Osaühing Pusku Invest

Registrisse kantud Registrikood 10260819 OÜ Lõhavere küla Registreeritud 10.09.1997
Võrdle

Osaühing Pusku Invest (OÜ), Lõhavere küla, registrikood 10260819, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mesindus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 424 € ja töötajaid 1.

Käive
424 €
↓ 6,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 076 €
↓ 5,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 201 €
↑ 6,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 424 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 201 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 10 744 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 569,0 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 424 € · −6,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 340 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 16 959 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 747 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 688 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 3 933 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 080 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 2 457 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 454 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 688 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 933 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 5 080 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 457 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 454 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 424 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 201 € · +6,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 719 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 908 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 002 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 1 085 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 908 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 126 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 1 106 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 076 € · −5,9% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 834 €IV·232024 I kv Ettevõte: 657 €2024 II kv Ettevõte: 2 341 €II·242024 III kv Ettevõte: 950 €2024 IV kv Ettevõte: 991 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 196 €2025 II kv Ettevõte: 1 732 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 931 €2025 IV kv Ettevõte: 1 764 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 164 €2026 II kv Ettevõte: 1 144 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 076 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 991 €2025 I kv Ettevõte: 1 196 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 732 €2025 III kv Ettevõte: 1 931 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 764 €2026 I kv Ettevõte: 1 164 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 144 €2026 III kv Ettevõte: 1 076 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 424 1 076 1 201 1
2026 II kv 454 1 144 1 131 1
2026 I kv — 1 164 1 106 1
2025 IV kv 2 457 1 764 1 126 1
2025 III kv 5 080 1 931 1 126 1
2025 II kv 3 933 1 732 908 1
2025 I kv 688 1 196 1 085 1
2024 IV kv — 991 1 002 1
2024 III kv 3 747 950 1 002 1
2024 II kv 16 959 2 341 1 002 1
2024 I kv 340 657 719 1
2023 IV kv — 834 840 1
2023 III kv — 745 840 1
2023 II kv — 745 840 1
2023 I kv — 646 551 1
2022 IV kv — 815 812 1
2022 III kv — 726 812 1
2022 II kv 5 066 451 420 1
2022 I kv 125 122 50 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
400 €
Käive töötaja kohta kvartalis
424 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 10 744 € · −49,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 6 012 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 18 584 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 20 906 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 5 191 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 340 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 21 393 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 10 744 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 6 012 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 18 584 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 20 906 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 5 191 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 340 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 21 393 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 10 744 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 61 128 € · +6 112 700,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -19 128 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: -16 092 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -14 795 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -11 058 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -113 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 61 128 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-20 000020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -19 128 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: -16 092 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -14 795 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -11 058 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: -113 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 1 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 61 128 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 569,0 % · +568,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -318,2 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: -86,6 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -70,8 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -213,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 569,0 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-400-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -318,2 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: -86,6 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -70,8 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -213,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 569,0 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 111 056 € · +54,7% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 76 189 €20192020 Ettevõte: 67 200 €20202021 Ettevõte: 62 914 €20212022 Ettevõte: 60 354 €20222023 Ettevõte: 65 725 €20232024 Ettevõte: 71 792 €20242025 Ettevõte: 111 056 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 76 189 €20192020 Ettevõte: 67 200 €2021 Ettevõte: 62 914 €20212022 Ettevõte: 60 354 €2023 Ettevõte: 65 725 €20232024 Ettevõte: 71 792 €2025 Ettevõte: 111 056 €2025
Omakapital, € 2025: 73 929 € · +477,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 54 858 €20192020 Ettevõte: 38 766 €20202021 Ettevõte: 23 971 €20212022 Ettevõte: 12 913 €20222023 Ettevõte: 12 800 €20232024 Ettevõte: 12 801 €20242025 Ettevõte: 73 929 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 54 858 €20192020 Ettevõte: 38 766 €2021 Ettevõte: 23 971 €20212022 Ettevõte: 12 913 €2023 Ettevõte: 12 800 €20232024 Ettevõte: 12 801 €2025 Ettevõte: 73 929 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 10 744 61 128 13 790 111 056 73 929 1
2024 21 393 1 12 904 71 792 12 801 1
2023 340 -113 10 670 65 725 12 800 1
2022 5 191 -11 058 8 503 60 354 12 913 1
2021 20 906 -14 795 8 087 62 914 23 971 1
2020 18 584 -16 092 8 876 67 200 38 766 1
2019 6 012 -19 128 7 463 76 189 54 858 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 0
2011 — — — — — 0
2010 — — — — — 0
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 0
2007 — — — — — 0
2006 — — — — — 0
2005 — — — — — 0
2004 — — — — — 0
2003 — — — — — 0
2002 — — — — — 0
2001 — — — — — 0
2000 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
533,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
82,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
55,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
66,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
33,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,35
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
11 469 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 149 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.08.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 19.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.01.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01481Mesindus Põhitegevus
  • 02401Metsamajandust abistavad tegevused
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20013830 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20013830 / 9
02.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
02.05.2018
PDF
Ä 20013830 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20013830 / 7
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20013830 / 6
07.03.2012
Muutmiskanne Jõustunud
07.03.2012
PDF
Ä 20013830 / M2
20.02.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.03.2012 Jõustunud
20.02.2012
PDF
Ä 20013830 / M1
02.01.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.02.2012 Jõustunud
02.01.2012
PDF
Ä 13830 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
22.12.2008
PDF
Ä 14336 / 2
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 13830 / 4
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes