osaühing WELG VARUOSAD

Registrisse kantud Registrikood 10253771 OÜ Valga linn Registreeritud 26.08.1997
Võrdle

osaühing WELG VARUOSAD (OÜ), Valga linn, registrikood 10253771, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 729 410 € ja töötajaid 11.

Käive
729 410 €
↑ 22,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
22 063 €
↑ 4,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
11
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 729 410 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 006 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 1,9 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 1,5 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 729 410 € · +22,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 592 365 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 468 323 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 487 619 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 686 430 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 523 685 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 413 375 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 453 660 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 489 982 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 622 729 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 521 281 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 596 101 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 729 410 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 523 685 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 413 375 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 453 660 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 489 982 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 622 729 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 521 281 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 596 101 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 729 410 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 006 € · +4,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 575 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 583 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 1 254 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 659 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 010 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 2 012 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 030 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 2 303 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 109 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 1 929 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 006 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 732 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 2 010 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 012 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 2 030 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 303 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 2 109 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 929 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 2 006 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 11 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
035810132023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 102024 II kv Ettevõte: 12II·242024 III kv Ettevõte: 122024 IV kv Ettevõte: 11IV·242025 I kv Ettevõte: 112025 II kv Ettevõte: 11II·252025 III kv Ettevõte: 112025 IV kv Ettevõte: 11IV·252026 I kv Ettevõte: 112026 II kv Ettevõte: 11II·262026 III kv Ettevõte: 11III·26035810132024 IV kv Ettevõte: 112025 I kv Ettevõte: 11I·252025 II kv Ettevõte: 112025 III kv Ettevõte: 11III·252025 IV kv Ettevõte: 112026 I kv Ettevõte: 11I·262026 II kv Ettevõte: 112026 III kv Ettevõte: 11III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 26 045 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 835 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 30 074 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 11 991 €II·252025 III kv Ettevõte: 862 €2025 IV kv Ettevõte: 13 465 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 30 074 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 11 991 €2025 III kv Ettevõte: 862 €III·252025 IV kv Ettevõte: 13 465 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 729 410 — 22 063 11
2026 II kv 596 101 — 21 214 11
2026 I kv 521 281 — 23 200 11
2025 IV kv 622 729 13 465 25 330 11
2025 III kv 489 982 862 22 331 11
2025 II kv 453 660 11 991 22 129 11
2025 I kv 413 375 — 22 105 11
2024 IV kv 523 685 30 074 19 055 11
2024 III kv 686 430 — 19 909 12
2024 II kv 487 619 — 15 044 12
2024 I kv 468 323 11 835 15 833 10
2023 IV kv 592 365 26 045 14 175 9
2023 III kv 400 627 — 13 518 10
2023 II kv 372 361 10 246 15 418 10
2023 I kv 391 170 29 461 11 661 10
2022 IV kv 203 828 15 569 10 274 9
2022 III kv 189 475 23 134 14 260 8
2022 II kv 325 449 3 495 12 748 8
2022 I kv 463 337 9 403 11 015 10
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
669 €
Käive töötaja kohta kvartalis
66 310 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 876 176 € · −10,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 514 385 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 955 226 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 1 525 463 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 991 960 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 1 492 287 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 2 090 435 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 1 876 176 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 514 385 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 955 226 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 1 525 463 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 991 960 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 1 492 287 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 2 090 435 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 1 876 176 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 27 254 € · +381,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
-500501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32 946 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 20 347 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 63 771 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 146 647 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 91 553 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -9 692 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 27 254 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 32 946 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 20 347 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 63 771 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 146 647 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 91 553 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -9 692 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 27 254 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,5 % · +1,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
-50510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-50510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -0,5 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 932 486 € · −4,8% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 809 939 €20192020 Ettevõte: 739 963 €20202021 Ettevõte: 760 145 €20212022 Ettevõte: 932 171 €20222023 Ettevõte: 990 813 €20232024 Ettevõte: 979 437 €20242025 Ettevõte: 932 486 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 809 939 €20192020 Ettevõte: 739 963 €2021 Ettevõte: 760 145 €20212022 Ettevõte: 932 171 €2023 Ettevõte: 990 813 €20232024 Ettevõte: 979 437 €2025 Ettevõte: 932 486 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 845 934 € · +0,7% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 599 307 €20192020 Ettevõte: 613 654 €20202021 Ettevõte: 674 285 €20212022 Ettevõte: 810 932 €20222023 Ettevõte: 891 041 €20232024 Ettevõte: 839 789 €20242025 Ettevõte: 845 934 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 599 307 €20192020 Ettevõte: 613 654 €2021 Ettevõte: 674 285 €20212022 Ettevõte: 810 932 €2023 Ettevõte: 891 041 €20232024 Ettevõte: 839 789 €2025 Ettevõte: 845 934 €2025
Töötajad 2025: 11 · +10,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
035810132016 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22025035810132018 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 876 176 27 254 241 553 932 486 845 934 11
2024 2 090 435 -9 692 211 072 979 437 839 789 10
2023 1 492 287 91 553 165 570 990 813 891 041 10
2022 991 960 146 647 138 538 932 171 810 932 9
2021 1 525 463 63 771 138 073 760 145 674 285 9
2020 1 955 226 20 347 144 450 739 963 613 654 10
2019 1 514 385 32 946 143 676 809 939 599 307 10
2018 — — — — — 10
2017 — — — — — 8
2016 — — — — — 9
2015 — — — — — 9
2014 — — — — — 9
2013 — — — — — 7
2012 — — — — — 6
2011 — — — — — 6
2010 — — — — — 7
2009 — — — — — 8
2008 — — — — — 10
2007 — — — — — 12
2006 — — — — — 13
2005 — — — — — 14
2004 — — — — — 14
2003 — — — — — 12
2002 — — — — — 13
2001 — — — — — 9
2000 — — — — — 9
1999 — — — — — 7
1998 — — — — — 7

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
90,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
9,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
8,66
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
186 553 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 830 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
2 650 000 EEK Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank 02.05.2005 – kehtib

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46711Mootorsõidukite hulgimüük Põhitegevus
  • 46721Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
  • 47821Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20007523 / 11
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20007523 / 10
13.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2018
PDF
Ä 20007523 / 9
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20007523 / 8
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20007523 / M2
18.11.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.12.2015 Puudused kõrvaldatud
18.11.2015
PDF
Ä 20007523 / 7
18.11.2015
Muutmiskanne Jõustunud
18.11.2015
PDF
Ä 20007523 / 6
06.07.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
06.07.2010
PDF
Ä 7523 / 5
18.07.2007
Muutmiskanne Jõustunud
18.07.2007
PDF
K 21503 / 3
02.05.2005
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud PDF
K 21503 / 2
02.05.2005
Kommertspandi kustutamiskanne Jõustunud PDF
Ä 7523 / 4
01.09.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 7523 / M1
25.06.2003
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 26.08.2003 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes