aktsiaselts AA-LAN
aktsiaselts AA-LAN (AS), Soinaste küla, registrikood 10273940, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 208 341 € ja töötajaid 6.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 208 341 €parem kui 90% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 430 €parem kui 75% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 824 018 €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 37,0 %parem kui 73% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 208 341 | 18 059 | 8 581 | 6 |
| 2026 II kv | 222 271 | 18 420 | 8 512 | 6 |
| 2026 I kv | 229 074 | 35 736 | 8 725 | 6 |
| 2025 IV kv | 209 023 | 32 166 | 7 484 | 6 |
| 2025 III kv | 351 643 | 13 735 | 8 262 | 6 |
| 2025 II kv | 217 094 | 27 601 | 8 374 | 6 |
| 2025 I kv | 222 255 | 22 362 | 7 802 | 7 |
| 2024 IV kv | 211 067 | 19 549 | 10 424 | 7 |
| 2024 III kv | 253 212 | 13 486 | 8 423 | 7 |
| 2024 II kv | 341 512 | 15 136 | 7 064 | 7 |
| 2024 I kv | 482 226 | 33 604 | 6 034 | 7 |
| 2023 IV kv | 210 081 | 8 502 | 5 547 | 6 |
| 2023 III kv | 160 477 | 8 076 | 5 612 | 6 |
| 2023 II kv | 151 051 | 11 058 | 6 292 | 7 |
| 2023 I kv | 182 691 | 20 783 | 9 536 | 8 |
| 2022 IV kv | 322 842 | 17 948 | 9 382 | 18 |
| 2022 III kv | 267 642 | 17 154 | 9 576 | 18 |
| 2022 II kv | 271 885 | 22 643 | 12 682 | 17 |
| 2022 I kv | 189 385 | 31 975 | 12 181 | 17 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 824 018 | 304 860 | 91 045 | 11 251 410 | 8 904 821 | 5 |
| 2024 | 863 780 | 43 988 | 86 399 | 8 668 956 | 8 599 961 | 3 |
| 2023 | 789 589 | 244 195 | 61 430 | 8 706 255 | 8 588 973 | 3 |
| 2022 | 924 646 | 431 549 | 113 680 | 8 483 956 | 8 344 778 | 7 |
| 2021 | 828 958 | 402 117 | 109 821 | 8 078 988 | 7 948 230 | 7 |
| 2020 | 770 794 | 447 365 | 113 440 | 7 696 087 | 7 581 113 | 7 |
| 2019 | 920 858 | 473 814 | 164 300 | 7 247 484 | 7 163 748 | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 17 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 21 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 21 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 21 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 18 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 14 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 16 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 18 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 35 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 26 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 22 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 23 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 22 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 15 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 29.07.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 28.07.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.09.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 19.08.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 15.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 11.05.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Kommertspandid
| Nr | Pandisumma | Pandipidaja | Periood |
|---|---|---|---|
| 1 | 800 000 EEK | Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank | 03.10.1997 – kehtib |
Juhatus
- Nasdaq CSD SEAktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
- Allan UntJuhatuse liige · alates 29.09.1997
Esindusõigus
Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Allan Untotsene osalus · alates 04.12.2018
Asutajad ja muud isikud
- Helje KõutsAudiitorettevõtja · 02.09.2015
- Brokerman Audit OÜAudiitorettevõtja · 02.09.2015
- Elma PiirimägiNõukogu liige · 21.03.2005
- Jaan KolgaNõukogu liige · 15.05.2017
- Risto Kaarlo Tapio TanhuanpääNõukogu liige · 15.05.2017
- Omanikukonto: ALLAN UNTAktsionär · 46 008 € · 05.12.2025
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
- 55101Hotellid
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 20008518 / M9 09.07.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 08.08.2026 | Puudused kõrvaldatud 30.07.2026 |
|
| Ä 20008518 / M8 08.07.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 07.08.2025 | Puudused kõrvaldatud 29.07.2025 |
|
| Ä 20008518 / M7 08.04.2019 |
Korraldav määrus | 28.04.2019 | Jõustunud 08.04.2019 |
|
| Ä 20008518 / 12 05.03.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.03.2019 |
||
| Ä 20008518 / M6 13.02.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.03.2019 | Puudused kõrvaldatud 05.03.2019 |
|
| Ä 20008518 / 11 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 20008518 / 10 22.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.12.2017 |
||
| Ä 20008518 / 9 03.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.12.2017 |
||
| Ä 20008518 / 8 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 20008518 / 7 25.08.2014 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 25.08.2014 |
||
| Ä 20008518 / 6 09.07.2012 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 09.07.2012 |
||
| Ä 20008518 / M5 03.05.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 03.07.2012 | Jõustunud 03.05.2012 |
|
| Ä 20008518 / M4 02.03.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 02.05.2012 | Jõustunud 02.03.2012 |
|
| Ä 20008518 / M3 30.12.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.03.2012 | Jõustunud 30.12.2011 |
|
| Ä 20008518 / M2 25.11.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.12.2011 | Jõustunud 25.11.2011 |
|
| Ä 20008518 / 5 22.06.2010 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 22.06.2010 |
||
| K 8625 / 3 09.12.2005 |
ÄS §33 lg 7.1 täitmine | Jõustunud | ||
| Ä 8518 / 4 04.03.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 8518 / 3 10.01.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes