aktsiaselts Risti Agro
aktsiaselts Risti Agro (AS), Käsukonna küla, registrikood 10201231, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Piimakarjakasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 016 475 € ja töötajaid 9.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 1 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
- Tööjõumaksud töötaja kohta 3 213 €parem kui 87% ettevõteteltegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
- Müügitulu · 2025 4,1 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
- Puhasrentaablus · 2025 31,7 %parem kui 70% ettevõteteltegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1 016 475 | 78 123 | 28 913 | 9 |
| 2026 II kv | 1 322 841 | 185 566 | 31 268 | 10 |
| 2026 I kv | 1 556 994 | 269 564 | 33 146 | 10 |
| 2025 IV kv | 1 253 581 | 140 093 | 30 718 | 10 |
| 2025 III kv | 1 032 119 | 39 564 | 28 380 | 10 |
| 2025 II kv | 1 049 759 | 63 726 | 30 030 | 10 |
| 2025 I kv | 1 179 710 | 191 361 | 38 187 | 11 |
| 2024 IV kv | 1 099 088 | 76 451 | 28 938 | 12 |
| 2024 III kv | 829 266 | 34 735 | 29 302 | 12 |
| 2024 II kv | 1 087 954 | 85 497 | 31 872 | 14 |
| 2024 I kv | 1 150 110 | 163 414 | 31 023 | 12 |
| 2023 IV kv | 1 060 648 | 98 263 | 27 763 | 12 |
| 2023 III kv | 883 271 | 43 604 | 26 679 | 12 |
| 2023 II kv | 963 930 | 60 825 | 29 289 | 12 |
| 2023 I kv | 1 056 879 | 107 305 | 32 703 | 11 |
| 2022 IV kv | 1 254 829 | 105 045 | 30 935 | 13 |
| 2022 III kv | 1 287 915 | 114 304 | 40 868 | 13 |
| 2022 II kv | 812 785 | 31 810 | 27 964 | 14 |
| 2022 I kv | 625 784 | 63 599 | 33 672 | 13 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 052 901 | 1 285 415 | 304 756 | 7 807 461 | 7 505 387 | 11 |
| 2024 | 3 824 286 | 897 811 | 316 192 | 6 639 761 | 6 219 972 | 12 |
| 2023 | 3 747 811 | -33 180 | 295 649 | 7 264 533 | 5 322 161 | 12 |
| 2022 | 3 826 666 | 874 099 | 324 235 | 7 802 209 | 5 355 341 | 13 |
| 2021 | 2 538 030 | 594 586 | 443 563 | 7 619 363 | 4 481 242 | 19 |
| 2020 | 2 423 370 | 40 052 | 478 567 | 7 611 753 | 3 886 656 | 24 |
| 2019 | 2 153 611 | 173 627 | 416 208 | 7 468 469 | 3 505 920 | 25 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 25 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 25 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 26 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 29 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 28 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 32 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 35 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 36 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 39 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 41 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 42 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 39 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 42 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 45 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 45 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 43 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 40 |
| 2000 | — | — | — | — | — | 39 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 36 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 36 |
| 1997 | — | — | — | — | — | 35 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 18.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 14.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 27.05.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 01.10.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Kommertspandid
| Nr | Pandisumma | Pandipidaja | Periood |
|---|---|---|---|
| 2 | 1 200 000 EEK | Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank | 02.01.2006 – kehtib |
Juhatus
- Nasdaq CSD SEAktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
- Meelis VennoJuhatuse liige · alates 16.03.2022
Esindusõigus
Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
- Cattina Leitnerkaudne osalus · AUT · alates 04.10.2018
- Maria Christina Leitnerkaudne osalus · AUT · alates 04.10.2018
- Wolfgang Leitnerkaudne osalus · AUT · alates 04.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- OÜ Audiitorbüroo RKTAudiitorettevõtja · 24.03.2016
- Maria Christina KunischNõukogu esimees · 28.08.2026
- Allar AruNõukogu liige · 28.08.2026
- Markus Werner WurzerNõukogu liige · 28.08.2026
- Omanikukonto: RISTIHOLD OÜAktsionär · 25 200 € · 16.08.2023
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 01411Piimakarjakasvatus Põhitegevus
- 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 10911Valmissööda tootmine loomakasvatusele
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 30027730 / 17 16.03.2022 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.03.2022 |
||
| Ä 30027730 / 16 07.04.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.04.2020 |
||
| Ä 30027730 / 15 29.01.2020 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 14.02.2020 |
||
| Ä 30027730 / M7 29.11.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 29.12.2019 | Jõustunud 29.11.2019 |
|
| Ä 30027730 / 14 11.10.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.10.2019 |
||
| Ä 30027730 / M6 03.10.2019 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 03.10.2019 |
||
| Ä 30027730 / 13 24.09.2019 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 05.11.2019 |
||
| Ä 30027730 / M5 02.09.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 16.09.2019 | Jõustunud 02.09.2019 |
|
| Ä 30027730 / 12 09.08.2019 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 09.08.2019 |
||
| Ä 30027730 / 11 08.08.2019 |
Kandemäärus ex officio | Jõustunud 08.08.2019 |
||
| Ä 30027730 / 10 13.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.02.2018 |
||
| Ä 30027730 / 9 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 30027730 / M4 15.12.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 25.12.2017 | Puudused kõrvaldatud 18.12.2017 |
|
| Ä 30027730 / 8 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 30027730 / 7 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 30027730 / M3 10.04.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 10.05.2017 | Puudused kõrvaldatud 19.04.2017 |
|
| Ä 30027730 / 6 07.03.2017 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 07.03.2017 |
||
| Ä 30027730 / 5 27.06.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.06.2012 |
||
| Ä 30027730 / M2 13.02.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 13.02.2012 |
||
| Ä 30027730 / M1 24.11.2011 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud 24.11.2011 |
||
| Ä 27730 / 4 03.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 04.12.2008 |
||
| Ä 27730 / 3 04.01.2008 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.01.2008 |
||
| Ä 27730 / 2 14.06.2006 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.06.2006 |
||
| Ä 27730 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| Ä 11617 / 5 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| K 31233 / 3 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| K 27731 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| K 31233 / 2 05.12.2005 |
ÄS §33 lg 7.1 täitmine | Jõustunud | ||
| Ä 11617 / 4 26.05.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes