RedGo Estonia OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10237045 OÜ Tallinn Registreeritud 18.08.1997
Võrdle

RedGo Estonia OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10237045, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 820 412 € ja töötajaid 22.

Käive
820 412 €
↑ 11,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
81 846 €
↓ 6,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
82 619 €
↑ 4,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
22
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Laondus ja veondust abistavad tegevusalad · EMTAK 52

  • Käive · 2026 III kv 820 412 €
    tegevusala mediaan 38 439 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 299
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 755 €
    tegevusala mediaan 1 714 € · ettevõtteid tegevusalal: 884
  • Müügitulu · 2025 2,5 mln €
    tegevusala mediaan 36 293 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
  • Puhasrentaablus · 2025 4,4 %
    tegevusala mediaan 2,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 539

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 820 412 € · +11,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 38 439 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 801 329 € Tegevusala mediaan: 43 017 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 036 344 € Tegevusala mediaan: 39 730 €2024 II kv Ettevõte: 771 332 € Tegevusala mediaan: 42 377 €II·242024 III kv Ettevõte: 904 088 € Tegevusala mediaan: 43 191 €2024 IV kv Ettevõte: 804 468 € Tegevusala mediaan: 43 044 €IV·242025 I kv Ettevõte: 820 971 € Tegevusala mediaan: 38 591 €2025 II kv Ettevõte: 685 686 € Tegevusala mediaan: 39 388 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 007 036 € Tegevusala mediaan: 38 108 €2025 IV kv Ettevõte: 770 114 € Tegevusala mediaan: 36 775 €IV·252026 I kv Ettevõte: 999 196 € Tegevusala mediaan: 31 616 €2026 II kv Ettevõte: 734 199 € Tegevusala mediaan: 38 825 €II·262026 III kv Ettevõte: 820 412 € Tegevusala mediaan: 38 439 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 804 468 € Tegevusala mediaan: 43 044 €2025 I kv Ettevõte: 820 971 € Tegevusala mediaan: 38 591 €I·252025 II kv Ettevõte: 685 686 € Tegevusala mediaan: 39 388 €2025 III kv Ettevõte: 1 007 036 € Tegevusala mediaan: 38 108 €III·252025 IV kv Ettevõte: 770 114 € Tegevusala mediaan: 36 775 €2026 I kv Ettevõte: 999 196 € Tegevusala mediaan: 31 616 €I·262026 II kv Ettevõte: 734 199 € Tegevusala mediaan: 38 825 €2026 III kv Ettevõte: 820 412 € Tegevusala mediaan: 38 439 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 755 € · −0,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 714 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 553 € Tegevusala mediaan: 1 553 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 025 € Tegevusala mediaan: 1 665 €2024 II kv Ettevõte: 3 338 € Tegevusala mediaan: 1 643 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 014 € Tegevusala mediaan: 1 681 €2024 IV kv Ettevõte: 3 261 € Tegevusala mediaan: 1 663 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 977 € Tegevusala mediaan: 1 829 €2025 II kv Ettevõte: 3 712 € Tegevusala mediaan: 1 693 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 183 € Tegevusala mediaan: 1 747 €2025 IV kv Ettevõte: 3 588 € Tegevusala mediaan: 1 706 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 391 € Tegevusala mediaan: 1 665 €2026 II kv Ettevõte: 3 766 € Tegevusala mediaan: 1 577 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 755 € Tegevusala mediaan: 1 714 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 261 € Tegevusala mediaan: 1 663 €2025 I kv Ettevõte: 3 977 € Tegevusala mediaan: 1 829 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 712 € Tegevusala mediaan: 1 693 €2025 III kv Ettevõte: 4 183 € Tegevusala mediaan: 1 747 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 588 € Tegevusala mediaan: 1 706 €2026 I kv Ettevõte: 4 391 € Tegevusala mediaan: 1 665 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 766 € Tegevusala mediaan: 1 577 €2026 III kv Ettevõte: 3 755 € Tegevusala mediaan: 1 714 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 22 · +4,8% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 23IV·232024 I kv Ettevõte: 232024 II kv Ettevõte: 25II·242024 III kv Ettevõte: 232024 IV kv Ettevõte: 25IV·242025 I kv Ettevõte: 242025 II kv Ettevõte: 23II·252025 III kv Ettevõte: 222025 IV kv Ettevõte: 22IV·252026 I kv Ettevõte: 222026 II kv Ettevõte: 21II·262026 III kv Ettevõte: 22III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 252025 I kv Ettevõte: 24I·252025 II kv Ettevõte: 232025 III kv Ettevõte: 22III·252025 IV kv Ettevõte: 222026 I kv Ettevõte: 22I·262026 II kv Ettevõte: 212026 III kv Ettevõte: 22III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 81 846 € · −6,3% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 98 893 €IV·232024 I kv Ettevõte: 100 056 €2024 II kv Ettevõte: 109 743 €II·242024 III kv Ettevõte: 94 108 €2024 IV kv Ettevõte: 94 831 €IV·242025 I kv Ettevõte: 103 281 €2025 II kv Ettevõte: 105 659 €II·252025 III kv Ettevõte: 95 635 €2025 IV kv Ettevõte: 97 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 119 574 €2026 II kv Ettevõte: 87 308 €II·262026 III kv Ettevõte: 81 846 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 94 831 €2025 I kv Ettevõte: 103 281 €I·252025 II kv Ettevõte: 105 659 €2025 III kv Ettevõte: 95 635 €III·252025 IV kv Ettevõte: 97 133 €2026 I kv Ettevõte: 119 574 €I·262026 II kv Ettevõte: 87 308 €2026 III kv Ettevõte: 81 846 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 820 412 81 846 82 619 22
2026 II kv 734 199 87 308 79 093 21
2026 I kv 999 196 119 574 96 594 22
2025 IV kv 770 114 97 133 78 936 22
2025 III kv 1 007 036 95 635 92 029 22
2025 II kv 685 686 105 659 85 373 23
2025 I kv 820 971 103 281 95 455 24
2024 IV kv 804 468 94 831 81 526 25
2024 III kv 904 088 94 108 92 327 23
2024 II kv 771 332 109 743 83 459 25
2024 I kv 1 036 344 100 056 92 566 23
2023 IV kv 801 329 98 893 81 710 23
2023 III kv 801 472 91 502 78 045 24
2023 II kv 793 228 98 827 73 738 22
2023 I kv 882 049 104 922 80 197 22
2022 IV kv 720 999 167 318 69 383 23
2022 III kv 725 110 87 785 76 582 22
2022 II kv 671 764 93 499 71 108 23
2022 I kv 901 309 93 406 79 657 21
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 252 €
Käive töötaja kohta kvartalis
37 291 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 495 000 € · −8,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 36 293 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 549 000 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 2 205 000 € Tegevusala mediaan: 45 642 €20202021 Ettevõte: 2 215 000 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 2 151 000 € Tegevusala mediaan: 51 350 €20222023 Ettevõte: 2 431 000 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 2 719 000 € Tegevusala mediaan: 37 221 €20242025 Ettevõte: 2 495 000 € Tegevusala mediaan: 36 293 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 549 000 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 2 205 000 € Tegevusala mediaan: 45 642 €2021 Ettevõte: 2 215 000 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 2 151 000 € Tegevusala mediaan: 51 350 €2023 Ettevõte: 2 431 000 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 2 719 000 € Tegevusala mediaan: 37 221 €2025 Ettevõte: 2 495 000 € Tegevusala mediaan: 36 293 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 109 000 € · −3,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 123 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
02004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 333 000 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: 516 000 € Tegevusala mediaan: 692 €20202021 Ettevõte: 450 000 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: 90 000 € Tegevusala mediaan: 1 182 €20222023 Ettevõte: 176 000 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: 113 000 € Tegevusala mediaan: 45 €20242025 Ettevõte: 109 000 € Tegevusala mediaan: 123 €202502004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 333 000 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: 516 000 € Tegevusala mediaan: 692 €2021 Ettevõte: 450 000 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: 90 000 € Tegevusala mediaan: 1 182 €2023 Ettevõte: 176 000 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: 113 000 € Tegevusala mediaan: 45 €2025 Ettevõte: 109 000 € Tegevusala mediaan: 123 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 4,4 % · +0,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 13,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 23,4 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 20,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 5,4 %20222023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 3,2 %20242025 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 2,9 %202505101520252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 13,1 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 23,4 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 20,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 118 000 € · +5,3% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 679 000 €20192020 Ettevõte: 2 446 000 €20202021 Ettevõte: 1 914 000 €20212022 Ettevõte: 1 618 000 €20222023 Ettevõte: 1 873 000 €20232024 Ettevõte: 2 012 000 €20242025 Ettevõte: 2 118 000 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 679 000 €20192020 Ettevõte: 2 446 000 €2021 Ettevõte: 1 914 000 €20212022 Ettevõte: 1 618 000 €2023 Ettevõte: 1 873 000 €20232024 Ettevõte: 2 012 000 €2025 Ettevõte: 2 118 000 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 172 000 € · +10,4% võrreldes 2024
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 016 000 €20192020 Ettevõte: 1 199 000 €20202021 Ettevõte: 1 133 000 €20212022 Ettevõte: 773 000 €20222023 Ettevõte: 949 000 €20232024 Ettevõte: 1 062 000 €20242025 Ettevõte: 1 172 000 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 016 000 €20192020 Ettevõte: 1 199 000 €2021 Ettevõte: 1 133 000 €20212022 Ettevõte: 773 000 €2023 Ettevõte: 949 000 €20232024 Ettevõte: 1 062 000 €2025 Ettevõte: 1 172 000 €2025
Töötajad 2025: 21 · −4,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
01020302016 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 23 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 22 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 22 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 2202501020302018 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 23 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 22 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 22 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 495 000 109 000 811 000 2 118 000 1 172 000 21
2024 2 719 000 113 000 838 000 2 012 000 1 062 000 22
2023 2 431 000 176 000 774 000 1 873 000 949 000 21
2022 2 151 000 90 000 713 000 1 618 000 773 000 21
2021 2 215 000 450 000 677 000 1 914 000 1 133 000 22
2020 2 205 000 516 000 686 000 2 446 000 1 199 000 23
2019 2 549 000 333 000 756 000 2 679 000 1 016 000 27
2018 — — — — — 27
2017 — — — — — 27
2016 — — — — — 25
2015 — — — — — 23
2014 — — — — — 22
2013 — — — — — 20
2012 — — — — — 19
2011 — — — — — 19
2010 — — — — — 19
2009 — — — — — 21
2008 — — — — — 25
2007 — — — — — 14
2006 — — — — — 14
2005 — — — — — 11
2004 — — — — — 10
2003 — — — — — 5
2002 — — — — — 5
2001 — — — — — 5
2000 — — — — — 6
1999 — — — — — 7
1998 — — — — — 8
1997 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
4,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
9,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
55,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
44,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,31
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
118 810 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 218 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.09.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 12.01.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 27.10.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Osaühingut võib kõikide majandustegevusega seotud õigustoimingute tegemisel esindada iga prokurist. Prokurist võib kinnisasja võõrandada ja koormata vaid siis, kui selline õigus on registrikaardile kantud.

Omanikud

  • Falck Oy
    Juriidiline isik · 2 556 €

Tegelikud kasusaajad

  • Trine Riis Groven
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · NOR · alates 21.04.2022

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 52219Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10015673 / M8
26.08.2025
Korraldav määrus 25.09.2025 Puudused kõrvaldatud
25.09.2025
PDF
Ä 10015673 / 31
23.10.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
23.10.2024
PDF
Ä 10015673 / M7
06.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 09.10.2024 Puudused kõrvaldatud
13.07.2024
PDF
Ä 10015673 / M6
09.11.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 12.02.2024 Puudused kõrvaldatud
13.01.2024
PDF
Ä 10015673 / 30
09.10.2023
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
08.11.2023
PDF
Ä 10015673 / 29
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10015673 / M5
23.08.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 06.10.2023 Jõustunud
22.09.2023
PDF
Ä 10015673 / 28
03.05.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.05.2023
PDF
Ä 10015673 / 27
20.04.2022
Muutmiskanne Jõustunud
20.04.2022
PDF
Ä 10015673 / 26
13.04.2022
Muutmiskanne Jõustunud
13.04.2022
PDF
Ä 10015673 / 25
12.11.2021
Muutmiskanne Jõustunud
12.11.2021
PDF
Ä 10015673 / 24
11.06.2021
Muutmiskanne Jõustunud
11.06.2021
PDF
Ä 10015673 / M4
07.06.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.06.2021 Puudused kõrvaldatud
11.06.2021
PDF
Ä 10015673 / M3
03.06.2021
Korraldav määrus Jõustunud
03.06.2021
PDF
Ä 10015673 / 23
03.06.2021
Muutmiskanne Jõustunud
03.06.2021
PDF
Ä 10015673 / 22
21.02.2020
Muutmiskanne Jõustunud
21.02.2020
PDF
Ä 10015673 / 21
20.02.2020
Muutmiskanne Jõustunud
20.02.2020
PDF
Ä 10015673 / 20
19.10.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.10.2018
PDF
Ä 10015673 / 19
15.08.2018
Muutmiskanne Jõustunud
15.08.2018
PDF
Ä 10015673 / 18
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10015673 / 17
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10015673 / 16
13.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
13.04.2017
PDF
Ä 10015673 / M2
07.04.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 07.05.2017 Puudused kõrvaldatud
07.04.2017
PDF
Ä 10015673 / 15
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10015673 / 14
30.12.2014
Muutmiskanne Jõustunud
30.12.2014
PDF
Ä 10015673 / 13
08.09.2014
Muutmiskanne Jõustunud
08.09.2014
PDF
Ä 10015673 / 12
31.12.2013
Muutmiskanne Jõustunud
31.12.2013
PDF
Ä 10015673 / 11
07.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2011
PDF
Ä 10015673 / 10
07.04.2011
Muutmiskanne Jõustunud
07.04.2011
PDF
Ä 15673 / 9
10.12.2009
Muutmiskanne Jõustunud
10.12.2009
PDF
Ä 15673 / 8
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
12.12.2008
PDF
Ä 15673 / 7
01.12.2008
Muutmiskanne Jõustunud
01.12.2008
PDF
Ä 15673 / 6
29.08.2008
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
29.08.2008
PDF
Ä 15673 / M1
31.07.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 05.09.2008 Puudused kõrvaldatud
06.08.2008
PDF
Ä 15673 / 5
31.05.2006
Muutmiskanne Jõustunud
31.05.2006
PDF
Ä 15673 / 4
16.04.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes