Osaühing Viitna Puhkekeskus

Registrisse kantud Registrikood 10196346 OÜ Viitna küla Registreeritud 25.02.1997
Võrdle

Osaühing Viitna Puhkekeskus (OÜ), Viitna küla, registrikood 10196346, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puhkemajad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 36 043 € ja töötajaid 2.

Käive
36 043 €
↑ 217,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
7 018 €
↑ 203,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 491 €
↑ 18,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Käive · 2026 III kv 36 043 €
    tegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 246 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 655
  • Müügitulu · 2025 47 917 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 -12,7 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 36 043 € · +217,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 443 € · parem kui 69% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 4 862 € Tegevusala mediaan: 7 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 8 020 € Tegevusala mediaan: 7 423 €2024 II kv Ettevõte: 17 370 € Tegevusala mediaan: 7 782 €II·242024 III kv Ettevõte: 25 222 € Tegevusala mediaan: 14 910 €2024 IV kv Ettevõte: 4 223 € Tegevusala mediaan: 7 255 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 754 € Tegevusala mediaan: 5 990 €2025 II kv Ettevõte: 9 459 € Tegevusala mediaan: 6 555 €II·252025 III kv Ettevõte: 30 966 € Tegevusala mediaan: 14 664 €2025 IV kv Ettevõte: 4 040 € Tegevusala mediaan: 6 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 8 344 € Tegevusala mediaan: 6 401 €2026 II kv Ettevõte: 11 361 € Tegevusala mediaan: 7 586 €II·262026 III kv Ettevõte: 36 043 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 4 223 € Tegevusala mediaan: 7 255 €2025 I kv Ettevõte: 3 754 € Tegevusala mediaan: 5 990 €I·252025 II kv Ettevõte: 9 459 € Tegevusala mediaan: 6 555 €2025 III kv Ettevõte: 30 966 € Tegevusala mediaan: 14 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 040 € Tegevusala mediaan: 6 790 €2026 I kv Ettevõte: 8 344 € Tegevusala mediaan: 6 401 €I·262026 II kv Ettevõte: 11 361 € Tegevusala mediaan: 7 586 €2026 III kv Ettevõte: 36 043 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 246 € · +18,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 744 € Tegevusala mediaan: 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: 789 € Tegevusala mediaan: 932 €2024 II kv Ettevõte: 825 € Tegevusala mediaan: 860 €II·242024 III kv Ettevõte: 989 € Tegevusala mediaan: 1 068 €2024 IV kv Ettevõte: 969 € Tegevusala mediaan: 1 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: 796 € Tegevusala mediaan: 1 046 €2025 II kv Ettevõte: 976 € Tegevusala mediaan: 974 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 979 € Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 497 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2026 II kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 970 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 246 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 969 € Tegevusala mediaan: 1 035 €2025 I kv Ettevõte: 796 € Tegevusala mediaan: 1 046 €I·252025 II kv Ettevõte: 976 € Tegevusala mediaan: 974 €2025 III kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 979 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: 1 497 € Tegevusala mediaan: 1 105 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 049 € Tegevusala mediaan: 970 €2026 III kv Ettevõte: 1 246 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 7 018 € · +203,2% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 2 173 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 376 €2024 II kv Ettevõte: 3 561 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 969 €2024 IV kv Ettevõte: 2 717 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 342 €2025 II kv Ettevõte: 3 164 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 726 €2025 IV kv Ettevõte: 2 700 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 710 €2026 II kv Ettevõte: 2 315 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 018 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 2 717 €2025 I kv Ettevõte: 2 342 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 164 €2025 III kv Ettevõte: 6 726 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 700 €2026 I kv Ettevõte: 2 710 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 315 €2026 III kv Ettevõte: 7 018 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 36 043 7 018 2 491 2
2026 II kv 11 361 2 315 2 097 2
2026 I kv 8 344 2 710 2 994 2
2025 IV kv 4 040 2 700 2 937 3
2025 III kv 30 966 6 726 3 328 3
2025 II kv 9 459 3 164 2 928 3
2025 I kv 3 754 2 342 2 389 3
2024 IV kv 4 223 2 717 2 908 3
2024 III kv 25 222 4 969 2 966 3
2024 II kv 17 370 3 561 2 476 3
2024 I kv 8 020 2 376 2 366 3
2023 IV kv 4 862 2 173 2 232 3
2023 III kv 22 334 3 895 2 196 3
2023 II kv 7 583 2 339 2 212 3
2023 I kv 6 438 2 119 2 130 3
2022 IV kv 1 973 1 833 2 016 3
2022 III kv 26 675 3 936 2 027 3
2022 II kv 6 365 2 031 1 955 3
2022 I kv 3 526 1 640 1 807 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
415 €
Käive töötaja kohta kvartalis
18 022 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 47 917 € · −8,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 46 262 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 29 400 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 37 893 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 40 568 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 41 986 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 52 492 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 47 917 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 46 262 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 29 400 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 37 893 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 40 568 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 41 986 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 52 492 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 47 917 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -6 064 € · −591,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
-8 000-6 000-4 000-2 00002 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -4 928 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 111 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 2 429 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -4 582 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: -231 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 1 235 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -6 064 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-8 000-6 000-4 000-2 00002 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -4 928 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 111 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 2 429 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -4 582 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: -231 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: 1 235 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -6 064 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -12,7 % · −15,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
-15-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -10,7 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 6,4 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -11,3 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: -0,6 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: -12,7 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-15-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -10,7 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 0,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 6,4 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -11,3 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: -0,6 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: 2,4 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: -12,7 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 5 179 € · −31,8% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 624 €20192020 Ettevõte: 7 230 €20202021 Ettevõte: 10 329 €20212022 Ettevõte: 6 876 €20222023 Ettevõte: 6 517 €20232024 Ettevõte: 7 598 €20242025 Ettevõte: 5 179 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 624 €20192020 Ettevõte: 7 230 €2021 Ettevõte: 10 329 €20212022 Ettevõte: 6 876 €2023 Ettevõte: 6 517 €20232024 Ettevõte: 7 598 €2025 Ettevõte: 5 179 €2025
Omakapital, € 2025: -2 394 € · −162,7% võrreldes 2024
-4 000-2 00002 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 858 €20192020 Ettevõte: 4 969 €20202021 Ettevõte: 7 398 €20212022 Ettevõte: 2 816 €20222023 Ettevõte: 2 585 €20232024 Ettevõte: 3 821 €20242025 Ettevõte: -2 394 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 858 €20192020 Ettevõte: 4 969 €2021 Ettevõte: 7 398 €20212022 Ettevõte: 2 816 €2023 Ettevõte: 2 585 €20232024 Ettevõte: 3 821 €2025 Ettevõte: -2 394 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 1202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 47 917 -6 064 39 558 5 179 -2 394 3
2024 52 492 1 235 36 248 7 598 3 821 3
2023 41 986 -231 31 906 6 517 2 585 3
2022 40 568 -4 582 26 865 6 876 2 816 3
2021 37 893 2 429 21 022 10 329 7 398 3
2020 29 400 111 17 822 7 230 4 969 3
2019 46 262 -4 928 25 300 7 624 4 858 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 5
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 6
2011 — — — — — 6
2010 — — — — — 7
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 14
2007 — — — — — 14
2006 — — — — — 15
2005 — — — — — 16
2004 — — — — — 15
2003 — — — — — 16
2002 — — — — — 16
2001 — — — — — 16
2000 — — — — — 17

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-12,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-117,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-46,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
146,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,68
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
15 972 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 099 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 15.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55202Puhkemajad Põhitegevus
  • 4779Kasutatud kaupade jaemüük
  • 56211Toitlustamine üritustel
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40002166 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 40002166 / 6
25.03.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
25.03.2019
PDF
Ä 40002166 / 5
14.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2018
PDF
Ä 40002166 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 40002166 / 3
25.06.2012
Muutmiskanne Jõustunud
25.06.2012
PDF
Ä 40002166 / M3
30.12.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 22.06.2012 Jõustunud
30.12.2011
PDF
Ä 2166 / 2
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 2166 / M2
31.10.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 02.02.2009 Puudused kõrvaldatud
12.01.2009
PDF
Ä 2166 / M1
01.11.2006
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 05.01.2007 Puudused kõrvaldatud
12.12.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes