Ettevõte: 280 612 € Tegevusala mediaan: 3 174 €II·252025 III kv Ettevõte: 138 599 € Tegevusala mediaan: 2 640 €2025 IV kv Ettevõte: 249 414 € Tegevusala mediaan: 2 889 €IV·252026 I kv Ettevõte: 486 920 € Tegevusala mediaan: 1 972 €2026 II kv Ettevõte: 248 928 € Tegevusala mediaan: 2 924 €II·262026 III kv Ettevõte: 321 426 € Tegevusala mediaan: 3 039 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 243 641 € Tegevusala mediaan: 3 257 €2025 I kv Ettevõte: 449 904 € Tegevusala mediaan: 1 195 €I·252025 II kv Ettevõte: 280 612 € Tegevusala mediaan: 3 174 €2025 III kv Ettevõte: 138 599 € Tegevusala mediaan: 2 640 €III·252025 IV kv Ettevõte: 249 414 € Tegevusala mediaan: 2 889 €2026 I kv Ettevõte: 486 920 € Tegevusala mediaan: 1 972 €I·262026 II kv Ettevõte: 248 928 € Tegevusala mediaan: 2 924 €2026 III kv Ettevõte: 321 426 € Tegevusala mediaan: 3 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 551 € · +5,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 710 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 832 € Tegevusala mediaan: 2 214 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 829 € Tegevusala mediaan: 2 418 €2024 II kv Ettevõte: 2 693 € Tegevusala mediaan: 2 645 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 978 € Tegevusala mediaan: 2 343 €2024 IV kv Ettevõte: 2 863 € Tegevusala mediaan: 2 432 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 915 € Tegevusala mediaan: 2 583 €2025 II kv Ettevõte: 2 299 € Tegevusala mediaan: 2 531 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 776 € Tegevusala mediaan: 2 771 €2025 IV kv Ettevõte: 3 624 € Tegevusala mediaan: 2 743 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 495 € Tegevusala mediaan: 2 845 €2026 II kv Ettevõte: 3 381 € Tegevusala mediaan: 2 754 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 551 € Tegevusala mediaan: 2 710 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 863 € Tegevusala mediaan: 2 432 €2025 I kv Ettevõte: 2 915 € Tegevusala mediaan: 2 583 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 299 € Tegevusala mediaan: 2 531 €2025 III kv Ettevõte: 2 776 € Tegevusala mediaan: 2 771 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 624 € Tegevusala mediaan: 2 743 €2026 I kv Ettevõte: 3 495 € Tegevusala mediaan: 2 845 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 381 € Tegevusala mediaan: 2 754 €2026 III kv Ettevõte: 3 551 € Tegevusala mediaan: 2 710 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 43 429 € · −0,4% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 35 952 €IV·232024 I kv Ettevõte: 79 667 €2024 II kv Ettevõte: 41 470 €II·242024 III kv Ettevõte: 28 435 €2024 IV kv Ettevõte: 48 802 €IV·242025 I kv Ettevõte: 106 304 €2025 II kv Ettevõte: 45 414 €II·252025 III kv Ettevõte: 33 559 €2025 IV kv Ettevõte: 53 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 100 978 €2026 II kv Ettevõte: 43 604 €II·262026 III kv Ettevõte: 43 429 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 48 802 €2025 I kv Ettevõte: 106 304 €I·252025 II kv Ettevõte: 45 414 €2025 III kv Ettevõte: 33 559 €III·252025 IV kv Ettevõte: 53 169 €2026 I kv Ettevõte: 100 978 €I·262026 II kv Ettevõte: 43 604 €2026 III kv Ettevõte: 43 429 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 321 426 43 429 14 205 4
2026 II kv 248 928 43 604 13 524 4
2026 I kv 486 920 100 978 13 980 4
2025 IV kv 249 414 53 169 14 497 4
2025 III kv 138 599 33 559 11 105 4
2025 II kv 280 612 45 414 9 197 4
2025 I kv 449 904 106 304 11 660 4
2024 IV kv 243 641 48 802 11 451 4
2024 III kv 109 769 28 435 11 913 4
2024 II kv 213 132 41 470 10 771 4
2024 I kv 482 493 79 667 15 317 4
2023 IV kv 219 451 35 952 11 327 4
2023 III kv 105 216 25 800 9 742 4
2023 II kv 215 173 31 437 11 352 4
2023 I kv 693 914 95 014 15 599 4
2022 IV kv 455 833 98 551 11 444 4
2022 III kv 161 205 41 501 11 834 4
2022 II kv 376 575 84 593 11 530 4
2022 I kv 475 291 104 520 14 863 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 184 €
Käive töötaja kohta kvartalis
80 357 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 005 154 € · +9,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 747 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 595 056 € Tegevusala mediaan: 28 215 €20192020 Ettevõte: 586 717 € Tegevusala mediaan: 698 €20202021 Ettevõte: 751 613 € Tegevusala mediaan: 4 398 €20212022 Ettevõte: 1 492 218 € Tegevusala mediaan: 13 412 €20222023 Ettevõte: 1 080 337 € Tegevusala mediaan: 4 448 €20232024 Ettevõte: 920 841 € Tegevusala mediaan: 4 456 €20242025 Ettevõte: 1 005 154 € Tegevusala mediaan: 3 747 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 595 056 € Tegevusala mediaan: 28 215 €20192020 Ettevõte: 586 717 € Tegevusala mediaan: 698 €2021 Ettevõte: 751 613 € Tegevusala mediaan: 4 398 €20212022 Ettevõte: 1 492 218 € Tegevusala mediaan: 13 412 €2023 Ettevõte: 1 080 337 € Tegevusala mediaan: 4 448 €20232024 Ettevõte: 920 841 € Tegevusala mediaan: 4 456 €2025 Ettevõte: 1 005 154 € Tegevusala mediaan: 3 747 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 108 815 € · +22,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
-20002004006008001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 43 422 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 76 870 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 171 240 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 920 356 € Tegevusala mediaan: 1 580 €20222023 Ettevõte: -19 973 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 88 829 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 108 815 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-20002004006008001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 43 422 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 76 870 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 171 240 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 920 356 € Tegevusala mediaan: 1 580 €2023 Ettevõte: -19 973 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 88 829 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 108 815 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 10,8 % · +1,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
-200204060802016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 9,7 %20192020 Ettevõte: 13,1 % Tegevusala mediaan: 8,8 %20202021 Ettevõte: 22,8 % Tegevusala mediaan: 23,4 %20212022 Ettevõte: 61,7 % Tegevusala mediaan: 51,2 %20222023 Ettevõte: -1,8 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20232024 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20242025 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-200204060802018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 9,7 %20192020 Ettevõte: 13,1 % Tegevusala mediaan: 8,8 %2021 Ettevõte: 22,8 % Tegevusala mediaan: 23,4 %20212022 Ettevõte: 61,7 % Tegevusala mediaan: 51,2 %2023 Ettevõte: -1,8 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20232024 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %2025 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 396 332 € · +2,4% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 172 566 €20192020 Ettevõte: 1 223 800 €20202021 Ettevõte: 1 433 292 €20212022 Ettevõte: 2 360 740 €20222023 Ettevõte: 2 394 607 €20232024 Ettevõte: 2 339 343 €20242025 Ettevõte: 2 396 332 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 172 566 €20192020 Ettevõte: 1 223 800 €2021 Ettevõte: 1 433 292 €20212022 Ettevõte: 2 360 740 €2023 Ettevõte: 2 394 607 €20232024 Ettevõte: 2 339 343 €2025 Ettevõte: 2 396 332 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 245 671 € · +5,1% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 049 675 €20192020 Ettevõte: 1 126 545 €20202021 Ettevõte: 1 297 785 €20212022 Ettevõte: 2 218 141 €20222023 Ettevõte: 2 198 168 €20232024 Ettevõte: 2 136 856 €20242025 Ettevõte: 2 245 671 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 049 675 €20192020 Ettevõte: 1 126 545 €2021 Ettevõte: 1 297 785 €20212022 Ettevõte: 2 218 141 €2023 Ettevõte: 2 198 168 €20232024 Ettevõte: 2 136 856 €2025 Ettevõte: 2 245 671 €2025
Töötajad 2025: 4 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 65% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025012342018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 005 154 108 815 121 302 2 396 332 2 245 671 4
2024 920 841 88 829 116 978 2 339 343 2 136 856 4
2023 1 080 337 -19 973 123 900 2 394 607 2 198 168 4
2022 1 492 218 920 356 123 497 2 360 740 2 218 141 4
2021 751 613 171 240 112 699 1 433 292 1 297 785 4
2020 586 717 76 870 84 812 1 223 800 1 126 545 4
2019 595 056 43 422 76 429 1 172 566 1 049 675 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 5
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 7
2011 — — — — — 9
2010 — — — — — 9
2009 — — — — — 8
2008 — — — — — 12
2007 — — — — — 12
2006 — — — — — 12
2005 — — — — — 12
2004 — — — — — 11
2003 — — — — — 11
2002 — — — — — 11
2001 — — — — — 12
2000 — — — — — 14
1999 — — — — — 14
1998 — — — — — 14

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
10,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
93,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
6,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
12,22
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
251 289 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 527 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 16.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 16.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 06.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Priit Kroon
    Juhatuse liige · alates 18.12.2015

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 35231Gaasimüük magistraalvõrkude kaudu Põhitegevus
  • 42211Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
  • 43221Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20009567 / 14
26.03.2024
Muutmiskanne Jõustunud
26.03.2024
PDF
Ä 20009567 / M6
21.03.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.04.2024 Puudused kõrvaldatud
26.03.2024
PDF
Ä 20009567 / M5
28.06.2022
Puuduste kõrvaldamise määrus 18.07.2022 Puudused kõrvaldatud
28.06.2022
PDF
Ä 20009567 / 13
28.06.2022
Muutmiskanne Jõustunud
28.06.2022
PDF
Ä 20009567 / M4
10.07.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 24.07.2019 Puudused kõrvaldatud
11.07.2019
PDF
Ä 20009567 / 12
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20009567 / 11
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 20009567 / 10
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20009567 / 9
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 20009567 / 8
18.12.2015
Muutmiskanne Jõustunud
18.12.2015
PDF
Ä 20009567 / 7
14.12.2015
Kandemäärus ex officio Jõustunud
14.12.2015
PDF
Ä 20009567 / M3
10.12.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.12.2015 Puudused kõrvaldatud
18.12.2015
PDF
Ä 9567 / 6
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
21.12.2008
PDF
Ä 9567 / 5
03.01.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 9567 / 4
15.05.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 9567 / M2
07.04.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 07.06.2003 Jõustunud PDF
Ä 9567 / 3
05.11.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes