Osaühing Sakala Põldur

Registrisse kantud Registrikood 10207191 OÜ Viljandi linn Registreeritud 29.04.1997
Võrdle

Osaühing Sakala Põldur (OÜ), Viljandi linn, registrikood 10207191, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Metsavarumine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 924 531 € ja töötajaid 4.

Käive
924 531 €
↑ 217,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
180 771 €
↑ 8 131,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
10 698 €
↓ 34,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metsamajandus ja metsavarumine · EMTAK 02

  • Käive · 2026 III kv 924 531 €
    tegevusala mediaan 14 400 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 834
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 675 €
    tegevusala mediaan 1 226 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 276
  • Müügitulu · 2025 2,2 mln €
    tegevusala mediaan 29 224 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 730
  • Puhasrentaablus · 2025 -8,2 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 137

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 924 531 € · +217,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 400 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 163 187 € Tegevusala mediaan: 18 002 €IV·232024 I kv Ettevõte: 304 524 € Tegevusala mediaan: 20 304 €2024 II kv Ettevõte: 1 337 610 € Tegevusala mediaan: 19 485 €II·242024 III kv Ettevõte: 429 248 € Tegevusala mediaan: 15 991 €2024 IV kv Ettevõte: 917 934 € Tegevusala mediaan: 20 393 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 183 786 € Tegevusala mediaan: 19 023 €2025 II kv Ettevõte: 98 077 € Tegevusala mediaan: 19 272 €II·252025 III kv Ettevõte: 472 449 € Tegevusala mediaan: 14 822 €2025 IV kv Ettevõte: 662 133 € Tegevusala mediaan: 18 964 €IV·252026 I kv Ettevõte: 446 122 € Tegevusala mediaan: 17 087 €2026 II kv Ettevõte: 291 119 € Tegevusala mediaan: 18 725 €II·262026 III kv Ettevõte: 924 531 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 917 934 € Tegevusala mediaan: 20 393 €2025 I kv Ettevõte: 1 183 786 € Tegevusala mediaan: 19 023 €I·252025 II kv Ettevõte: 98 077 € Tegevusala mediaan: 19 272 €2025 III kv Ettevõte: 472 449 € Tegevusala mediaan: 14 822 €III·252025 IV kv Ettevõte: 662 133 € Tegevusala mediaan: 18 964 €2026 I kv Ettevõte: 446 122 € Tegevusala mediaan: 17 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 291 119 € Tegevusala mediaan: 18 725 €2026 III kv Ettevõte: 924 531 € Tegevusala mediaan: 14 400 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 675 € · −67,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 226 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 6 710 € Tegevusala mediaan: 1 083 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 980 € Tegevusala mediaan: 1 091 €2024 II kv Ettevõte: 4 515 € Tegevusala mediaan: 1 128 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 803 € Tegevusala mediaan: 1 119 €2024 IV kv Ettevõte: 7 668 € Tegevusala mediaan: 1 188 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 803 € Tegevusala mediaan: 1 209 €2025 II kv Ettevõte: 5 084 € Tegevusala mediaan: 1 257 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 871 € Tegevusala mediaan: 1 175 €2025 IV kv Ettevõte: 11 711 € Tegevusala mediaan: 1 287 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 244 € Tegevusala mediaan: 1 232 €2026 II kv Ettevõte: 8 148 € Tegevusala mediaan: 1 221 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 675 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 7 668 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 I kv Ettevõte: 6 803 € Tegevusala mediaan: 1 209 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 084 € Tegevusala mediaan: 1 257 €2025 III kv Ettevõte: 4 871 € Tegevusala mediaan: 1 175 €III·252025 IV kv Ettevõte: 11 711 € Tegevusala mediaan: 1 287 €2026 I kv Ettevõte: 2 244 € Tegevusala mediaan: 1 232 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 148 € Tegevusala mediaan: 1 221 €2026 III kv Ettevõte: 2 675 € Tegevusala mediaan: 1 226 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +100,0% võrreldes 2026 II kv
0123452023 IV kv Ettevõte: 5IV·232024 I kv Ettevõte: 52024 II kv Ettevõte: 5II·242024 III kv Ettevõte: 52024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 180 771 € · +8 131,8% võrreldes 2026 II kv
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 66 287 €2024 II kv Ettevõte: 225 334 €II·242024 III kv Ettevõte: 96 233 €2024 IV kv Ettevõte: 130 393 €IV·242025 I kv Ettevõte: 245 889 €2025 II kv Ettevõte: 18 972 €II·252025 III kv Ettevõte: 76 551 €2025 IV kv Ettevõte: 138 217 €IV·252026 I kv Ettevõte: 83 665 €2026 II kv Ettevõte: 2 196 €II·262026 III kv Ettevõte: 180 771 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 130 393 €2025 I kv Ettevõte: 245 889 €I·252025 II kv Ettevõte: 18 972 €2025 III kv Ettevõte: 76 551 €III·252025 IV kv Ettevõte: 138 217 €2026 I kv Ettevõte: 83 665 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 196 €2026 III kv Ettevõte: 180 771 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 924 531 180 771 10 698 4
2026 II kv 291 119 2 196 16 296 2
2026 I kv 446 122 83 665 6 731 3
2025 IV kv 662 133 138 217 23 421 2
2025 III kv 472 449 76 551 14 614 3
2025 II kv 98 077 18 972 15 253 3
2025 I kv 1 183 786 245 889 13 605 2
2024 IV kv 917 934 130 393 30 672 4
2024 III kv 429 248 96 233 24 016 5
2024 II kv 1 337 610 225 334 22 577 5
2024 I kv 304 524 66 287 14 901 5
2023 IV kv 163 187 — 33 550 5
2023 III kv 69 055 21 222 21 920 6
2023 II kv 84 559 23 161 23 801 5
2023 I kv 1 811 839 341 916 16 224 4
2022 IV kv 651 358 89 157 39 111 6
2022 III kv 256 092 47 936 23 268 7
2022 II kv 73 508 18 968 19 590 5
2022 I kv 132 580 22 127 17 320 5
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
892 €
Käive töötaja kohta kvartalis
231 133 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 227 931 € · −58,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 224 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 136 437 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 2 650 295 € Tegevusala mediaan: 20 720 €20202021 Ettevõte: 3 353 759 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 3 686 251 € Tegevusala mediaan: 30 000 €20222023 Ettevõte: 1 503 441 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 5 308 028 € Tegevusala mediaan: 26 865 €20242025 Ettevõte: 2 227 931 € Tegevusala mediaan: 29 224 €202502 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 136 437 € Tegevusala mediaan: 26 014 €20192020 Ettevõte: 2 650 295 € Tegevusala mediaan: 20 720 €2021 Ettevõte: 3 353 759 € Tegevusala mediaan: 23 073 €20212022 Ettevõte: 3 686 251 € Tegevusala mediaan: 30 000 €2023 Ettevõte: 1 503 441 € Tegevusala mediaan: 26 753 €20232024 Ettevõte: 5 308 028 € Tegevusala mediaan: 26 865 €2025 Ettevõte: 2 227 931 € Tegevusala mediaan: 29 224 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -183 042 € · −147,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 275 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 402 778 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: 551 158 € Tegevusala mediaan: 519 €20202021 Ettevõte: 597 966 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 154 771 € Tegevusala mediaan: 1 888 €20222023 Ettevõte: -358 650 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 387 171 € Tegevusala mediaan: 488 €20242025 Ettevõte: -183 042 € Tegevusala mediaan: 275 €2025-400-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 402 778 € Tegevusala mediaan: 1 201 €20192020 Ettevõte: 551 158 € Tegevusala mediaan: 519 €2021 Ettevõte: 597 966 € Tegevusala mediaan: 841 €20212022 Ettevõte: 154 771 € Tegevusala mediaan: 1 888 €2023 Ettevõte: -358 650 € Tegevusala mediaan: 626 €20232024 Ettevõte: 387 171 € Tegevusala mediaan: 488 €2025 Ettevõte: -183 042 € Tegevusala mediaan: 275 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -8,2 % · −15,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-30-20-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 12,8 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: 20,8 % Tegevusala mediaan: 6,8 %20202021 Ettevõte: 17,8 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: -23,9 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 6,0 %20242025 Ettevõte: -8,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025-30-20-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 12,8 % Tegevusala mediaan: 8,6 %20192020 Ettevõte: 20,8 % Tegevusala mediaan: 6,8 %2021 Ettevõte: 17,8 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20212022 Ettevõte: 4,2 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: -23,9 % Tegevusala mediaan: 6,9 %20232024 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 6,0 %2025 Ettevõte: -8,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 6 691 290 € · −10,3% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 761 890 €20192020 Ettevõte: 3 513 063 €20202021 Ettevõte: 5 541 559 €20212022 Ettevõte: 7 032 965 €20222023 Ettevõte: 7 516 024 €20232024 Ettevõte: 7 462 984 €20242025 Ettevõte: 6 691 290 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 761 890 €20192020 Ettevõte: 3 513 063 €2021 Ettevõte: 5 541 559 €20212022 Ettevõte: 7 032 965 €2023 Ettevõte: 7 516 024 €20232024 Ettevõte: 7 462 984 €2025 Ettevõte: 6 691 290 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 2 532 227 € · −6,7% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 382 853 €20192020 Ettevõte: 2 934 011 €20202021 Ettevõte: 3 031 977 €20212022 Ettevõte: 2 686 748 €20222023 Ettevõte: 2 328 098 €20232024 Ettevõte: 2 715 269 €20242025 Ettevõte: 2 532 227 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 382 853 €20192020 Ettevõte: 2 934 011 €2021 Ettevõte: 3 031 977 €20212022 Ettevõte: 2 686 748 €2023 Ettevõte: 2 328 098 €20232024 Ettevõte: 2 715 269 €2025 Ettevõte: 2 532 227 €2025
Töötajad 2025: 3 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025024682018 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metsamajandus ja metsavarumine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 227 931 -183 042 124 300 6 691 290 2 532 227 3
2024 5 308 028 387 171 187 618 7 462 984 2 715 269 6
2023 1 503 441 -358 650 205 303 7 516 024 2 328 098 6
2022 3 686 251 154 771 209 082 7 032 965 2 686 748 7
2021 3 353 759 597 966 199 808 5 541 559 3 031 977 7
2020 2 650 295 551 158 222 130 3 513 063 2 934 011 8
2019 3 136 437 402 778 165 619 2 761 890 2 382 853 7
2018 — — — — — 7
2017 — — — — — 7
2016 — — — — — 7
2015 — — — — — 7
2014 — — — — — 7
2013 — — — — — 6
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 4
2010 — — — — — 5
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 8
2007 — — — — — 8
2006 — — — — — 6
2005 — — — — — 6
2004 — — — — — 3
2003 — — — — — 1
2002 — — — — — 1
2001 — — — — — 3
2000 — — — — — 5
1999 — — — — — 5
1998 — — — — — 5
1997 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-8,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-7,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
37,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
62,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,38
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
764 678 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 453 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • AS A&P Mets
    Juriidiline isik · 10321314 · 2 915 000 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 02201Metsavarumine Põhitegevus
  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20033701 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20033701 / 9
30.06.2019
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2019
PDF
Ä 20033701 / 8
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20033701 / 7
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 20033701 / 6
06.08.2013
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Jõustunud
06.08.2013
PDF
Ä 20033701 / M3
24.07.2013
Korraldav määrus Jõustunud
24.07.2013
PDF
Ä 20033701 / M2
09.03.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.04.2012 Jõustunud
09.03.2012
PDF
Ä 33701 / 5
09.04.2009
Muutmiskanne Jõustunud
09.04.2009
PDF
Ä 33701 / 4
29.01.2009
Muutmiskanne Jõustunud
29.01.2009
PDF
Ä 33701 / M1
16.12.2008
Kättetoimetatav määrus 17.01.2009 Jõustunud
18.12.2008
PDF
Ä 33701 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
21.12.2008
PDF
Ä 33701 / 2
30.05.2006
Muutmiskanne Jõustunud
30.05.2006
PDF
Ä 5391 / 7
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 33701
02.01.2006
Registripiirkonna muutmine Kinnitatud
02.01.2006
PDF
Ä 5391 / 6
12.01.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 5391 / 5
29.03.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 5391 / M3
22.03.2004
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 22.05.2004 Jõustunud PDF
Ä 5391 / 4
04.12.2003
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes