FASMERK OÜ
FASMERK OÜ (OÜ), Uderna küla, registrikood 10272389, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 36 389 € ja töötajaid 6.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 36 389 €parem kui 63% ettevõteteltegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 273 €parem kui 52% ettevõteteltegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
- Müügitulu · 2025 140 793 €parem kui 77% ettevõteteltegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
- Puhasrentaablus · 2025 22,6 %parem kui 80% ettevõteteltegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 36 389 | 11 237 | 7 638 | 6 |
| 2026 II kv | 34 155 | 5 575 | 3 688 | 4 |
| 2026 I kv | 29 414 | 9 710 | 5 523 | 4 |
| 2025 IV kv | 58 907 | 16 999 | 5 431 | 4 |
| 2025 III kv | 34 406 | 9 085 | 5 284 | 4 |
| 2025 II kv | 32 699 | 7 058 | 4 887 | 4 |
| 2025 I kv | 45 933 | 10 302 | 4 398 | 5 |
| 2024 IV kv | 65 889 | 14 567 | 5 105 | 5 |
| 2024 III kv | 27 556 | 5 273 | 4 133 | 4 |
| 2024 II kv | 16 553 | 3 722 | 2 654 | 5 |
| 2024 I kv | 24 849 | 9 038 | 6 427 | 4 |
| 2023 IV kv | 49 113 | 11 913 | 5 405 | 5 |
| 2023 III kv | 65 201 | 10 781 | 6 291 | 5 |
| 2023 II kv | 26 791 | 6 157 | 5 609 | 5 |
| 2023 I kv | 54 766 | 13 652 | 6 123 | 7 |
| 2022 IV kv | 43 062 | 8 247 | 5 169 | 5 |
| 2022 III kv | 18 430 | 4 777 | 3 770 | 5 |
| 2022 II kv | 21 836 | 6 273 | 4 096 | 5 |
| 2022 I kv | 21 566 | 10 021 | 5 239 | 5 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140 793 | 31 885 | 53 824 | 198 423 | 188 488 | 4 |
| 2024 | 133 176 | 17 245 | 50 343 | 167 017 | 156 603 | 4 |
| 2023 | 163 151 | 2 024 | 65 265 | 148 795 | 139 358 | 5 |
| 2022 | 98 331 | -1 684 | 43 508 | 148 682 | 137 334 | 4 |
| 2021 | 70 272 | 9 981 | 35 943 | 150 995 | 139 018 | 3 |
| 2020 | 109 119 | 26 171 | 29 509 | 139 092 | 129 037 | 3 |
| 2019 | 132 678 | -1 004 | 27 225 | 119 351 | 102 866 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 28.02.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 28.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 24.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.10.2020 – 31.12.2021 | 28.12.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.10.2019 – 30.09.2020 | 21.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.10.2018 – 30.09.2019 | 17.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Viktor BrovinJuhatuse liige · alates 22.01.2007
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Viktor BrovinFüüsiline isik · 2 556 €
Tegelikud kasusaajad
- Viktor Brovinotsene osalus · alates 21.11.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 20008380 / 15 03.12.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.12.2024 |
||
| Ä 20008380 / 14 27.03.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.03.2024 |
||
| Ä 20008380 / 13 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 20008380 / 12 21.07.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 21.07.2022 |
||
| Ä 20008380 / M12 20.07.2022 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.08.2022 | Puudused kõrvaldatud 21.07.2022 |
|
| Ä 20008380 / M11 13.11.2021 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 13.05.2022 | Puudused kõrvaldatud 17.05.2022 |
|
| Ä 20008380 / M10 11.08.2021 |
Aruandetrahvimäärus | 02.09.2021 | Jõustunud 02.09.2021 |
|
| Ä 20008380 / M9 14.04.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 14.05.2021 | Puudused kõrvaldatud 17.05.2022 |
|
| Ä 20008380 / M8 04.06.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 14.06.2018 | Puudused kõrvaldatud 04.06.2018 |
|
| Ä 20008380 / 11 04.06.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.06.2018 |
||
| Ä 20008380 / M7 22.05.2018 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 06.06.2018 | Puudused kõrvaldatud 04.06.2018 |
|
| Ä 20008380 / 10 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 20008380 / 9 05.01.2012 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 05.01.2012 |
||
| Ä 20008380 / 8 04.01.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2012 |
||
| Ä 20008380 / M6 01.01.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.03.2012 | Jõustunud 01.01.2012 |
|
| Ä 8380 / 7 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 21.12.2008 |
||
| Ä 8380 / 6 26.03.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.03.2007 |
||
| Ä 8380 / 5 20.01.2007 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.01.2007 |
||
| Ä 8380 / M5 21.01.2004 |
Aruandetrahvimäärus | 22.03.2004 | Jõustunud | |
| Ä 8380 / 4 20.11.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud | ||
| Ä 8380 / M4 17.11.2003 |
Lõivu tagastamise määrus | Jõustunud | ||
| Ä 8380 / 3 13.11.2003 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 8380 / M3 14.10.2003 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | 14.11.2003 | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes