OÜ PLEKK-KATUS
OÜ PLEKK-KATUS (OÜ), Tartu linn, registrikood 10299738, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 906 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 3 906 €parem kui 23% ettevõteteltegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
- Müügitulu · 2025 13 288 €parem kui 47% ettevõteteltegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
- Puhasrentaablus · 2025 -220,2 %parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 3 906 | 332 | — | — |
| 2026 II kv | 4 288 | 795 | — | — |
| 2026 I kv | 864 | 86 | — | — |
| 2025 IV kv | 4 333 | 419 | — | — |
| 2025 III kv | 4 543 | 759 | — | — |
| 2025 II kv | 3 079 | 342 | — | — |
| 2025 I kv | 1 069 | 77 | — | — |
| 2024 IV kv | 2 906 | — | — | — |
| 2024 III kv | 5 496 | 574 | — | — |
| 2024 II kv | 4 465 | 8 | — | — |
| 2024 I kv | 3 109 | 93 | — | — |
| 2023 IV kv | 10 178 | 595 | — | — |
| 2023 III kv | 12 303 | 702 | — | — |
| 2023 II kv | 4 154 | 351 | — | — |
| 2023 I kv | 5 590 | 398 | — | — |
| 2022 IV kv | 7 325 | 509 | — | — |
| 2022 III kv | 9 327 | 388 | — | — |
| 2022 II kv | 20 684 | 1 213 | — | — |
| 2022 I kv | 8 397 | 581 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 288 | -29 264 | 0 | 161 643 | 24 038 | 0 |
| 2024 | 16 251 | -3 295 | 0 | 178 581 | 53 335 | 0 |
| 2023 | 27 744 | 4 878 | 0 | 170 259 | 56 612 | 0 |
| 2022 | 44 792 | 16 417 | 0 | 149 309 | 46 208 | 0 |
| 2021 | 45 696 | 5 206 | 0 | 136 132 | 26 837 | 0 |
| 2020 | 28 764 | -4 252 | 0 | 115 877 | 21 602 | 0 |
| 2019 | 33 502 | -54 124 | 7 359 | 122 647 | 32 079 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 2 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 2 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 24.08.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 21.08.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 06.07.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 27.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 07.09.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 20.07.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Kommertspandid
| Nr | Pandisumma | Pandipidaja | Periood |
|---|---|---|---|
| 1 | 520 000 EEK | aktsiaselts Hansapank | 01.06.2001 – kehtib |
Juhatus
- Lembit DalbergJuhatuse liige · alates 21.10.1997
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Lembit DalbergFüüsiline isik · 13 545 €
- OÜ LEMZJuriidiline isik · 10515585 · 11 466 €
Tegelikud kasusaajad
- Lembit Dalbergotsene osalus · alates 26.09.2018
Asutajad ja muud isikud
- Lembit DalbergAsutaja · 5 000 € · 21.10.1997
- Venno MändmetsAsutaja · 5 000 € · 21.10.1997
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 47529Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 20009317 / M1 23.07.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 27.08.2025 | Jõustunud 28.07.2025 |
|
| Ä 20009317 / 12 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 20009317 / 11 11.02.2019 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 11.02.2019 |
||
| Ä 20009317 / 10 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 20009317 / 9 22.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.12.2017 |
||
| Ä 20009317 / 8 03.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.12.2017 |
||
| Ä 20009317 / 7 17.05.2017 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 17.05.2017 |
||
| Ä 20009317 / 6 22.06.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.06.2011 |
||
| Ä 20009317 / 5 02.06.2010 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 02.06.2010 |
||
| Ä 9317 / 4 14.06.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.06.2006 |
||
| K 20639 / 2 23.02.2006 |
Kommertspandi muutmiskanne | Jõustunud 23.02.2006 |
||
| Ä 9317 / 3 21.04.2004 |
Muutmiskanne | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes