PM KAUBANDUSGRUPP osaühing
Registrisse kantud Registrikood 10210359
OÜ Valga linn Registreeritud 28.05.1997
Võrdle
PM KAUBANDUSGRUPP osaühing (OÜ), Valga linn, registrikood 10210359, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 95 923 € ja töötajaid 3.
Käive
95 923 €
↓ 82,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
11 496 €
↓ 90,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
8 136 €
↑ 11,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Muu kaevandamine · EMTAK 08
Käive · 2026 III kv 95 923 €
parem kui 44% ettevõtetel
tegevusala mediaan 121 156 € · ettevõtteid tegevusalal: 126
Tööjõumaksud töötaja kohta 2 712 €
parem kui 42% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3 208 € · ettevõtteid tegevusalal: 91
Müügitulu · 2025 307 558 €
parem kui 58% ettevõtetel
tegevusala mediaan 182 528 € · ettevõtteid tegevusalal: 149
Puhasrentaablus · 2025 -51,9 %
parem kui 10% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 125
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 95 923 € · −82,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 121 156 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 2023 IV kv
Ettevõte: 152 582 €
Tegevusala mediaan: 113 201 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 197 €
Tegevusala mediaan: 56 244 € 2024 II kv
Ettevõte: 73 265 €
Tegevusala mediaan: 74 593 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 132 765 €
Tegevusala mediaan: 125 132 € 2024 IV kv
Ettevõte: 163 236 €
Tegevusala mediaan: 98 729 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 24 678 €
Tegevusala mediaan: 41 590 € 2025 II kv
Ettevõte: 66 638 €
Tegevusala mediaan: 66 620 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 66 165 €
Tegevusala mediaan: 104 328 € 2025 IV kv
Ettevõte: 133 819 €
Tegevusala mediaan: 107 966 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 70 073 €
Tegevusala mediaan: 67 327 € 2026 II kv
Ettevõte: 539 998 €
Tegevusala mediaan: 92 224 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 95 923 €
Tegevusala mediaan: 121 156 € III·26 0 200 400 600 2024 IV kv
Ettevõte: 163 236 €
Tegevusala mediaan: 98 729 € 2025 I kv
Ettevõte: 24 678 €
Tegevusala mediaan: 41 590 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 66 638 €
Tegevusala mediaan: 66 620 € 2025 III kv
Ettevõte: 66 165 €
Tegevusala mediaan: 104 328 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 133 819 €
Tegevusala mediaan: 107 966 € 2026 I kv
Ettevõte: 70 073 €
Tegevusala mediaan: 67 327 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 539 998 €
Tegevusala mediaan: 92 224 € 2026 III kv
Ettevõte: 95 923 €
Tegevusala mediaan: 121 156 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muu kaevandamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 2 712 € · +11,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 3 208 € · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 3 033 €
Tegevusala mediaan: 2 777 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 215 €
Tegevusala mediaan: 2 401 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 527 €
Tegevusala mediaan: 2 361 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 781 €
Tegevusala mediaan: 2 840 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 769 €
Tegevusala mediaan: 2 954 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 710 €
Tegevusala mediaan: 2 733 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 813 €
Tegevusala mediaan: 2 586 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 827 €
Tegevusala mediaan: 3 221 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 948 €
Tegevusala mediaan: 3 127 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 932 €
Tegevusala mediaan: 3 099 € 2026 II kv
Ettevõte: 2 424 €
Tegevusala mediaan: 2 454 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 712 €
Tegevusala mediaan: 3 208 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 1 769 €
Tegevusala mediaan: 2 954 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 710 €
Tegevusala mediaan: 2 733 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 813 €
Tegevusala mediaan: 2 586 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 827 €
Tegevusala mediaan: 3 221 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 948 €
Tegevusala mediaan: 3 127 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 932 €
Tegevusala mediaan: 3 099 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 424 €
Tegevusala mediaan: 2 454 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 712 €
Tegevusala mediaan: 3 208 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muu kaevandamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 2023 IV kv
Ettevõte: 2 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 2024 II kv
Ettevõte: 3 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 2025 II kv
Ettevõte: 3 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 2025 IV kv
Ettevõte: 3 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 2026 II kv
Ettevõte: 3 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 3 III·26 0 1 2 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 2025 I kv
Ettevõte: 3 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 2025 III kv
Ettevõte: 3 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 2026 I kv
Ettevõte: 3 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 2026 III kv
Ettevõte: 3 III·26
Riiklikud maksud , tuh € 2026 III kv: 11 496 € · −90,3% võrreldes 2026 II kv
0 25 50 75 100 125 2023 IV kv
Ettevõte: 53 177 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 140 € 2024 II kv
Ettevõte: 9 404 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 18 380 € 2024 IV kv
Ettevõte: 26 851 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 5 253 € 2025 II kv
Ettevõte: 11 900 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 9 239 € 2025 IV kv
Ettevõte: 17 533 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 9 689 € 2026 II kv
Ettevõte: 118 025 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 11 496 € III·26 0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: 26 851 € 2025 I kv
Ettevõte: 5 253 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 11 900 € 2025 III kv
Ettevõte: 9 239 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 17 533 € 2026 I kv
Ettevõte: 9 689 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 118 025 € 2026 III kv
Ettevõte: 11 496 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 307 558 € · −20,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 182 528 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 1 233 814 €
Tegevusala mediaan: 120 329 € 2019 2020
Ettevõte: 1 146 931 €
Tegevusala mediaan: 145 287 € 2020 2021
Ettevõte: 1 001 373 €
Tegevusala mediaan: 161 676 € 2021 2022
Ettevõte: 1 458 954 €
Tegevusala mediaan: 117 651 € 2022 2023
Ettevõte: 371 905 €
Tegevusala mediaan: 158 545 € 2023 2024
Ettevõte: 385 262 €
Tegevusala mediaan: 187 420 € 2024 2025
Ettevõte: 307 558 €
Tegevusala mediaan: 182 528 € 2025 0 500 1 000 1 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 1 233 814 €
Tegevusala mediaan: 120 329 € 2019 2020
Ettevõte: 1 146 931 €
Tegevusala mediaan: 145 287 € 2021
Ettevõte: 1 001 373 €
Tegevusala mediaan: 161 676 € 2021 2022
Ettevõte: 1 458 954 €
Tegevusala mediaan: 117 651 € 2023
Ettevõte: 371 905 €
Tegevusala mediaan: 158 545 € 2023 2024
Ettevõte: 385 262 €
Tegevusala mediaan: 187 420 € 2025
Ettevõte: 307 558 €
Tegevusala mediaan: 182 528 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muu kaevandamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: -159 566 € · −150,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 232 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-400 -200 0 200 400 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 205 939 €
Tegevusala mediaan: 6 176 € 2019 2020
Ettevõte: 75 118 €
Tegevusala mediaan: 2 591 € 2020 2021
Ettevõte: -129 497 €
Tegevusala mediaan: 5 683 € 2021 2022
Ettevõte: 229 529 €
Tegevusala mediaan: 4 782 € 2022 2023
Ettevõte: -276 450 €
Tegevusala mediaan: 2 514 € 2023 2024
Ettevõte: 315 153 €
Tegevusala mediaan: 6 331 € 2024 2025
Ettevõte: -159 566 €
Tegevusala mediaan: 2 232 € 2025 -400 -200 0 200 400 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 205 939 €
Tegevusala mediaan: 6 176 € 2019 2020
Ettevõte: 75 118 €
Tegevusala mediaan: 2 591 € 2021
Ettevõte: -129 497 €
Tegevusala mediaan: 5 683 € 2021 2022
Ettevõte: 229 529 €
Tegevusala mediaan: 4 782 € 2023
Ettevõte: -276 450 €
Tegevusala mediaan: 2 514 € 2023 2024
Ettevõte: 315 153 €
Tegevusala mediaan: 6 331 € 2025
Ettevõte: -159 566 €
Tegevusala mediaan: 2 232 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muu kaevandamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -51,9 % · −133,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,0 % · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
-100 -50 0 50 100 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 16,7 %
Tegevusala mediaan: 9,6 % 2019 2020
Ettevõte: 6,5 %
Tegevusala mediaan: 7,0 % 2020 2021
Ettevõte: -12,9 %
Tegevusala mediaan: 9,3 % 2021 2022
Ettevõte: 15,7 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2022 2023
Ettevõte: -74,3 %
Tegevusala mediaan: 11,2 % 2023 2024
Ettevõte: 81,8 %
Tegevusala mediaan: 8,4 % 2024 2025
Ettevõte: -51,9 %
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2025 -100 -50 0 50 100 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 16,7 %
Tegevusala mediaan: 9,6 % 2019 2020
Ettevõte: 6,5 %
Tegevusala mediaan: 7,0 % 2021
Ettevõte: -12,9 %
Tegevusala mediaan: 9,3 % 2021 2022
Ettevõte: 15,7 %
Tegevusala mediaan: 10,7 % 2023
Ettevõte: -74,3 %
Tegevusala mediaan: 11,2 % 2023 2024
Ettevõte: 81,8 %
Tegevusala mediaan: 8,4 % 2025
Ettevõte: -51,9 %
Tegevusala mediaan: 8,0 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muu kaevandamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 1 827 222 € · −20,7% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 399 840 € 2019 2020
Ettevõte: 2 289 145 € 2020 2021
Ettevõte: 2 126 560 € 2021 2022
Ettevõte: 2 112 966 € 2022 2023
Ettevõte: 1 872 462 € 2023 2024
Ettevõte: 2 303 412 € 2024 2025
Ettevõte: 1 827 222 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 399 840 € 2019 2020
Ettevõte: 2 289 145 € 2021
Ettevõte: 2 126 560 € 2021 2022
Ettevõte: 2 112 966 € 2023
Ettevõte: 1 872 462 € 2023 2024
Ettevõte: 2 303 412 € 2025
Ettevõte: 1 827 222 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 1 803 511 € · −8,1% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 890 669 € 2019 2020
Ettevõte: 1 965 787 € 2020 2021
Ettevõte: 1 844 844 € 2021 2022
Ettevõte: 2 074 373 € 2022 2023
Ettevõte: 1 647 923 € 2023 2024
Ettevõte: 1 963 077 € 2024 2025
Ettevõte: 1 803 511 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 1 890 669 € 2019 2020
Ettevõte: 1 965 787 € 2021
Ettevõte: 1 844 844 € 2021 2022
Ettevõte: 2 074 373 € 2023
Ettevõte: 1 647 923 € 2023 2024
Ettevõte: 1 963 077 € 2025
Ettevõte: 1 803 511 € 2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 5 · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
0 3 5 8 10 13 2016
Ettevõte: 10
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 6 2018 2019
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 6,5 2019 2020
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 5 2020 2021
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 5,5 2021 2022
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 5 2022 2023
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 5 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 5 2024 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 5 2025 0 3 5 8 10 13 2018
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 6 2019
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 6,5 2019 2020
Ettevõte: 11
Tegevusala mediaan: 5 2021
Ettevõte: 9
Tegevusala mediaan: 5,5 2021 2022
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 5 2023
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 5 2023 2024
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 5 2025
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 5 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Muu kaevandamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
25.05.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
20.04.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
09.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
29.05.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
20.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
02.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
29.06.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Kommertspandid
Nr
Pandisumma
Pandipidaja
Periood
1
150 000 €
Swedbank AS
11.06.2019 – kehtib
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanikuna ettevõtetes
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
08121 Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
Põhitegevus
23631 Valmis betoonisegu tootmine
49411 Kaubavedu maanteel
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes