Osaühing V.H.B. VARUOSAD

Registrisse kantud Registrikood 10139590 OÜ Tallinn Registreeritud 09.04.1997
Võrdle

Osaühing V.H.B. VARUOSAD (OÜ), Tallinn, registrikood 10139590, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 87 621 € ja töötajaid 3.

Käive
87 621 €
↓ 16,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
14 687 €
↓ 1,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
8 510 €
↑ 5,5% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 87 621 €
    tegevusala mediaan 23 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 652
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 837 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 663
  • Müügitulu · 2025 338 406 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 1,6 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 87 621 € · −16,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 102 484 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 85 376 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 94 397 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 102 883 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 90 127 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 91 803 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 86 666 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 77 292 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 102 264 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 69 186 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 104 358 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 87 621 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 90 127 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 91 803 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 86 666 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 77 292 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 102 264 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 69 186 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 104 358 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 87 621 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 837 € · +5,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 3 429 € Tegevusala mediaan: 971 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 449 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 II kv Ettevõte: 3 031 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 388 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 2 981 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 865 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 3 270 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 728 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2025 IV kv Ettevõte: 3 391 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 962 € Tegevusala mediaan: 1 116 €2026 II kv Ettevõte: 2 688 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 837 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 981 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 2 865 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 270 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 728 € Tegevusala mediaan: 1 156 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 391 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 962 € Tegevusala mediaan: 1 116 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 688 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 2 837 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 3II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 32025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 3I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 14 687 € · −1,8% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 15 320 €IV·232024 I kv Ettevõte: 13 757 €2024 II kv Ettevõte: 15 074 €II·242024 III kv Ettevõte: 15 774 €2024 IV kv Ettevõte: 14 475 €IV·242025 I kv Ettevõte: 15 817 €2025 II kv Ettevõte: 14 454 €II·252025 III kv Ettevõte: 10 932 €2025 IV kv Ettevõte: 17 434 €IV·252026 I kv Ettevõte: 10 599 €2026 II kv Ettevõte: 14 963 €II·262026 III kv Ettevõte: 14 687 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 14 475 €2025 I kv Ettevõte: 15 817 €I·252025 II kv Ettevõte: 14 454 €2025 III kv Ettevõte: 10 932 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 434 €2026 I kv Ettevõte: 10 599 €I·262026 II kv Ettevõte: 14 963 €2026 III kv Ettevõte: 14 687 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 87 621 14 687 8 510 3
2026 II kv 104 358 14 963 8 064 3
2026 I kv 69 186 10 599 5 887 3
2025 IV kv 102 264 17 434 10 173 3
2025 III kv 77 292 10 932 5 185 3
2025 II kv 86 666 14 454 9 811 3
2025 I kv 91 803 15 817 8 594 3
2024 IV kv 90 127 14 475 8 944 3
2024 III kv 102 883 15 774 10 163 3
2024 II kv 94 397 15 074 9 092 3
2024 I kv 85 376 13 757 7 347 3
2023 IV kv 102 484 15 320 10 286 3
2023 III kv 90 821 13 102 9 146 3
2023 II kv 93 843 15 552 10 705 3
2023 I kv 85 018 15 508 10 798 3
2022 IV kv 112 161 14 295 8 127 3
2022 III kv 83 451 15 316 8 561 3
2022 II kv 100 497 13 988 8 127 3
2022 I kv 87 883 13 402 9 079 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
946 €
Käive töötaja kohta kvartalis
29 207 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 338 406 € · −7,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 362 925 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 308 484 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 367 855 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 372 074 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: 358 281 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 364 518 € Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: 338 406 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 362 925 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 308 484 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 367 855 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 372 074 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: 358 281 € Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: 364 518 € Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: 338 406 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 5 360 € · +24,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -21 014 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 8 944 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 7 763 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 5 395 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: -21 237 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 4 311 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 5 360 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-30 000-20 000-10 000010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -21 014 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 8 944 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 7 763 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 5 395 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: -21 237 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 4 311 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 5 360 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,6 % · +0,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 52% tegevusala ettevõtetel
-6-4-20242016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -5,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: -5,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-6-4-20242018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -5,8 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 2,1 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 1,4 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: -5,9 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 34 581 € · −1,7% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 27 289 €20192020 Ettevõte: 39 910 €20202021 Ettevõte: 49 395 €20212022 Ettevõte: 43 462 €20222023 Ettevõte: 29 529 €20232024 Ettevõte: 35 170 €20242025 Ettevõte: 34 581 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 27 289 €20192020 Ettevõte: 39 910 €2021 Ettevõte: 49 395 €20212022 Ettevõte: 43 462 €2023 Ettevõte: 29 529 €20232024 Ettevõte: 35 170 €2025 Ettevõte: 34 581 €2025
Omakapital, € 2025: 18 289 € · +41,5% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 17 753 €20192020 Ettevõte: 26 697 €20202021 Ettevõte: 34 460 €20212022 Ettevõte: 29 855 €20222023 Ettevõte: 8 618 €20232024 Ettevõte: 12 929 €20242025 Ettevõte: 18 289 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 17 753 €20192020 Ettevõte: 26 697 €2021 Ettevõte: 34 460 €20212022 Ettevõte: 29 855 €2023 Ettevõte: 8 618 €20232024 Ettevõte: 12 929 €2025 Ettevõte: 18 289 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025012342018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 338 406 5 360 82 158 34 581 18 289 3
2024 364 518 4 311 87 289 35 170 12 929 3
2023 358 281 -21 237 94 843 29 529 8 618 3
2022 372 074 5 395 85 128 43 462 29 855 3
2021 367 855 7 763 83 274 49 395 34 460 3
2020 308 484 8 944 60 762 39 910 26 697 3
2019 362 925 -21 014 96 437 27 289 17 753 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 4
2013 — — — — — 4
2012 — — — — — 4
2011 — — — — — 4
2010 — — — — — 4
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 4
2007 — — — — — 4
2006 — — — — — 4
2005 — — — — — 4
2004 — — — — — 4
2003 — — — — — 4
2002 — — — — — 3
2001 — — — — — 3
2000 — — — — — 3
1997 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
29,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
15,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
52,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
47,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,12
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
112 802 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 282 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 16.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 02.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 21.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 25.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 27.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47821Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10011878 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10011878 / 8
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10011878 / 7
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10011878 / 6
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10011878 / 5
26.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
26.01.2012
PDF
Ä 10011878 / M1
28.12.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.02.2012 Jõustunud
28.12.2011
PDF
Ä 10011878 / 4
14.06.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
14.06.2010
PDF
Ä 11878 / 3
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
15.12.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes