osaühing Lõuna-Eesti Kristalli Grupp

Registrisse kantud Registrikood 10187471 OÜ Pärnu linn Registreeritud 05.02.1997
Võrdle

osaühing Lõuna-Eesti Kristalli Grupp (OÜ), Pärnu linn, registrikood 10187471, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tekstiilitoodete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 142 858 € ja töötajaid 3.

Käive
142 858 €
↑ 225,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
22 341 €
↑ 256,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
4 056 €
↑ 24,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 142 858 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 352 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 213 385 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 1,0 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 142 858 € · +225,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 66 913 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 29 409 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 51 979 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 110 064 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 58 440 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 34 081 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 44 449 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 121 366 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 59 863 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 39 346 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 43 869 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 142 858 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 58 440 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 34 081 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 44 449 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 121 366 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 59 863 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 39 346 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 43 869 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 142 858 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 352 € · +65,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 862 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 882 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 926 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 001 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 941 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 985 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 750 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 741 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 1 075 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 048 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 816 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 352 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 941 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 985 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 750 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 741 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 075 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 048 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 816 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 352 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · −25,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 3III·26012342024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 22 341 € · +256,4% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 5 445 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 211 €2024 II kv Ettevõte: 5 996 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 673 €2024 IV kv Ettevõte: 4 205 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 732 €2025 II kv Ettevõte: 5 185 €II·252025 III kv Ettevõte: 15 489 €2025 IV kv Ettevõte: 5 193 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 428 €2026 II kv Ettevõte: 6 269 €II·262026 III kv Ettevõte: 22 341 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 4 205 €2025 I kv Ettevõte: 3 732 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 185 €2025 III kv Ettevõte: 15 489 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 193 €2026 I kv Ettevõte: 5 428 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 269 €2026 III kv Ettevõte: 22 341 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 142 858 22 341 4 056 3
2026 II kv 43 869 6 269 3 265 4
2026 I kv 39 346 5 428 3 145 3
2025 IV kv 59 863 5 193 3 225 3
2025 III kv 121 366 15 489 2 224 3
2025 II kv 44 449 5 185 2 249 3
2025 I kv 34 081 3 732 2 956 3
2024 IV kv 58 440 4 205 2 823 3
2024 III kv 110 064 14 673 3 003 3
2024 II kv 51 979 5 996 2 777 3
2024 I kv 29 409 3 211 2 647 3
2023 IV kv 66 913 5 445 2 585 3
2023 III kv 100 449 11 942 2 687 3
2023 II kv 38 533 5 489 2 616 3
2023 I kv 34 888 4 309 2 663 3
2022 IV kv 46 379 5 522 2 759 3
2022 III kv 120 473 10 276 2 750 3
2022 II kv 35 211 4 152 2 194 3
2022 I kv 20 360 3 141 2 245 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
451 €
Käive töötaja kohta kvartalis
47 619 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 213 385 € · +3,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 196 090 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 63 120 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 106 498 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 172 650 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 176 138 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 205 924 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 213 385 € Tegevusala mediaan: 16 974 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 196 090 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 63 120 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 106 498 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 172 650 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 176 138 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 205 924 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 213 385 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 079 € · +709,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-10 000-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 422 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -7 806 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 2 634 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 347 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 12 673 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -341 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 2 079 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-10 000-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 422 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: -7 806 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 2 634 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 347 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 12 673 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -341 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 2 079 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,0 % · +1,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 47% tegevusala ettevõtetel
-15-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -12,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-15-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,3 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: -12,4 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -0,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 1,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 101 795 € · +17,9% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 94 375 €20192020 Ettevõte: 81 170 €20202021 Ettevõte: 75 623 €20212022 Ettevõte: 69 123 €20222023 Ettevõte: 102 908 €20232024 Ettevõte: 86 346 €20242025 Ettevõte: 101 795 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 94 375 €20192020 Ettevõte: 81 170 €2021 Ettevõte: 75 623 €20212022 Ettevõte: 69 123 €2023 Ettevõte: 102 908 €20232024 Ettevõte: 86 346 €2025 Ettevõte: 101 795 €2025
Omakapital, € 2025: 82 244 € · +2,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 72 658 €20192020 Ettevõte: 64 852 €20202021 Ettevõte: 67 486 €20212022 Ettevõte: 67 833 €20222023 Ettevõte: 80 506 €20232024 Ettevõte: 80 165 €20242025 Ettevõte: 82 244 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 72 658 €20192020 Ettevõte: 64 852 €2021 Ettevõte: 67 486 €20212022 Ettevõte: 67 833 €2023 Ettevõte: 80 506 €20232024 Ettevõte: 80 165 €2025 Ettevõte: 82 244 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 213 385 2 079 33 290 101 795 82 244 3
2024 205 924 -341 36 510 86 346 80 165 3
2023 176 138 12 673 34 770 102 908 80 506 3
2022 172 650 347 28 352 69 123 67 833 3
2021 106 498 2 634 22 857 75 623 67 486 3
2020 63 120 -7 806 22 143 81 170 64 852 3
2019 196 090 4 422 23 355 94 375 72 658 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 3
2011 — — — — — 3
2010 — — — — — 3
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 2
2006 — — — — — 2
2005 — — — — — 2
2004 — — — — — 2
2002 — — — — — 2
2001 — — — — — 3
1999 — — — — — 3
1998 — — — — — 1
1997 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
80,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
19,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,21
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
71 128 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
925 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 20.02.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 02.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47511Tekstiilitoodete jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30002475 / 12
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 30002475 / 11
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30002475 / 10
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 30002475 / 9
04.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
04.12.2017
PDF
Ä 30002475 / 8
01.11.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
01.11.2016
PDF
Ä 30002475 / 7
29.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
29.12.2011
PDF
Ä 2475 / 6
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
04.12.2008
PDF
Ä 2475 / 5
14.06.2004
Muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes