OÜ Roller Konsultatsioonid
OÜ Roller Konsultatsioonid (OÜ), Tallinn, registrikood 10143120, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 43 680 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Tööjõumaksud töötaja kohta 1 290 €parem kui 71% ettevõteteltegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
- Müügitulu · 2025 43 680 €parem kui 77% ettevõteteltegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
- Puhasrentaablus · 2025 81,2 %parem kui 89% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 1 051 | 1 290 | 1 |
| 2026 II kv | — | — | — | 1 |
| 2026 I kv | — | 193 | — | — |
| 2025 IV kv | — | 176 | — | — |
| 2025 III kv | — | 1 035 | — | — |
| 2025 I kv | — | 176 | — | — |
| 2024 IV kv | — | 117 | — | — |
| 2024 II kv | — | 117 | — | — |
| 2023 IV kv | — | 105 | — | — |
| 2023 I kv | — | 105 | — | — |
| 2022 IV kv | — | 412 | 319 | — |
| 2022 III kv | — | 922 | 957 | — |
| 2022 II kv | — | 922 | 957 | — |
| 2022 I kv | — | 1 027 | 957 | — |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 680 | 35 473 | 0 | 871 023 | 143 574 | 0 |
| 2024 | 43 680 | 18 909 | 0 | 840 671 | 108 101 | 0 |
| 2023 | 43 680 | 11 704 | 0 | 711 305 | 89 192 | 0 |
| 2022 | 83 790 | 44 467 | 6 990 | 713 840 | 77 488 | 0 |
| 2021 | 40 050 | 3 761 | 1 553 | 725 000 | 33 021 | 0 |
| 2020 | 39 775 | 7 036 | — | 737 511 | 29 260 | 0 |
| 2019 | 41 375 | 10 280 | — | 720 989 | 22 224 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 28.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 27.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 09.04.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 27.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 13.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 10.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 24.04.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Mart TõevereJuhatuse liige · alates 29.01.2003
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- MART TÕEVEREFüüsiline isik · 2 600 €
Tegelikud kasusaajad
- Mart Tõevereotsene osalus · alates 21.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- aktsiaselts Hansa LiisingAsutaja · 20 000 € · 02.05.1997
- Amserv Grupi ASAsutaja · 20 000 € · 02.05.1997
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10012441 / 15 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10012441 / 14 23.04.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 23.04.2020 |
||
| Ä 10012441 / 13 09.04.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.04.2020 |
||
| Ä 10012441 / 12 16.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.01.2018 |
||
| Ä 10012441 / 11 07.11.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.11.2017 |
||
| Ä 10012441 / 10 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 10012441 / 9 13.06.2017 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 13.06.2017 |
||
| Ä 10012441 / 8 16.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.09.2016 |
||
| Ä 10012441 / 7 02.07.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.07.2012 |
||
| Ä 12441 / 6 25.08.2009 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 25.08.2009 |
||
| Ä 12441 / M5 13.06.2008 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 02.01.2013 |
||
| Ä 12441 / M4 05.02.2008 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | Puudused kõrvaldatud 14.09.2008 |
||
| Ä 12441 / M3 10.10.2007 |
Aruandetrahvimäärus | Jõustunud 17.11.2007 |
||
| Ä 12441 / M2 12.09.2006 |
Aruandetrahvimäärus | 09.11.2006 | Puudused kõrvaldatud 07.10.2006 |
|
| Ä 12441 / 5 08.04.2005 |
Muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 12441 / 4 20.10.2004 |
Eitav kandeotsus | Jõustunud | ||
| Ä 12441 / 3 28.01.2003 |
Avaldatav muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 12441 / 2 02.01.2003 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes