Aktsiaselts Tallinna Olümpiapurjespordikeskus

Registrisse kantud Registrikood 10257237 AS Tallinn Registreeritud 29.08.1997
Võrdle

Aktsiaselts Tallinna Olümpiapurjespordikeskus (AS), Tallinn, registrikood 10257237, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 382 013 € ja töötajaid 6.

Käive
382 013 €
↓ 17,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
86 911 €
↓ 6,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
25 891 €
↓ 19,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 382 013 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 315 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 1,4 mln €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 28,5 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 382 013 € · −17,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 354 296 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 287 590 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 486 380 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 343 850 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 324 028 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 271 508 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 461 363 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 384 536 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 322 130 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 275 845 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 463 193 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 382 013 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 324 028 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 271 508 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 461 363 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 384 536 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 322 130 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 275 845 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 463 193 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 382 013 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 315 € · −19,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 3 708 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 062 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 3 173 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 394 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 3 442 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 418 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 3 421 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 277 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 3 475 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 902 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 5 357 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 315 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 3 442 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 3 418 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 421 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 3 277 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 475 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 3 902 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 357 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 4 315 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 7IV·232024 I kv Ettevõte: 82024 II kv Ettevõte: 8II·242024 III kv Ettevõte: 82024 IV kv Ettevõte: 8IV·242025 I kv Ettevõte: 82025 II kv Ettevõte: 8II·252025 III kv Ettevõte: 82025 IV kv Ettevõte: 8IV·252026 I kv Ettevõte: 72026 II kv Ettevõte: 6II·262026 III kv Ettevõte: 6III·26024682024 IV kv Ettevõte: 82025 I kv Ettevõte: 8I·252025 II kv Ettevõte: 82025 III kv Ettevõte: 8III·252025 IV kv Ettevõte: 82026 I kv Ettevõte: 7I·262026 II kv Ettevõte: 62026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 86 911 € · −6,5% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 77 025 €IV·232024 I kv Ettevõte: 29 505 €2024 II kv Ettevõte: 119 567 €II·242024 III kv Ettevõte: 76 131 €2024 IV kv Ettevõte: 105 788 €IV·242025 I kv Ettevõte: 88 516 €2025 II kv Ettevõte: 89 810 €II·252025 III kv Ettevõte: 85 877 €2025 IV kv Ettevõte: 101 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 89 800 €2026 II kv Ettevõte: 92 904 €II·262026 III kv Ettevõte: 86 911 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 105 788 €2025 I kv Ettevõte: 88 516 €I·252025 II kv Ettevõte: 89 810 €2025 III kv Ettevõte: 85 877 €III·252025 IV kv Ettevõte: 101 270 €2026 I kv Ettevõte: 89 800 €I·262026 II kv Ettevõte: 92 904 €2026 III kv Ettevõte: 86 911 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 382 013 86 911 25 891 6
2026 II kv 463 193 92 904 32 142 6
2026 I kv 275 845 89 800 27 316 7
2025 IV kv 322 130 101 270 27 797 8
2025 III kv 384 536 85 877 26 216 8
2025 II kv 461 363 89 810 27 367 8
2025 I kv 271 508 88 516 27 341 8
2024 IV kv 324 028 105 788 27 539 8
2024 III kv 343 850 76 131 27 154 8
2024 II kv 486 380 119 567 25 381 8
2024 I kv 287 590 29 505 24 494 8
2023 IV kv 354 296 77 025 25 955 7
2023 III kv 856 915 160 369 24 794 7
2023 II kv 495 442 87 463 28 209 8
2023 I kv 298 931 65 421 27 666 9
2022 IV kv 355 334 65 071 27 513 10
2022 III kv 331 531 37 648 29 647 11
2022 II kv 433 917 24 493 23 323 11
2022 I kv 269 210 60 954 23 285 10
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 438 €
Käive töötaja kohta kvartalis
63 669 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 448 618 € · +0,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 211 439 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 1 123 445 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 1 235 823 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 1 382 770 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 1 499 059 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 1 445 503 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 1 448 618 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 211 439 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 1 123 445 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 1 235 823 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 1 382 770 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 1 499 059 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 1 445 503 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 1 448 618 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 412 214 € · +15,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 200 831 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 206 831 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 232 080 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 1 267 385 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 797 187 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 358 496 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 412 214 € Tegevusala mediaan: 283 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 200 831 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 206 831 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 232 080 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 1 267 385 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 797 187 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 358 496 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 412 214 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 28,5 % · +3,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
0204060801002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 18,8 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 91,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 53,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 24,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 28,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20250204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16,6 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 18,8 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 91,7 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 53,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 24,8 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 28,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 24 670 263 € · −0,3% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 23 629 494 €20192020 Ettevõte: 23 849 265 €20202021 Ettevõte: 24 197 041 €20212022 Ettevõte: 25 453 685 €20222023 Ettevõte: 24 953 415 €20232024 Ettevõte: 24 756 419 €20242025 Ettevõte: 24 670 263 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 23 629 494 €20192020 Ettevõte: 23 849 265 €2021 Ettevõte: 24 197 041 €20212022 Ettevõte: 25 453 685 €2023 Ettevõte: 24 953 415 €20232024 Ettevõte: 24 756 419 €2025 Ettevõte: 24 670 263 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 22 969 363 € · +1,8% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 19 695 171 €20192020 Ettevõte: 19 902 002 €20202021 Ettevõte: 20 134 082 €20212022 Ettevõte: 21 401 467 €20222023 Ettevõte: 22 198 654 €20232024 Ettevõte: 22 557 150 €20242025 Ettevõte: 22 969 363 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 19 695 171 €20192020 Ettevõte: 19 902 002 €2021 Ettevõte: 20 134 082 €20212022 Ettevõte: 21 401 467 €2023 Ettevõte: 22 198 654 €20232024 Ettevõte: 22 557 150 €2025 Ettevõte: 22 969 363 €2025
Töötajad 2025: 8 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12025035810132018 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 448 618 412 214 263 676 24 670 263 22 969 363 8
2024 1 445 503 358 496 269 186 24 756 419 22 557 150 8
2023 1 499 059 797 187 254 011 24 953 415 22 198 654 8
2022 1 382 770 1 267 385 274 428 25 453 685 21 401 467 10
2021 1 235 823 232 080 244 934 24 197 041 20 134 082 10
2020 1 123 445 206 831 241 925 23 849 265 19 902 002 11
2019 1 211 439 200 831 229 804 23 629 494 19 695 171 11
2018 — — — — — 11
2017 — — — — — 10
2016 — — — — — 10
2015 — — — — — 10
2014 — — — — — 11
2013 — — — — — 11
2012 — — — — — 10
2011 — — — — — 10
2010 — — — — — 11
2009 — — — — — 11
2008 — — — — — 12
2007 — — — — — 13
2006 — — — — — 13
2005 — — — — — 27
2004 — — — — — 32
2003 — — — — — 35
2002 — — — — — 52
2001 — — — — — 80
2000 — — — — — 83
1999 — — — — — 113
1998 — — — — — 162
1997 — — — — — 171

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
28,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
1,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
1,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
93,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
6,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,19
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
181 077 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 747 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 31.05.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.04.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 14.04.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 08.06.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Marko Saarlaid
    Juhatuse liige · alates 03.03.2026

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10016243 / 28
03.03.2026
Muutmiskanne Jõustunud
03.03.2026
PDF
Ä 10016243 / 27
22.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
22.04.2024
PDF
Ä 10016243 / 26
24.01.2019
Muutmiskanne Jõustunud
24.01.2019
PDF
Ä 10016243 / 25
15.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
15.03.2018
PDF
Ä 10016243 / 24
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10016243 / 23
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10016243 / 22
09.10.2017
Muutmiskanne Jõustunud
09.10.2017
PDF
Ä 10016243 / 21
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10016243 / 20
23.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
23.09.2016
PDF
Ä 10016243 / 19
16.10.2012
Muutmiskanne Jõustunud
16.10.2012
PDF
Ä 10016243 / M9
11.10.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.11.2012 Jõustunud
11.10.2012
PDF
Ä 10016243 / 18
28.07.2011
Muutmiskanne Jõustunud
28.07.2011
PDF
Ä 10016243 / M8
15.07.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.08.2011 Jõustunud
15.07.2011
PDF
Ä 10016243 / 17
29.09.2010
Muutmiskanne Jõustunud
29.09.2010
PDF
Ä 10016243 / M7
24.09.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 15.10.2010 Jõustunud
24.09.2010
PDF
Ä 16243 / 16
03.03.2009
Muutmiskanne Jõustunud
03.03.2009
PDF
Ä 16243 / M6
30.01.2009
Trahvimäärus Jõustunud
05.02.2009
PDF
Ä 16243 / 15
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
18.12.2008
PDF
Ä 16243 / M5
20.11.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta Puudused kõrvaldatud
14.01.2009
PDF
Ä 16243 / M4
24.09.2007
Aruandetrahvimäärus Jõustunud
01.10.2007
PDF
Ä 16243 / M3
13.09.2006
Aruandetrahvimäärus 03.11.2006 Puudused kõrvaldatud
26.09.2006
PDF
Ä 16243 / 14
21.06.2006
Kandemäärus ex officio Jõustunud
28.06.2006
PDF
Ä 16243 / 13
12.06.2006
Muutmiskanne Jõustunud
12.06.2006
PDF
Ä 16243 / 12
10.04.2006
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
13.04.2006
PDF
Ä 16243 / 11
29.07.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 16243 / M2
27.06.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 01.09.2003 Jõustunud PDF
Ä 16243 / 10
02.10.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 16243 / 9
18.09.2002
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud PDF
Ä 16243 / 8
21.03.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes