Osaühing Invik Reisid

Registrisse kantud Registrikood 10247115 OÜ Kohtla-Järve linn Registreeritud 20.08.1997
Võrdle

Osaühing Invik Reisid (OÜ), Kohtla-Järve linn, registrikood 10247115, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2024 I kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2024 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 6 150 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 97,4 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 I kv
Käive, € 2024 I kv: 0 € · tegevusala mediaan 15 027 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002022 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 931 €I·222022 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 000 €II·222022 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 966 €III·222022 IV kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 15 030 €IV·222023 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 990 €I·232023 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 448 €II·232023 III kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 14 448 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 027 €I·2405 00010 00015 00020 0002022 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 000 €2022 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 966 €III·222022 IV kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 15 030 €2023 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 990 €I·232023 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 448 €2023 III kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 14 448 €III·232023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 897 €2024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 027 €I·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 II kv: 56 € · +258,1% võrreldes 2023 I kv · tegevusala mediaan 632 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02004006008002022 I kv Ettevõte: 65 € Tegevusala mediaan: 562 €I·222022 II kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 566 €II·222022 III kv Ettevõte: 102 € Tegevusala mediaan: 585 €III·222022 IV kv Ettevõte: 56 € Tegevusala mediaan: 590 €IV·222023 I kv Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 624 €I·232023 II kv Ettevõte: 56 € Tegevusala mediaan: 632 €II·232023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 664 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 694 €I·2402004006008002022 II kv Ettevõte: 161 € Tegevusala mediaan: 566 €2022 III kv Ettevõte: 102 € Tegevusala mediaan: 585 €III·222022 IV kv Ettevõte: 56 € Tegevusala mediaan: 590 €2023 I kv Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 624 €I·232023 II kv Ettevõte: 56 € Tegevusala mediaan: 632 €2023 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 664 €III·232023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 671 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 694 €I·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2023 II kv
0,00,51,01,52,02022 I kv Ettevõte: 2I·222022 II kv Ettevõte: 2II·222022 III kv Ettevõte: 2III·222022 IV kv Ettevõte: 2IV·222023 I kv Ettevõte: 2I·232023 II kv Ettevõte: 2II·232023 III kv Ettevõte: 2III·232023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —I·240,00,51,01,52,02022 II kv Ettevõte: 22022 III kv Ettevõte: 2III·222022 IV kv Ettevõte: 22023 I kv Ettevõte: 2I·232023 II kv Ettevõte: 22023 III kv Ettevõte: 2III·232023 IV kv Ettevõte: —2024 I kv Ettevõte: —I·24
Riiklikud maksud, € 2023 IV kv: 20 €
0501001502002502022 I kv Ettevõte: 62 €I·222022 II kv Ettevõte: 202 €II·222022 III kv Ettevõte: 155 €III·222022 IV kv Ettevõte: 70 €IV·222023 I kv Ettevõte: 0 €I·232023 II kv Ettevõte: 58 €II·232023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: 20 €IV·232024 I kv Ettevõte: —I·240501001502002502022 II kv Ettevõte: 202 €2022 III kv Ettevõte: 155 €III·222022 IV kv Ettevõte: 70 €2023 I kv Ettevõte: 0 €I·232023 II kv Ettevõte: 58 €2023 III kv Ettevõte: —III·232023 IV kv Ettevõte: 20 €2024 I kv Ettevõte: —I·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — 20 — —
2023 III kv 100 — — 2
2023 II kv — 58 111 2
2023 I kv — — 31 2
2022 IV kv 100 70 111 2
2022 III kv — 155 203 2
2022 II kv — 202 321 2
2022 I kv — 62 130 2

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 6 150 € · −9,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 34% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 6 785 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 6 150 € Tegevusala mediaan: 13 620 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 6 000 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 6 785 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 6 150 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 989 € · −2,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
-15 000-10 000-5 00005 00010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -8 539 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -4 254 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: -7 341 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -13 948 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: 302 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 6 118 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 5 989 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-15 000-10 000-5 00005 00010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -8 539 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -4 254 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: -7 341 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -13 948 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: 302 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 6 118 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 5 989 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 97,4 % · +7,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0204060801002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 90,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 97,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20250204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 90,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 97,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 41 280 € · +3,7% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 643 €20192020 Ettevõte: 12 521 €20202021 Ettevõte: 12 009 €20212022 Ettevõte: 30 141 €20222023 Ettevõte: 33 873 €20232024 Ettevõte: 39 791 €20242025 Ettevõte: 41 280 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 643 €20192020 Ettevõte: 12 521 €2021 Ettevõte: 12 009 €20212022 Ettevõte: 30 141 €2023 Ettevõte: 33 873 €20232024 Ettevõte: 39 791 €2025 Ettevõte: 41 280 €2025
Omakapital, € 2025: 21 880 € · +37,7% võrreldes 2024
-5 00005 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 10 943 €20192020 Ettevõte: 6 689 €20202021 Ettevõte: -653 €20212022 Ettevõte: 2 917 €20222023 Ettevõte: 9 773 €20232024 Ettevõte: 15 891 €20242025 Ettevõte: 21 880 €2025-5 00005 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 10 943 €20192020 Ettevõte: 6 689 €2021 Ettevõte: -653 €20212022 Ettevõte: 2 917 €2023 Ettevõte: 9 773 €20232024 Ettevõte: 15 891 €2025 Ettevõte: 21 880 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 6 150 5 989 0 41 280 21 880 0
2024 6 785 6 118 0 39 791 15 891 0
2023 6 000 302 3 564 33 873 9 773 2
2022 100 -13 948 8 461 30 141 2 917 2
2021 0 -7 341 2 829 12 009 -653 1
2020 0 -4 254 3 222 12 521 6 689 1
2019 0 -8 539 12 098 13 643 10 943 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 2
2006 — — — — — 2
2005 — — — — — 2
2004 — — — — — 3
2003 — — — — — 4
2002 — — — — — 6
2001 — — — — — 6
1999 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
97,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
27,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
14,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
53,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
47,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40004387 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 40004387 / M6
15.08.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 04.09.2018 Puudused kõrvaldatud
15.08.2018
PDF
Ä 40004387 / 8
15.08.2018
Muutmiskanne Jõustunud
15.08.2018
PDF
Ä 40004387 / 7
21.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.02.2018
PDF
Ä 40004387 / 6
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 40004387 / 5
12.05.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.05.2017
PDF
Ä 40004387 / 4
14.01.2014
Muutmiskanne Jõustunud
14.01.2014
PDF
Ä 40004387 / 3
05.10.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
05.10.2010
PDF
Ä 4387 / M5
09.12.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 02.06.2010 Puudused kõrvaldatud
04.03.2010
PDF
Ä 4387 / 2
25.11.2009
Muutmiskanne Jõustunud
25.11.2009
PDF
Ä 4387 / M4
07.01.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 09.04.2009 Puudused kõrvaldatud
07.04.2009
PDF
Ä 4387 / M3
19.09.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
21.10.2008
PDF
Ä 4387 / M2
12.09.2007
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
12.09.2007
PDF
Ä 4387 / M1
02.10.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Puudused kõrvaldatud
24.11.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes