Kaarli-Kivi talu

Registrisse kantud Registrikood 10208575 FIE Porsa küla Registreeritud 16.05.1997
Võrdle

Kaarli-Kivi talu (FIE), Porsa küla, registrikood 10208575, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Segapõllumajandus. Selle ettevõtte kohta EMTA maksuandmeid saidil ei ole.

Käive
—
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2024 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Maksud ja käive

2022 I kv – 2024 IV kv
Käive, € 2023 III kv: 648 € · −73,1% võrreldes 2023 II kv · tegevusala mediaan 13 157 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002022 I kv Ettevõte: 2 546 € Tegevusala mediaan: 9 571 €I·222022 II kv Ettevõte: 3 849 € Tegevusala mediaan: 10 112 €II·222022 III kv Ettevõte: 7 900 € Tegevusala mediaan: 18 270 €III·222022 IV kv Ettevõte: 5 185 € Tegevusala mediaan: 18 778 €IV·222023 I kv Ettevõte: 3 144 € Tegevusala mediaan: 12 075 €I·232023 II kv Ettevõte: 2 406 € Tegevusala mediaan: 10 994 €II·232023 III kv Ettevõte: 648 € Tegevusala mediaan: 13 157 €III·232024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·2405 00010 00015 00020 0002022 I kv Ettevõte: 2 546 € Tegevusala mediaan: 9 571 €2022 II kv Ettevõte: 3 849 € Tegevusala mediaan: 10 112 €II·222022 III kv Ettevõte: 7 900 € Tegevusala mediaan: 18 270 €2022 IV kv Ettevõte: 5 185 € Tegevusala mediaan: 18 778 €IV·222023 I kv Ettevõte: 3 144 € Tegevusala mediaan: 12 075 €2023 II kv Ettevõte: 2 406 € Tegevusala mediaan: 10 994 €II·232023 III kv Ettevõte: 648 € Tegevusala mediaan: 13 157 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·24
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2024 IV kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2023 III kv
02004006008002022 I kv Ettevõte: 42 €I·222022 II kv Ettevõte: 205 €II·222022 III kv Ettevõte: 734 €III·222022 IV kv Ettevõte: 286 €IV·222023 I kv Ettevõte: 122 €I·232023 II kv Ettevõte: 36 €II·232023 III kv Ettevõte: 7 €III·232024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·2402004006008002022 I kv Ettevõte: 42 €2022 II kv Ettevõte: 205 €II·222022 III kv Ettevõte: 734 €2022 IV kv Ettevõte: 286 €IV·222023 I kv Ettevõte: 122 €2023 II kv Ettevõte: 36 €II·232023 III kv Ettevõte: 7 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 IV kv — — — —
2023 III kv 648 7 — —
2023 II kv 2 406 36 — —
2023 I kv 3 144 122 — —
2022 IV kv 5 185 286 — —
2022 III kv 7 900 734 — —
2022 II kv 3 849 205 — —
2022 I kv 2 546 42 — —

Juhatus

  • Marju Kivi
    Füüsilisest isikust ettevõtja · alates 20.05.2009

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01501Segapõllumajandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20031606 / 5
12.10.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.10.2020
PDF
Ä 20031606 / 4
07.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
07.03.2018
PDF
Ä 31606 / 3
20.05.2009
Kandemäärus ex officio Jõustunud
20.05.2009
PDF
Ä 31606 / 2
18.05.2009
Muutmiskanne Jõustunud
18.05.2009
PDF
Ä 5586 / 2
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 31606
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes