AKTSIASELTS VIIMSI KAUBAHOOV
AKTSIASELTS VIIMSI KAUBAHOOV (AS), Pringi küla, registrikood 10239162, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 424 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 4 424 €parem kui 26% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Müügitulu · 2025 31 938 €parem kui 69% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 25,7 %parem kui 67% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 4 424 | 1 010 | — | — |
| 2026 II kv | 6 993 | 967 | — | — |
| 2026 I kv | 8 851 | 9 371 | — | — |
| 2025 IV kv | 7 040 | 9 076 | — | — |
| 2025 III kv | 11 788 | 2 599 | — | — |
| 2025 II kv | 8 332 | 1 165 | — | — |
| 2025 I kv | 9 891 | 9 551 | — | — |
| 2024 IV kv | 8 796 | 6 820 | — | — |
| 2024 III kv | 5 645 | 797 | — | — |
| 2024 II kv | 8 649 | 6 819 | — | — |
| 2024 I kv | 9 497 | 1 964 | — | — |
| 2023 IV kv | 7 886 | 7 116 | — | — |
| 2023 III kv | 4 022 | 773 | — | — |
| 2023 II kv | 5 131 | 859 | — | — |
| 2023 I kv | 6 758 | 6 957 | — | — |
| 2022 IV kv | 5 372 | 6 682 | — | — |
| 2022 III kv | 4 576 | 763 | — | — |
| 2022 II kv | 13 158 | 2 603 | — | — |
| 2022 I kv | 6 355 | 6 852 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 938 | 8 193 | 0 | 299 585 | 294 905 | 0 |
| 2024 | 32 123 | 13 806 | 0 | 287 520 | 286 712 | 0 |
| 2023 | 43 096 | 19 985 | 0 | 273 638 | 272 906 | 0 |
| 2022 | 60 250 | 35 896 | 0 | 253 372 | 252 921 | 0 |
| 2021 | 33 812 | 8 601 | 0 | 217 436 | 217 025 | 0 |
| 2020 | 140 407 | 94 521 | 0 | 239 972 | 208 424 | 0 |
| 2019 | 195 105 | 85 011 | 42 556 | 196 295 | 113 903 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 8 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 2 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 3 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 4 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 12 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 12 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 18 |
| 1997 | — | — | — | — | — | 18 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 25.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 26.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 19.05.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 05.05.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 06.04.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 31.03.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Nasdaq CSD SEAktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
- Krista KiisaJuhatuse liige · alates 23.04.2018
Esindusõigus
Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Hindrek Haardeotsene osalus · alates 30.09.2018
- Kaili Laurotsene osalus · alates 30.09.2018
- Krista Kiisaotsene osalus · alates 30.09.2018
Asutajad ja muud isikud
- OÜ Audiitorbüroo RKTAudiitorettevõtja · 05.05.2022
- Hindrek HaardeNõukogu liige · 01.01.2000
- Kaili LaurNõukogu liige · 01.01.2000
- Silvi HaardeNõukogu liige · 01.01.2000
- Heidi KiisaNõukogu liige · 16.04.2018
- Omanikukonto: Hindrek HaardeAktsionär · 8 563 € · 16.08.2023
- Omanikukonto: KAILI LAURAktsionär · 8 557 € · 16.08.2023
- Omanikukonto: KRISTA KIISAAktsionär · 8 557 € · 16.08.2023
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10015984 / 13 19.06.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 19.06.2024 |
||
| Ä 10015984 / 12 24.10.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 24.10.2019 |
||
| Ä 10015984 / 11 27.04.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.04.2018 |
||
| Ä 10015984 / 10 23.04.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.04.2018 |
||
| Ä 10015984 / 9 16.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2018 |
||
| Ä 10015984 / 8 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| Ä 10015984 / 7 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 10015984 / 6 30.07.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.07.2012 |
||
| Ä 10015984 / M2 04.07.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.08.2012 | Jõustunud 04.07.2012 |
|
| Ä 10015984 / 5 13.02.2012 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 16.02.2012 |
||
| Ä 10015984 / M1 27.01.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 27.01.2012 |
||
| Ä 15984 / 4 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 12.12.2008 |
||
| Ä 15984 / 3 28.07.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes