Osaühing Merila Invest

Registrisse kantud Registrikood 10265840 OÜ Tallinn Registreeritud 23.09.1997
Võrdle

Osaühing Merila Invest (OÜ), Tallinn, registrikood 10265840, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 001 € ja töötajaid 2.

Käive
4 001 €
↑ 153,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
767 €
↑ 33,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
356 €
↓ 1,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused · EMTAK 82

  • Käive · 2026 III kv 4 001 €
    tegevusala mediaan 14 685 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 227
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 178 €
    tegevusala mediaan 1 350 € · ettevõtteid tegevusalal: 777
  • Müügitulu · 2024 42 684 €
    tegevusala mediaan 3 141 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 977
  • Puhasrentaablus · 2024 469,2 %
    tegevusala mediaan 12,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 270

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 4 001 € · +153,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 685 € · parem kui 23% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 16 795 € Tegevusala mediaan: 14 047 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 520 € Tegevusala mediaan: 13 582 €2024 II kv Ettevõte: 13 915 € Tegevusala mediaan: 14 014 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 243 € Tegevusala mediaan: 13 256 €2024 IV kv Ettevõte: 11 348 € Tegevusala mediaan: 14 616 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 424 € Tegevusala mediaan: 13 419 €2025 II kv Ettevõte: 7 327 € Tegevusala mediaan: 14 570 €II·252025 III kv Ettevõte: 11 400 € Tegevusala mediaan: 13 911 €2025 IV kv Ettevõte: 4 382 € Tegevusala mediaan: 14 039 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 922 € Tegevusala mediaan: 14 308 €2026 II kv Ettevõte: 1 580 € Tegevusala mediaan: 13 894 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 001 € Tegevusala mediaan: 14 685 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 11 348 € Tegevusala mediaan: 14 616 €2025 I kv Ettevõte: 11 424 € Tegevusala mediaan: 13 419 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 327 € Tegevusala mediaan: 14 570 €2025 III kv Ettevõte: 11 400 € Tegevusala mediaan: 13 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 382 € Tegevusala mediaan: 14 039 €2026 I kv Ettevõte: 4 922 € Tegevusala mediaan: 14 308 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 580 € Tegevusala mediaan: 13 894 €2026 III kv Ettevõte: 4 001 € Tegevusala mediaan: 14 685 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 178 € · −1,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 350 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 1 245 € Tegevusala mediaan: 1 251 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 249 € Tegevusala mediaan: 1 292 €2024 II kv Ettevõte: 1 125 € Tegevusala mediaan: 1 265 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 125 € Tegevusala mediaan: 1 305 €2024 IV kv Ettevõte: 1 125 € Tegevusala mediaan: 1 355 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 465 € Tegevusala mediaan: 1 354 €2025 II kv Ettevõte: 853 € Tegevusala mediaan: 1 393 €II·252025 III kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 1 405 €2025 IV kv Ettevõte: 169 € Tegevusala mediaan: 1 417 €IV·252026 I kv Ettevõte: 176 € Tegevusala mediaan: 1 316 €2026 II kv Ettevõte: 181 € Tegevusala mediaan: 1 296 €II·262026 III kv Ettevõte: 178 € Tegevusala mediaan: 1 350 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 125 € Tegevusala mediaan: 1 355 €2025 I kv Ettevõte: 1 465 € Tegevusala mediaan: 1 354 €I·252025 II kv Ettevõte: 853 € Tegevusala mediaan: 1 393 €2025 III kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 1 405 €III·252025 IV kv Ettevõte: 169 € Tegevusala mediaan: 1 417 €2026 I kv Ettevõte: 176 € Tegevusala mediaan: 1 316 €I·262026 II kv Ettevõte: 181 € Tegevusala mediaan: 1 296 €2026 III kv Ettevõte: 178 € Tegevusala mediaan: 1 350 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 767 € · +33,6% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 4 690 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 535 €2024 II kv Ettevõte: 2 490 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 721 €2024 IV kv Ettevõte: 2 398 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 693 €2025 II kv Ettevõte: 4 329 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 344 €2025 IV kv Ettevõte: 1 897 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 043 €2026 II kv Ettevõte: 574 €II·262026 III kv Ettevõte: 767 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 2 398 €2025 I kv Ettevõte: 4 693 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 329 €2025 III kv Ettevõte: 2 344 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 897 €2026 I kv Ettevõte: 1 043 €I·262026 II kv Ettevõte: 574 €2026 III kv Ettevõte: 767 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 001 767 356 2
2026 II kv 1 580 574 361 2
2026 I kv 4 922 1 043 351 2
2025 IV kv 4 382 1 897 338 2
2025 III kv 11 400 2 344 322 2
2025 II kv 7 327 4 329 1 705 2
2025 I kv 11 424 4 693 2 929 2
2024 IV kv 11 348 2 398 2 250 2
2024 III kv 14 243 3 721 2 250 2
2024 II kv 13 915 2 490 2 250 2
2024 I kv 6 520 2 535 2 497 2
2023 IV kv 16 795 4 690 2 490 2
2023 III kv 32 932 8 842 2 610 3
2023 II kv 73 932 13 706 2 140 3
2023 I kv 114 262 11 592 2 515 3
2022 IV kv 105 471 11 085 2 505 3
2022 III kv 144 334 13 715 2 505 3
2022 II kv 332 974 10 589 2 175 3
2022 I kv 30 468 3 537 2 086 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
59 €
Käive töötaja kohta kvartalis
2 001 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2015 – 2024
Müügitulu, tuh € 2024: 42 684 € · −79,2% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 3 141 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
02004006008002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 41 650 € Tegevusala mediaan: 4 303 €20192020 Ettevõte: 16 792 € Tegevusala mediaan: 3 140 €20202021 Ettevõte: 67 972 € Tegevusala mediaan: 2 988 €20212022 Ettevõte: 635 738 € Tegevusala mediaan: 3 000 €20222023 Ettevõte: 205 013 € Tegevusala mediaan: 3 062 €20232024 Ettevõte: 42 684 € Tegevusala mediaan: 3 141 €202402004006008002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 41 650 € Tegevusala mediaan: 4 303 €2020 Ettevõte: 16 792 € Tegevusala mediaan: 3 140 €20202021 Ettevõte: 67 972 € Tegevusala mediaan: 2 988 €2022 Ettevõte: 635 738 € Tegevusala mediaan: 3 000 €20222023 Ettevõte: 205 013 € Tegevusala mediaan: 3 062 €2024 Ettevõte: 42 684 € Tegevusala mediaan: 3 141 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2024: 200 286 € · +490,4% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 201 171 € Tegevusala mediaan: 0 €20192020 Ettevõte: 16 603 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 28 778 € Tegevusala mediaan: 0 €20212022 Ettevõte: 444 352 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 33 924 € Tegevusala mediaan: 0 €20232024 Ettevõte: 200 286 € Tegevusala mediaan: 0 €202401002003004005002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 201 171 € Tegevusala mediaan: 0 €2020 Ettevõte: 16 603 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 28 778 € Tegevusala mediaan: 0 €2022 Ettevõte: 444 352 € Tegevusala mediaan: 0 €20222023 Ettevõte: 33 924 € Tegevusala mediaan: 0 €2024 Ettevõte: 200 286 € Tegevusala mediaan: 0 €2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2024: 469,2 % · +452,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 12,8 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 483,0 % Tegevusala mediaan: 12,7 %20192020 Ettevõte: 98,9 % Tegevusala mediaan: 13,9 %20202021 Ettevõte: 42,3 % Tegevusala mediaan: 15,6 %20212022 Ettevõte: 69,9 % Tegevusala mediaan: 12,6 %20222023 Ettevõte: 16,5 % Tegevusala mediaan: 12,8 %20232024 Ettevõte: 469,2 % Tegevusala mediaan: 12,8 %202401002003004005002017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 483,0 % Tegevusala mediaan: 12,7 %2020 Ettevõte: 98,9 % Tegevusala mediaan: 13,9 %20202021 Ettevõte: 42,3 % Tegevusala mediaan: 15,6 %2022 Ettevõte: 69,9 % Tegevusala mediaan: 12,6 %20222023 Ettevõte: 16,5 % Tegevusala mediaan: 12,8 %2024 Ettevõte: 469,2 % Tegevusala mediaan: 12,8 %2024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2024: 1 284 934 € · +15,0% võrreldes 2023
05001 0001 5002015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 605 569 €20192020 Ettevõte: 650 962 €20202021 Ettevõte: 687 284 €20212022 Ettevõte: 1 133 972 €20222023 Ettevõte: 1 117 071 €20232024 Ettevõte: 1 284 934 €202405001 0001 5002017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 605 569 €2020 Ettevõte: 650 962 €20202021 Ettevõte: 687 284 €2022 Ettevõte: 1 133 972 €20222023 Ettevõte: 1 117 071 €2024 Ettevõte: 1 284 934 €2024
Omakapital, tuh € 2024: 1 247 854 € · +16,8% võrreldes 2023
02505007501 0001 2502015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 574 611 €20192020 Ettevõte: 591 214 €20202021 Ettevõte: 619 992 €20212022 Ettevõte: 1 064 344 €20222023 Ettevõte: 1 068 268 €20232024 Ettevõte: 1 247 854 €202402505007501 0001 2502017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 574 611 €2020 Ettevõte: 591 214 €20202021 Ettevõte: 619 992 €2022 Ettevõte: 1 064 344 €20222023 Ettevõte: 1 068 268 €2024 Ettevõte: 1 247 854 €2024
Töötajad 2024: 2 · +0,0% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02015 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120240,00,51,01,52,02017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12024
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Büroohaldus, büroode ja muu äritegevuse abitegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2024 42 684 200 286 28 660 1 284 934 1 247 854 2
2023 205 013 33 924 29 523 1 117 071 1 068 268 2
2022 635 738 444 352 31 074 1 133 972 1 064 344 2
2021 67 972 28 778 19 545 687 284 619 992 2
2020 16 792 16 603 15 990 650 962 591 214 2
2019 41 650 201 171 17 558 605 569 574 611 2
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2006 — — — — — 0
2000 — — — — — 4
1999 — — — — — 2
1998 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2024

Puhasrentaablus
469,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
16,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
15,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
13,28
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
21 342 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 194 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.08.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.12.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.11.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 07.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 82991Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10017443 / M14
18.07.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 31.08.2026 Jõustunud
01.08.2026
PDF
Ä 10017443 / M13
13.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 25.08.2025 Puudused kõrvaldatud
05.08.2025
PDF
Ä 10017443 / M12
21.02.2025
Korduv aruandetrahvimäärus 19.03.2025 Jõustunud
20.03.2025
PDF
Ä 10017443 / M11
30.08.2024
Aruandetrahvimäärus 29.09.2024 Jõustunud
30.09.2024
PDF
Ä 10017443 / M10
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 05.08.2024 Jõustunud
06.07.2024
PDF
Ä 10017443 / M9
18.01.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 18.02.2024 Puudused kõrvaldatud
25.02.2024
PDF
Ä 10017443 / M8
15.10.2023
Aruandetrahvimäärus 12.11.2023 Puudused kõrvaldatud
25.02.2024
PDF
Ä 10017443 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10017443 / M7
24.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 23.09.2023 Puudused kõrvaldatud
25.02.2024
PDF
Ä 10017443 / M6
14.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 14.05.2021 Puudused kõrvaldatud
07.07.2021
PDF
Ä 10017443 / M5
23.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 23.10.2018 Puudused kõrvaldatud
25.09.2018
PDF
Ä 10017443 / 7
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10017443 / 6
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10017443 / 5
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10017443 / M4
17.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 20.08.2016 Puudused kõrvaldatud
01.09.2016
PDF
Ä 10017443 / M3
23.05.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 19.11.2014 Puudused kõrvaldatud
05.06.2014
PDF
Ä 17443 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
10.12.2008
PDF
Ä 17443 / M2
22.09.2006
Aruandetrahvimäärus 10.01.2007 Jõustunud
11.12.2006
PDF
Ä 17443 / 3
15.01.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 17443 / M1
31.12.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 03.03.2004 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes