Osaühing JÕHVI KULDKALAKE

Registrisse kantud Registrikood 10200616 OÜ Kohtla-Järve linn Registreeritud 26.05.1997
Võrdle

Osaühing JÕHVI KULDKALAKE (OÜ), Kohtla-Järve linn, registrikood 10200616, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sporditarvete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 67 273 € ja töötajaid 2.

Käive
67 273 €
↓ 5,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
5 960 €
↑ 39,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 369 €
↑ 4,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 67 273 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 185 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 134 121 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 22,0 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 67 273 € · −5,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 30 884 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 56 131 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 56 011 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 45 930 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 44 086 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 26 229 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 62 220 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 39 341 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 49 766 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 55 289 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 71 324 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 67 273 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 44 086 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 26 229 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 62 220 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 39 341 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 49 766 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 55 289 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 71 324 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 67 273 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 185 € · +4,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 589 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 707 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 1 001 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 595 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 1 260 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 892 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 1 107 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 107 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 1 107 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 185 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 260 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 892 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 107 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 107 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 107 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 083 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 131 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 185 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 5 960 € · +39,4% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 2 662 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 635 €2024 II kv Ettevõte: 4 881 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 863 €2024 IV kv Ettevõte: 3 734 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 484 €2025 II kv Ettevõte: 3 483 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 832 €2025 IV kv Ettevõte: 4 133 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 715 €2026 II kv Ettevõte: 4 275 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 960 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 3 734 €2025 I kv Ettevõte: 2 484 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 483 €2025 III kv Ettevõte: 3 832 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 133 €2026 I kv Ettevõte: 3 715 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 275 €2026 III kv Ettevõte: 5 960 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 67 273 5 960 2 369 2
2026 II kv 71 324 4 275 2 262 2
2026 I kv 55 289 3 715 2 165 2
2025 IV kv 49 766 4 133 2 213 2
2025 III kv 39 341 3 832 2 213 2
2025 II kv 62 220 3 483 2 213 2
2025 I kv 26 229 2 484 1 784 2
2024 IV kv 44 086 3 734 2 519 2
2024 III kv 45 930 4 863 3 190 2
2024 II kv 56 011 4 881 3 004 3
2024 I kv 56 131 3 635 2 120 3
2023 IV kv 30 884 2 662 1 768 3
2023 III kv 52 087 4 205 3 012 3
2023 II kv 38 665 2 836 1 982 3
2023 I kv 34 286 3 371 1 869 3
2022 IV kv 29 550 2 910 2 306 3
2022 III kv 33 313 2 950 2 266 3
2022 II kv 29 586 2 059 1 732 3
2022 I kv 24 899 2 026 1 678 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
395 €
Käive töötaja kohta kvartalis
33 637 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 134 121 € · −3,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 57 875 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 32 889 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 43 066 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 69 464 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 116 989 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 139 140 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 134 121 € Tegevusala mediaan: 16 974 €20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 57 875 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 32 889 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 43 066 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 69 464 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 116 989 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 139 140 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 134 121 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 29 550 € · −60,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
-500501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 18 968 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -1 885 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 174 453 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 131 413 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 76 498 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 74 754 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 29 550 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-500501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 18 968 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -1 885 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 174 453 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 131 413 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 76 498 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 74 754 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 29 550 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 22,0 % · −31,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
-10001002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 405,1 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 189,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 65,4 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 53,7 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 22,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-10001002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 32,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 405,1 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 189,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 65,4 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 53,7 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 22,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 818 818 € · +8,5% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 448 524 €20192020 Ettevõte: 482 484 €20202021 Ettevõte: 547 973 €20212022 Ettevõte: 607 959 €20222023 Ettevõte: 682 233 €20232024 Ettevõte: 754 536 €20242025 Ettevõte: 818 818 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 448 524 €20192020 Ettevõte: 482 484 €2021 Ettevõte: 547 973 €20212022 Ettevõte: 607 959 €2023 Ettevõte: 682 233 €20232024 Ettevõte: 754 536 €2025 Ettevõte: 818 818 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 719 801 € · +4,3% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 234 992 €20192020 Ettevõte: 233 107 €20202021 Ettevõte: 407 560 €20212022 Ettevõte: 538 974 €20222023 Ettevõte: 615 472 €20232024 Ettevõte: 690 226 €20242025 Ettevõte: 719 801 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 234 992 €20192020 Ettevõte: 233 107 €2021 Ettevõte: 407 560 €20212022 Ettevõte: 538 974 €2023 Ettevõte: 615 472 €20232024 Ettevõte: 690 226 €2025 Ettevõte: 719 801 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
0123452016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250123452018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 134 121 29 550 27 317 818 818 719 801 2
2024 139 140 74 754 35 018 754 536 690 226 2
2023 116 989 76 498 34 918 682 233 615 472 3
2022 69 464 131 413 30 217 607 959 538 974 3
2021 43 066 174 453 22 512 547 973 407 560 3
2020 32 889 -1 885 20 149 482 484 233 107 3
2019 57 875 18 968 36 170 448 524 234 992 4
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 5
2016 — — — — — 5
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 3
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 3
2006 — — — — — 3
2005 — — — — — 4
2004 — — — — — 5
2003 — — — — — 3
2002 — — — — — 2
2001 — — — — — 2
2000 — — — — — 2
1999 — — — — — 3
1998 — — — — — 3
1997 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
22,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
4,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
3,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
87,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
12,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
8,27
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
67 061 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 138 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

  • Anastassia Äri
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 11.10.2023

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47631Sporditarvete jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40003606 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 40003606 / 11
20.11.2018
Muutmiskanne Jõustunud
20.11.2018
PDF
Ä 40003606 / M10
31.10.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 30.11.2018 Puudused kõrvaldatud
20.11.2018
PDF
Ä 40003606 / 10
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 40003606 / 9
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 40003606 / 8
27.02.2013
Muutmiskanne Jõustunud
27.02.2013
PDF
Ä 40003606 / M9
22.10.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.02.2013 Jõustunud
22.10.2012
PDF
Ä 40003606 / M8
22.02.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.07.2012 Jõustunud
22.02.2012
PDF
Ä 40003606 / 7
01.02.2011
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2011
PDF
Ä 40003606 / 6
26.07.2010
Muutmiskanne Jõustunud
26.07.2010
PDF
Ä 3606 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
12.12.2008
PDF
Ä 3606 / M7
09.10.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 13.01.2009 Puudused kõrvaldatud
19.12.2008
PDF
Ä 3606 / M6
24.09.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 28.12.2008 Puudused kõrvaldatud
19.12.2008
PDF
Ä 3606 / M5
23.11.2007
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 28.01.2008 Puudused kõrvaldatud
17.12.2007
PDF
Ä 3606 / M4
16.02.2007
Kättetoimetatav määrus 22.04.2007 Jõustunud
21.02.2007
PDF
Ä 3606 / M3
04.01.2007
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 10.03.2007 Puudused kõrvaldatud
17.04.2007
PDF
Ä 3606 / 4
14.12.2006
Muutmiskanne Jõustunud
14.12.2006
PDF
Ä 3606 / 3
09.02.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 3606 / M2
29.01.2004
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 25.04.2004 Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes