OÜ Mirco Invest

Registrisse kantud Registrikood 10290074 OÜ Rõõmu küla Registreeritud 10.10.1997
Võrdle

OÜ Mirco Invest (OÜ), Rõõmu küla, registrikood 10290074, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Külaliskorterid. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Müügitulu · 2025 531 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 14 443 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 375 € Tegevusala mediaan: 7 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 423 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 782 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 910 €2024 IV kv Ettevõte: 1 090 € Tegevusala mediaan: 7 255 €IV·242025 I kv Ettevõte: 200 € Tegevusala mediaan: 5 990 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 555 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 664 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 6 401 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 586 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 1 090 € Tegevusala mediaan: 7 255 €2025 I kv Ettevõte: 200 € Tegevusala mediaan: 5 990 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 555 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 6 790 €2026 I kv Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 6 401 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 7 586 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 IV kv: 1 176 € · −11,1% võrreldes 2024 III kv · tegevusala mediaan 1 035 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 1 470 € Tegevusala mediaan: 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 176 € Tegevusala mediaan: 932 €2024 II kv Ettevõte: 588 € Tegevusala mediaan: 860 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 323 € Tegevusala mediaan: 1 068 €2024 IV kv Ettevõte: 1 176 € Tegevusala mediaan: 1 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 046 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 974 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 105 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 970 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 176 € Tegevusala mediaan: 1 035 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 046 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 974 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 105 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 970 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 III kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 726 €
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 898 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 201 €2024 II kv Ettevõte: 1 922 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 714 €2024 IV kv Ettevõte: 1 718 €IV·242025 I kv Ettevõte: 877 €2025 II kv Ettevõte: 667 €II·252025 III kv Ettevõte: 169 €2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: 726 €2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 718 €2025 I kv Ettevõte: 877 €I·252025 II kv Ettevõte: 667 €2025 III kv Ettevõte: 169 €III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: 726 €I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv 531 726 — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — 169 — —
2025 II kv — 667 — —
2025 I kv 200 877 441 —
2024 IV kv 1 090 1 718 1 176 1
2024 III kv — 3 714 1 323 1
2024 II kv — 1 922 588 1
2024 I kv — 1 201 1 176 1
2023 IV kv 375 1 898 1 470 1
2023 III kv — 9 261 1 470 1
2023 II kv — 3 072 1 419 1
2023 I kv 74 2 490 1 323 1
2022 IV kv — 1 750 1 380 1
2022 III kv 2 548 3 827 955 1
2022 II kv — 4 187 1 617 1
2022 I kv — 3 233 1 176 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 531 € · −58,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7 434 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 7 666 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 2 800 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 2 548 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 448 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 1 290 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 12 949 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7 434 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 7 666 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 2 800 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 2 548 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 448 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 1 290 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 531 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -82 303 € · −20,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-10001002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 54 050 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 164 844 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 233 388 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 5 422 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: 6 138 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -68 605 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -82 303 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-10001002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 54 050 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 164 844 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 233 388 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: 5 422 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: 6 138 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -68 605 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -82 303 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: -5 318,2 % · tegevusala mediaan 5,5 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 727,1 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 2 150,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 8 335,3 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 212,8 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -5 318,2 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 727,1 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 2 150,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 8 335,3 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: 212,8 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -5 318,2 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 3 499 253 € · −3,2% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 503 094 €20192020 Ettevõte: 4 539 386 €20202021 Ettevõte: 4 615 871 €20212022 Ettevõte: 4 083 368 €20222023 Ettevõte: 3 782 417 €20232024 Ettevõte: 3 615 662 €20242025 Ettevõte: 3 499 253 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 503 094 €20192020 Ettevõte: 4 539 386 €2021 Ettevõte: 4 615 871 €20212022 Ettevõte: 4 083 368 €2023 Ettevõte: 3 782 417 €20232024 Ettevõte: 3 615 662 €2025 Ettevõte: 3 499 253 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 767 229 € · −10,3% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 845 453 €20192020 Ettevõte: 1 950 297 €20202021 Ettevõte: 2 095 055 €20212022 Ettevõte: 2 030 557 €20222023 Ettevõte: 2 043 322 €20232024 Ettevõte: 1 969 532 €20242025 Ettevõte: 1 767 229 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 845 453 €20192020 Ettevõte: 1 950 297 €2021 Ettevõte: 2 095 055 €20212022 Ettevõte: 2 030 557 €2023 Ettevõte: 2 043 322 €20232024 Ettevõte: 1 969 532 €2025 Ettevõte: 1 767 229 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 531 -82 303 0 3 499 253 1 767 229 0
2024 1 290 -68 605 10 063 3 615 662 1 969 532 1
2023 448 6 138 13 282 3 782 417 2 043 322 1
2022 2 548 5 422 12 202 4 083 368 2 030 557 1
2021 2 800 233 388 23 888 4 615 871 2 095 055 1
2020 7 666 164 844 34 427 4 539 386 1 950 297 1
2019 7 434 54 050 6 680 4 503 094 1 845 453 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 3
2004 — — — — — 24
2003 — — — — — 31
2002 — — — — — 37
2001 — — — — — 35
2000 — — — — — 30
1999 — — — — — 30
1998 — — — — — 30
1997 — — — — — 46

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-15 499,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-4,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
50,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
49,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,06
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.07.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.09.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 22.12.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.10.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
2 300 000 EEK Aktsiaselts Hansapank 19.07.2000 – kehtib

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • CT Invest OÜ
    Juriidiline isik · 12207597 · 1 278 €
  • OÜ Raidor
    Juriidiline isik · 10291168 · 1 278 €

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55204Külaliskorterid Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20008994 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20008994 / M3
23.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 22.09.2023 Puudused kõrvaldatud
07.09.2023
PDF
Ä 20008994 / 11
06.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
06.03.2019
PDF
Ä 20008994 / 10
08.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.02.2018
PDF
Ä 20008994 / 9
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20008994 / 8
12.12.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.12.2016
PDF
Ä 20008994 / 7
24.08.2011
Muutmiskanne Jõustunud
24.08.2011
PDF
Ä 8994 / 6
22.01.2009
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata Jõustunud
22.01.2009
PDF
K 8997 / 4
22.01.2009
Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel Jõustunud
22.01.2009
PDF
Ä 8994 / M2
22.12.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 21.01.2009 Jõustunud
22.12.2008
PDF
Ä 8994 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
21.12.2008
PDF
Ä 8994 / 4
06.01.2003
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 8994 / 3
19.11.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 8994 / M1
01.11.2002
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 31.12.2002 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes