osaühing Rootsi Profiil IFP

Registrisse kantud Registrikood 10213435 OÜ Tartu linn Registreeritud 30.06.1997
Võrdle

osaühing Rootsi Profiil IFP (OÜ), Tartu linn, registrikood 10213435, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 594 790 € ja töötajaid 3.

Käive
1 594 790 €
↑ 28,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
150 136 €
↑ 46,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
5 108 €
↑ 0,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 1,6 mln €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 703 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 3,2 mln €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 2,2 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 1 594 790 € · +28,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 144 888 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 609 313 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 1 275 160 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 070 129 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 1 295 346 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 720 801 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 1 004 245 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 989 339 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 929 952 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 730 650 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 1 245 863 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 594 790 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 295 346 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 1 720 801 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 004 245 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 989 339 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 929 952 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 730 650 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 245 863 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 1 594 790 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 703 € · +0,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 362 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 270 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 1 974 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 285 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 1 285 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 190 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 1 299 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 566 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 1 692 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 703 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 285 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 1 190 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 161 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 299 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 566 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 692 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 703 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 150 136 € · +46,2% võrreldes 2026 II kv
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 120 819 €IV·232024 I kv Ettevõte: 173 772 €2024 II kv Ettevõte: 136 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 57 452 €2024 IV kv Ettevõte: 146 547 €IV·242025 I kv Ettevõte: 170 848 €2025 II kv Ettevõte: 49 243 €II·252025 III kv Ettevõte: 71 348 €2025 IV kv Ettevõte: 77 959 €IV·252026 I kv Ettevõte: 114 879 €2026 II kv Ettevõte: 102 686 €II·262026 III kv Ettevõte: 150 136 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 146 547 €2025 I kv Ettevõte: 170 848 €I·252025 II kv Ettevõte: 49 243 €2025 III kv Ettevõte: 71 348 €III·252025 IV kv Ettevõte: 77 959 €2026 I kv Ettevõte: 114 879 €I·262026 II kv Ettevõte: 102 686 €2026 III kv Ettevõte: 150 136 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 594 790 150 136 5 108 3
2026 II kv 1 245 863 102 686 5 077 3
2026 I kv 730 650 114 879 4 698 3
2025 IV kv 929 952 77 959 3 898 3
2025 III kv 989 339 71 348 3 484 3
2025 II kv 1 004 245 49 243 3 484 3
2025 I kv 1 720 801 170 848 3 570 3
2024 IV kv 1 295 346 146 547 3 854 3
2024 III kv 1 070 129 57 452 3 854 3
2024 II kv 1 275 160 136 931 5 922 3
2024 I kv 1 609 313 173 772 3 810 3
2023 IV kv 1 144 888 120 819 4 086 3
2023 III kv 583 677 34 489 3 667 3
2023 II kv 775 054 79 310 3 788 3
2023 I kv 1 406 803 143 708 5 327 3
2022 IV kv 1 137 941 95 724 5 209 3
2022 III kv 1 089 167 101 093 5 575 3
2022 II kv 3 284 804 309 186 4 458 4
2022 I kv 1 684 797 154 949 3 073 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
568 €
Käive töötaja kohta kvartalis
531 597 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 3 165 382 € · −7,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 323 237 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 1 423 569 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 2 667 406 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 4 052 292 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 2 360 450 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 3 425 187 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 3 165 382 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 323 237 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 1 423 569 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 2 667 406 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 4 052 292 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 2 360 450 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 3 425 187 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 3 165 382 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 70 157 € · −28,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 14 741 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 20 068 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 191 674 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 23 304 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 222 336 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 98 435 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 70 157 € Tegevusala mediaan: 0 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 14 741 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 20 068 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 191 674 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 23 304 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 222 336 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 98 435 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 70 157 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,2 % · −0,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 1,3 %202502468102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 986 561 € · −0,2% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 537 043 €20192020 Ettevõte: 568 661 €20202021 Ettevõte: 663 471 €20212022 Ettevõte: 790 135 €20222023 Ettevõte: 936 007 €20232024 Ettevõte: 988 901 €20242025 Ettevõte: 986 561 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 537 043 €20192020 Ettevõte: 568 661 €2021 Ettevõte: 663 471 €20212022 Ettevõte: 790 135 €2023 Ettevõte: 936 007 €20232024 Ettevõte: 988 901 €2025 Ettevõte: 986 561 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 661 106 € · −7,7% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 340 826 €20192020 Ettevõte: 360 894 €20202021 Ettevõte: 520 745 €20212022 Ettevõte: 544 049 €20222023 Ettevõte: 709 581 €20232024 Ettevõte: 715 949 €20242025 Ettevõte: 661 106 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 340 826 €20192020 Ettevõte: 360 894 €2021 Ettevõte: 520 745 €20212022 Ettevõte: 544 049 €2023 Ettevõte: 709 581 €20232024 Ettevõte: 715 949 €2025 Ettevõte: 661 106 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 3 165 382 70 157 39 694 986 561 661 106 2
2024 3 425 187 98 435 35 724 988 901 715 949 2
2023 2 360 450 222 336 34 786 936 007 709 581 2
2022 4 052 292 23 304 44 322 790 135 544 049 2
2021 2 667 406 191 674 27 734 663 471 520 745 2
2020 1 423 569 20 068 22 545 568 661 360 894 2
2019 1 323 237 14 741 22 467 537 043 340 826 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 3
2006 — — — — — 3
2005 — — — — — 2
2004 — — — — — 20
2003 — — — — — 1
2002 — — — — — 2
2001 — — — — — 2
2000 — — — — — 2
1999 — — — — — 2
1997 — — — — — 5

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
10,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
7,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
67,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
33,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,23
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
1 582 691 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 654 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 24.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 14.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47529Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20006452 / M1
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 05.08.2024 Puudused kõrvaldatud
25.07.2024
PDF
Ä 20006452 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20006452 / 9
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20006452 / 8
18.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
18.12.2017
PDF
Ä 20006452 / 7
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20006452 / 6
07.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2011
PDF
Ä 6452 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
22.12.2008
PDF
Ä 6452 / 4
30.07.2007
Muutmiskanne Jõustunud
30.07.2007
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes