aktsiaselts Laarmann & KO

Registrisse kantud Registrikood 10215635 AS Sauga alevik Registreeritud 03.07.1997
Võrdle

aktsiaselts Laarmann & KO (AS), Sauga alevik, registrikood 10215635, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 553 968 € ja töötajaid 20.

Käive
553 968 €
↑ 19,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
124 736 €
↑ 23,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
60 928 €
↑ 18,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
20
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Rentimine ja kasutusrent · EMTAK 77

  • Käive · 2026 III kv 553 968 €
    tegevusala mediaan 13 500 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 553
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 046 €
    tegevusala mediaan 1 394 € · ettevõtteid tegevusalal: 620
  • Müügitulu · 2025 1,7 mln €
    tegevusala mediaan 13 580 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 612
  • Puhasrentaablus · 2025 5,1 %
    tegevusala mediaan 8,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 944

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 553 968 € · +19,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 500 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 554 131 € Tegevusala mediaan: 12 549 €IV·232024 I kv Ettevõte: 554 663 € Tegevusala mediaan: 11 539 €2024 II kv Ettevõte: 487 005 € Tegevusala mediaan: 11 650 €II·242024 III kv Ettevõte: 467 168 € Tegevusala mediaan: 12 968 €2024 IV kv Ettevõte: 494 507 € Tegevusala mediaan: 12 979 €IV·242025 I kv Ettevõte: 330 244 € Tegevusala mediaan: 11 715 €2025 II kv Ettevõte: 493 256 € Tegevusala mediaan: 11 635 €II·252025 III kv Ettevõte: 509 785 € Tegevusala mediaan: 12 530 €2025 IV kv Ettevõte: 604 732 € Tegevusala mediaan: 12 104 €IV·252026 I kv Ettevõte: 672 249 € Tegevusala mediaan: 11 923 €2026 II kv Ettevõte: 462 567 € Tegevusala mediaan: 13 106 €II·262026 III kv Ettevõte: 553 968 € Tegevusala mediaan: 13 500 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 494 507 € Tegevusala mediaan: 12 979 €2025 I kv Ettevõte: 330 244 € Tegevusala mediaan: 11 715 €I·252025 II kv Ettevõte: 493 256 € Tegevusala mediaan: 11 635 €2025 III kv Ettevõte: 509 785 € Tegevusala mediaan: 12 530 €III·252025 IV kv Ettevõte: 604 732 € Tegevusala mediaan: 12 104 €2026 I kv Ettevõte: 672 249 € Tegevusala mediaan: 11 923 €I·262026 II kv Ettevõte: 462 567 € Tegevusala mediaan: 13 106 €2026 III kv Ettevõte: 553 968 € Tegevusala mediaan: 13 500 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 046 € · +18,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 394 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 783 € Tegevusala mediaan: 1 287 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 936 € Tegevusala mediaan: 1 260 €2024 II kv Ettevõte: 1 910 € Tegevusala mediaan: 1 271 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 806 € Tegevusala mediaan: 1 373 €2024 IV kv Ettevõte: 1 989 € Tegevusala mediaan: 1 331 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 994 € Tegevusala mediaan: 1 394 €2025 II kv Ettevõte: 2 378 € Tegevusala mediaan: 1 287 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 289 € Tegevusala mediaan: 1 406 €2025 IV kv Ettevõte: 2 651 € Tegevusala mediaan: 1 442 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 401 € Tegevusala mediaan: 1 373 €2026 II kv Ettevõte: 2 575 € Tegevusala mediaan: 1 289 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 046 € Tegevusala mediaan: 1 394 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 1 989 € Tegevusala mediaan: 1 331 €2025 I kv Ettevõte: 1 994 € Tegevusala mediaan: 1 394 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 378 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2025 III kv Ettevõte: 2 289 € Tegevusala mediaan: 1 406 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 651 € Tegevusala mediaan: 1 442 €2026 I kv Ettevõte: 2 401 € Tegevusala mediaan: 1 373 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 575 € Tegevusala mediaan: 1 289 €2026 III kv Ettevõte: 3 046 € Tegevusala mediaan: 1 394 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 20 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01020302023 IV kv Ettevõte: 27IV·232024 I kv Ettevõte: 242024 II kv Ettevõte: 24II·242024 III kv Ettevõte: 242024 IV kv Ettevõte: 22IV·242025 I kv Ettevõte: 222025 II kv Ettevõte: 22II·252025 III kv Ettevõte: 222025 IV kv Ettevõte: 20IV·252026 I kv Ettevõte: 202026 II kv Ettevõte: 20II·262026 III kv Ettevõte: 20III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 222025 I kv Ettevõte: 22I·252025 II kv Ettevõte: 222025 III kv Ettevõte: 22III·252025 IV kv Ettevõte: 202026 I kv Ettevõte: 20I·262026 II kv Ettevõte: 202026 III kv Ettevõte: 20III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 124 736 € · +23,3% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 102 248 €IV·232024 I kv Ettevõte: 96 769 €2024 II kv Ettevõte: 88 742 €II·242024 III kv Ettevõte: 83 264 €2024 IV kv Ettevõte: 78 815 €IV·242025 I kv Ettevõte: 66 062 €2025 II kv Ettevõte: 99 819 €II·252025 III kv Ettevõte: 113 938 €2025 IV kv Ettevõte: 105 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 119 163 €2026 II kv Ettevõte: 101 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 124 736 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 78 815 €2025 I kv Ettevõte: 66 062 €I·252025 II kv Ettevõte: 99 819 €2025 III kv Ettevõte: 113 938 €III·252025 IV kv Ettevõte: 105 790 €2026 I kv Ettevõte: 119 163 €I·262026 II kv Ettevõte: 101 128 €2026 III kv Ettevõte: 124 736 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 553 968 124 736 60 928 20
2026 II kv 462 567 101 128 51 496 20
2026 I kv 672 249 119 163 48 013 20
2025 IV kv 604 732 105 790 53 019 20
2025 III kv 509 785 113 938 50 356 22
2025 II kv 493 256 99 819 52 311 22
2025 I kv 330 244 66 062 43 858 22
2024 IV kv 494 507 78 815 43 762 22
2024 III kv 467 168 83 264 43 349 24
2024 II kv 487 005 88 742 45 844 24
2024 I kv 554 663 96 769 46 460 24
2023 IV kv 554 131 102 248 48 139 27
2023 III kv 466 306 100 321 49 179 27
2023 II kv 481 611 89 239 43 796 28
2023 I kv 465 509 50 638 44 560 24
2022 IV kv 556 089 101 713 44 905 26
2022 III kv 661 517 129 459 48 647 22
2022 II kv 548 382 94 681 57 821 24
2022 I kv 745 865 74 610 46 389 30
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 015 €
Käive töötaja kohta kvartalis
27 698 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 704 816 € · −2,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 580 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 720 897 € Tegevusala mediaan: 19 285 €20192020 Ettevõte: 2 362 834 € Tegevusala mediaan: 16 271 €20202021 Ettevõte: 2 301 040 € Tegevusala mediaan: 17 097 €20212022 Ettevõte: 2 197 505 € Tegevusala mediaan: 17 636 €20222023 Ettevõte: 1 849 985 € Tegevusala mediaan: 16 412 €20232024 Ettevõte: 1 744 106 € Tegevusala mediaan: 14 823 €20242025 Ettevõte: 1 704 816 € Tegevusala mediaan: 13 580 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 720 897 € Tegevusala mediaan: 19 285 €20192020 Ettevõte: 2 362 834 € Tegevusala mediaan: 16 271 €2021 Ettevõte: 2 301 040 € Tegevusala mediaan: 17 097 €20212022 Ettevõte: 2 197 505 € Tegevusala mediaan: 17 636 €2023 Ettevõte: 1 849 985 € Tegevusala mediaan: 16 412 €20232024 Ettevõte: 1 744 106 € Tegevusala mediaan: 14 823 €2025 Ettevõte: 1 704 816 € Tegevusala mediaan: 13 580 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 87 133 € · +92,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 102 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-100-500501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -54 369 € Tegevusala mediaan: 850 €20192020 Ettevõte: 117 240 € Tegevusala mediaan: 435 €20202021 Ettevõte: 27 180 € Tegevusala mediaan: 667 €20212022 Ettevõte: -12 540 € Tegevusala mediaan: 440 €20222023 Ettevõte: 156 819 € Tegevusala mediaan: 418 €20232024 Ettevõte: 45 247 € Tegevusala mediaan: 116 €20242025 Ettevõte: 87 133 € Tegevusala mediaan: 102 €2025-100-500501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -54 369 € Tegevusala mediaan: 850 €20192020 Ettevõte: 117 240 € Tegevusala mediaan: 435 €2021 Ettevõte: 27 180 € Tegevusala mediaan: 667 €20212022 Ettevõte: -12 540 € Tegevusala mediaan: 440 €2023 Ettevõte: 156 819 € Tegevusala mediaan: 418 €20232024 Ettevõte: 45 247 € Tegevusala mediaan: 116 €2025 Ettevõte: 87 133 € Tegevusala mediaan: 102 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,1 % · +2,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,9 % · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
-50510152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20192020 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 11,7 %20202021 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 13,4 %20212022 Ettevõte: -0,6 % Tegevusala mediaan: 12,3 %20222023 Ettevõte: 8,5 % Tegevusala mediaan: 11,1 %20232024 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 9,0 %20242025 Ettevõte: 5,1 % Tegevusala mediaan: 8,9 %2025-50510152018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -2,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20192020 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 11,7 %2021 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 13,4 %20212022 Ettevõte: -0,6 % Tegevusala mediaan: 12,3 %2023 Ettevõte: 8,5 % Tegevusala mediaan: 11,1 %20232024 Ettevõte: 2,6 % Tegevusala mediaan: 9,0 %2025 Ettevõte: 5,1 % Tegevusala mediaan: 8,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 2 502 203 € · +3,0% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 388 214 €20192020 Ettevõte: 2 379 046 €20202021 Ettevõte: 2 365 017 €20212022 Ettevõte: 2 464 579 €20222023 Ettevõte: 2 532 289 €20232024 Ettevõte: 2 428 173 €20242025 Ettevõte: 2 502 203 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 388 214 €20192020 Ettevõte: 2 379 046 €2021 Ettevõte: 2 365 017 €20212022 Ettevõte: 2 464 579 €2023 Ettevõte: 2 532 289 €20232024 Ettevõte: 2 428 173 €2025 Ettevõte: 2 502 203 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 279 954 € · +4,0% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 858 875 €20192020 Ettevõte: 1 976 115 €20202021 Ettevõte: 2 003 295 €20212022 Ettevõte: 1 990 756 €20222023 Ettevõte: 2 147 575 €20232024 Ettevõte: 2 192 821 €20242025 Ettevõte: 2 279 954 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 858 875 €20192020 Ettevõte: 1 976 115 €2021 Ettevõte: 2 003 295 €20212022 Ettevõte: 1 990 756 €2023 Ettevõte: 2 147 575 €20232024 Ettevõte: 2 192 821 €2025 Ettevõte: 2 279 954 €2025
Töötajad 2025: 19 · −5,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: 26 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 26 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 120250102030402018 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 31 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Rentimine ja kasutusrent (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 704 816 87 133 496 949 2 502 203 2 279 954 19
2024 1 744 106 45 247 453 145 2 428 173 2 192 821 20
2023 1 849 985 156 819 504 194 2 532 289 2 147 575 27
2022 2 197 505 -12 540 509 294 2 464 579 1 990 756 25
2021 2 301 040 27 180 451 217 2 365 017 2 003 295 27
2020 2 362 834 117 240 490 057 2 379 046 1 976 115 25
2019 2 720 897 -54 369 575 801 2 388 214 1 858 875 31
2018 — — — — — 27
2017 — — — — — 26
2016 — — — — — 26
2015 — — — — — 30
2014 — — — — — 29
2013 — — — — — 32
2012 — — — — — 37
2011 — — — — — 36
2010 — — — — — 32
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 30
2007 — — — — — 30
2006 — — — — — 22
2005 — — — — — 20
2004 — — — — — 18
2003 — — — — — 16
2002 — — — — — 13
2001 — — — — — 13
2000 — — — — — 14
1997 — — — — — 19

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
91,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
89 727 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 180 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 05.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 19.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 02.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 27.05.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 09.06.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 100 000 € AS SEB Pank 04.10.2011 – kehtib

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Paavo Laarmann
    Juhatuse liige · alates 30.04.2024

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 77321Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent Põhitegevus
  • 46711Mootorsõidukite hulgimüük
  • 49411Kaubavedu maanteel
  • 77121Veokite rentimine ja kasutusrent
  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30006082 / M11
30.04.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 15.05.2024 Puudused kõrvaldatud
09.05.2024
PDF
Ä 30006082 / 18
30.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
30.04.2024
PDF
Ä 30006082 / 17
02.09.2021
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2021
PDF
Ä 30006082 / 16
30.07.2021
Muutmiskanne Jõustunud
30.07.2021
PDF
Ä 30006082 / M10
12.04.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.05.2021 Puudused kõrvaldatud
14.04.2021
PDF
Ä 30006082 / M9
20.04.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 04.05.2018 Puudused kõrvaldatud
23.04.2018
PDF
Ä 30006082 / 15
13.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2018
PDF
Ä 30006082 / 14
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30006082 / 13
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30006082 / 12
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 30006082 / M8
21.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 22.09.2016 Puudused kõrvaldatud
30.07.2016
PDF
Ä 30006082 / M7
08.05.2015
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 07.06.2015 Puudused kõrvaldatud
09.06.2015
PDF
Ä 30006082 / 11
10.06.2014
Muutmiskanne Jõustunud
10.06.2014
PDF
Ä 30006082 / M6
22.05.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.06.2014 Puudused kõrvaldatud
06.06.2014
PDF
K 30047201
04.10.2011
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
04.10.2011
PDF
Ä 30006082 / 10
08.03.2011
Muutmiskanne Jõustunud
08.03.2011
PDF
Ä 30006082 / M5
25.01.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
25.01.2011
PDF
Ä 30006082 / 9
08.07.2010
Muutmiskanne Jõustunud
08.07.2010
PDF
Ä 30006082 / M4
06.07.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 26.07.2010 Jõustunud
06.07.2010
PDF
Ä 30006082 / M3
09.06.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
09.06.2010
PDF
Ä 6082 / 8
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF
Ä 6082 / 7
16.08.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 6082 / M2
01.08.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 01.10.2005 Jõustunud PDF
Ä 6082 / 6
25.06.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 6082 / 5
04.12.2002
Avaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 6082 / 4
21.11.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 6082 / 3
28.08.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes