osaühing Eleks Invest
osaühing Eleks Invest (OÜ), Pärnu linn, registrikood 10214848, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2025 III kv käive 0 € ja töötajaid .
2025 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2023 134 485 €parem kui 73% ettevõteteltegevusala mediaan 37 262 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 408
- Puhasrentaablus · 2023 4,4 %parem kui 52% ettevõteteltegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 731
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2025 III kv | — | — | — | — |
| 2025 II kv | — | — | — | — |
| 2025 I kv | — | 13 | 13 | 1 |
| 2024 IV kv | — | 110 | 110 | 2 |
| 2024 III kv | — | — | 190 | 2 |
| 2024 II kv | 3 743 | — | 30 | 2 |
| 2024 I kv | 21 175 | 3 958 | 3 684 | 2 |
| 2023 IV kv | 86 602 | 12 622 | 3 150 | 3 |
| 2023 III kv | 10 058 | 3 081 | 1 810 | 4 |
| 2023 II kv | 7 955 | 3 491 | 2 831 | 4 |
| 2023 I kv | 11 653 | 2 685 | 2 033 | 7 |
| 2022 IV kv | 18 197 | 5 087 | 3 282 | 7 |
| 2022 III kv | 27 929 | 5 770 | 3 563 | 7 |
| 2022 II kv | 23 481 | 6 091 | 3 803 | 7 |
| 2022 I kv | 20 033 | 5 578 | 3 828 | 7 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 134 485 | 5 882 | 37 751 | 110 815 | 42 318 | 3 |
| 2022 | 85 761 | -11 041 | 47 755 | 73 163 | 36 436 | 5 |
| 2021 | 67 122 | 3 011 | 49 509 | 84 023 | 47 477 | 5 |
| 2020 | 81 817 | 15 917 | 55 691 | 87 615 | 44 466 | 5 |
| 2019 | 121 119 | 12 954 | 57 004 | 73 217 | 28 549 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 6 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 5 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 10 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 12 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 13 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 14 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 16 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 16 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 18 |
| 1997 | — | — | — | — | — | 20 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2023
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 05.08.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 07.10.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 06.10.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 06.10.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Andres KeskülaJuhatuse liige · alates 16.07.2015
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Andres KeskülaFüüsiline isik · 1 152 €
- Liivi ArukaseFüüsiline isik · 896 €
- Helle PärnaFüüsiline isik · 512 €
Tegelikud kasusaajad
- Helle PärnaMuul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 04.08.2021
- Elo KeskülaMuul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) · alates 26.10.2018
- Andres Keskülaotsene osalus · alates 19.10.2018
- Liivi Arukaseotsene osalus · alates 19.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
- 81101Hoonehalduse abitegevused
- 81301Maastiku hooldus ja korrashoid
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 30006003 / M12 25.09.2026 |
Aruandetrahvimäärus | 21.10.2026 | Jõustunud 22.10.2026 |
|
| Ä 30006003 / M11 15.07.2026 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 22.08.2026 | Jõustunud 23.07.2026 |
|
| Ä 30006003 / M10 25.08.2025 |
Aruandetrahvimäärus | 19.09.2025 | Jõustunud 22.09.2025 |
|
| Ä 30006003 / M9 11.07.2025 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 18.08.2025 | Jõustunud 19.07.2025 |
|
| Ä 30006003 / 11 23.05.2025 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 23.05.2025 |
||
| Ä 30006003 / M8 16.04.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.05.2025 | Jõustunud 06.05.2025 |
|
| Ä 30006003 / M7 06.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 05.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 06.08.2024 |
|
| Ä 30006003 / M6 25.09.2023 |
Aruandetrahvimäärus | 13.10.2023 | Puudused kõrvaldatud 10.10.2023 |
|
| Ä 30006003 / 10 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 30006003 / M5 24.08.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 23.09.2023 | Puudused kõrvaldatud 10.10.2023 |
|
| Ä 30006003 / 9 13.10.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.10.2020 |
||
| Ä 30006003 / 8 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 30006003 / 7 22.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.12.2017 |
||
| Ä 30006003 / 6 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 30006003 / 5 16.07.2015 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.07.2015 |
||
| Ä 30006003 / M4 10.07.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 25.07.2015 | Puudused kõrvaldatud 15.07.2015 |
|
| Ä 30006003 / M3 07.07.2015 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 27.07.2015 | Puudused kõrvaldatud 15.07.2015 |
|
| Ä 30006003 / 4 19.08.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.08.2011 |
||
| Ä 30006003 / 3 29.06.2010 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 29.06.2010 |
||
| Ä 6003 / M2 18.06.2007 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | Jõustunud 19.06.2007 |
||
| Ä 6003 / M1 21.08.2006 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta | 21.09.2006 | Puudused kõrvaldatud 21.09.2006 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes