Vahur Liibert - Holla talu

Registrisse kantud Registrikood 10191320 FIE Lümatu küla Registreeritud 28.02.1997
Võrdle

Vahur Liibert - Holla talu (FIE), Lümatu küla, registrikood 10191320, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Segapõllumajandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 28 071 € ja töötajaid .

Käive
28 071 €
↑ 282,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 28 071 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 28 071 € · +282,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 37 498 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 47 005 € Tegevusala mediaan: 10 286 €2024 II kv Ettevõte: 28 330 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 35 402 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 80 323 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 894 € Tegevusala mediaan: 10 098 €2025 II kv Ettevõte: 26 013 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 13 600 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 86 612 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 178 € Tegevusala mediaan: 9 867 €2026 II kv Ettevõte: 7 343 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 28 071 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 80 323 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 1 894 € Tegevusala mediaan: 10 098 €I·252025 II kv Ettevõte: 26 013 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 13 600 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 86 612 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 6 178 € Tegevusala mediaan: 9 867 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 343 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 28 071 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 551 €2024 II kv Ettevõte: 3 246 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 2 596 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 3 206 €II·252025 III kv Ettevõte: 682 €2025 IV kv Ettevõte: 5 802 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 878 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 2 596 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 206 €2025 III kv Ettevõte: 682 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 802 €2026 I kv Ettevõte: 5 878 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 28 071 — — —
2026 II kv 7 343 — 85 —
2026 I kv 6 178 5 878 — —
2025 IV kv 86 612 5 802 141 —
2025 III kv 13 600 682 141 —
2025 II kv 26 013 3 206 — —
2025 I kv 1 894 — 406 —
2024 IV kv 80 323 2 596 138 —
2024 III kv 35 402 — 250 —
2024 II kv 28 330 3 246 105 —
2024 I kv 47 005 4 551 575 —
2023 IV kv 37 498 — 200 —
2023 III kv 15 255 1 185 — —
2023 II kv 2 956 — — —
2023 I kv 15 772 — — —
2022 IV kv 41 295 2 997 — —
2022 III kv 58 557 3 255 — —
2022 II kv 7 005 — — —
2022 I kv 1 440 2 176 325 —

Juhatus

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01501Segapõllumajandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20003314 / 3
30.09.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
30.09.2024
PDF
Ä 20003314 / 2
05.03.2018
Muutmiskanne Jõustunud
05.03.2018
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes