Osaühing Kati Koduabi
Registrisse kantud Registrikood 10137272
OÜ Iru küla Registreeritud 01.11.1996
Võrdle
Osaühing Kati Koduabi (OÜ), Iru küla, registrikood 10137272, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 50 263 € ja töötajaid 2.
Käive
50 263 €
↑ 73,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
10 000 €
↑ 142,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 499 €
↑ 24,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Teenindus · EMTAK 96
Käive · 2026 III kv 50 263 €
parem kui 84% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10 820 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 571
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 250 €
parem kui 80% ettevõtetel
tegevusala mediaan 969 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 989
Müügitulu · 2025 129 086 €
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
Puhasrentaablus · 2025 4,5 %
parem kui 63% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 50 263 € · +73,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 10 820 € · parem kui 84% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2023 IV kv
Ettevõte: 28 048 €
Tegevusala mediaan: 10 113 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 29 301 €
Tegevusala mediaan: 9 587 € 2024 II kv
Ettevõte: 30 285 €
Tegevusala mediaan: 10 155 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 42 126 €
Tegevusala mediaan: 10 861 € 2024 IV kv
Ettevõte: 28 022 €
Tegevusala mediaan: 10 724 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 24 978 €
Tegevusala mediaan: 10 117 € 2025 II kv
Ettevõte: 27 566 €
Tegevusala mediaan: 10 474 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 44 603 €
Tegevusala mediaan: 10 767 € 2025 IV kv
Ettevõte: 29 882 €
Tegevusala mediaan: 10 574 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 27 705 €
Tegevusala mediaan: 10 260 € 2026 II kv
Ettevõte: 28 931 €
Tegevusala mediaan: 10 309 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 50 263 €
Tegevusala mediaan: 10 820 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 2024 IV kv
Ettevõte: 28 022 €
Tegevusala mediaan: 10 724 € 2025 I kv
Ettevõte: 24 978 €
Tegevusala mediaan: 10 117 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 27 566 €
Tegevusala mediaan: 10 474 € 2025 III kv
Ettevõte: 44 603 €
Tegevusala mediaan: 10 767 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 29 882 €
Tegevusala mediaan: 10 574 € 2026 I kv
Ettevõte: 27 705 €
Tegevusala mediaan: 10 260 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 28 931 €
Tegevusala mediaan: 10 309 € 2026 III kv
Ettevõte: 50 263 €
Tegevusala mediaan: 10 820 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 250 € · +24,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 969 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: 806 €
Tegevusala mediaan: 734 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 911 €
Tegevusala mediaan: 769 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 161 €
Tegevusala mediaan: 806 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 260 €
Tegevusala mediaan: 806 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 260 €
Tegevusala mediaan: 806 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 273 €
Tegevusala mediaan: 863 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 280 €
Tegevusala mediaan: 899 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 853 €
Tegevusala mediaan: 922 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 229 €
Tegevusala mediaan: 903 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 458 €
Tegevusala mediaan: 921 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 005 €
Tegevusala mediaan: 937 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 250 €
Tegevusala mediaan: 969 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: 1 260 €
Tegevusala mediaan: 806 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 273 €
Tegevusala mediaan: 863 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 280 €
Tegevusala mediaan: 899 € 2025 III kv
Ettevõte: 853 €
Tegevusala mediaan: 922 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 229 €
Tegevusala mediaan: 903 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 458 €
Tegevusala mediaan: 921 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 005 €
Tegevusala mediaan: 937 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 250 €
Tegevusala mediaan: 969 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 2023 IV kv
Ettevõte: 2 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 2024 II kv
Ettevõte: 2 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 2024 IV kv
Ettevõte: 2 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 2025 II kv
Ettevõte: 2 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 2025 IV kv
Ettevõte: 3 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 2026 II kv
Ettevõte: 2 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26 0 1 2 3 2024 IV kv
Ettevõte: 2 2025 I kv
Ettevõte: 2 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 2025 III kv
Ettevõte: 3 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 2026 I kv
Ettevõte: 2 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 10 000 € · +142,9% võrreldes 2026 II kv
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2023 IV kv
Ettevõte: 5 479 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 606 € 2024 II kv
Ettevõte: 6 448 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 5 464 € 2024 IV kv
Ettevõte: 9 234 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 5 271 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 973 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 9 310 € 2025 IV kv
Ettevõte: 5 695 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 358 € 2026 II kv
Ettevõte: 4 117 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 10 000 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2024 IV kv
Ettevõte: 9 234 € 2025 I kv
Ettevõte: 5 271 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 973 € 2025 III kv
Ettevõte: 9 310 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 5 695 € 2026 I kv
Ettevõte: 4 358 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 4 117 € 2026 III kv
Ettevõte: 10 000 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 129 086 € · +0,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 8 249 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 86 824 €
Tegevusala mediaan: 6 817 € 2019 2020
Ettevõte: 35 844 €
Tegevusala mediaan: 5 869 € 2020 2021
Ettevõte: 35 958 €
Tegevusala mediaan: 6 379 € 2021 2022
Ettevõte: 76 617 €
Tegevusala mediaan: 6 970 € 2022 2023
Ettevõte: 103 389 €
Tegevusala mediaan: 7 275 € 2023 2024
Ettevõte: 127 933 €
Tegevusala mediaan: 7 630 € 2024 2025
Ettevõte: 129 086 €
Tegevusala mediaan: 8 249 € 2025 0 50 100 150 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 86 824 €
Tegevusala mediaan: 6 817 € 2019 2020
Ettevõte: 35 844 €
Tegevusala mediaan: 5 869 € 2021
Ettevõte: 35 958 €
Tegevusala mediaan: 6 379 € 2021 2022
Ettevõte: 76 617 €
Tegevusala mediaan: 6 970 € 2023
Ettevõte: 103 389 €
Tegevusala mediaan: 7 275 € 2023 2024
Ettevõte: 127 933 €
Tegevusala mediaan: 7 630 € 2025
Ettevõte: 129 086 €
Tegevusala mediaan: 8 249 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 5 824 € · −74,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 29 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
-10 000 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 3 463 €
Tegevusala mediaan: 67 € 2019 2020
Ettevõte: -6 771 €
Tegevusala mediaan: 24 € 2020 2021
Ettevõte: -5 818 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2021 2022
Ettevõte: 2 325 €
Tegevusala mediaan: 47 € 2022 2023
Ettevõte: 34 865 €
Tegevusala mediaan: 38 € 2023 2024
Ettevõte: 23 076 €
Tegevusala mediaan: 26 € 2024 2025
Ettevõte: 5 824 €
Tegevusala mediaan: 29 € 2025 -10 000 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 3 463 €
Tegevusala mediaan: 67 € 2019 2020
Ettevõte: -6 771 €
Tegevusala mediaan: 24 € 2021
Ettevõte: -5 818 €
Tegevusala mediaan: 45 € 2021 2022
Ettevõte: 2 325 €
Tegevusala mediaan: 47 € 2023
Ettevõte: 34 865 €
Tegevusala mediaan: 38 € 2023 2024
Ettevõte: 23 076 €
Tegevusala mediaan: 26 € 2025
Ettevõte: 5 824 €
Tegevusala mediaan: 29 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 4,5 % · −13,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,5 % · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
-20 0 20 40 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 4,0 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2019 2020
Ettevõte: -18,9 %
Tegevusala mediaan: 2,4 % 2020 2021
Ettevõte: -16,2 %
Tegevusala mediaan: 2,5 % 2021 2022
Ettevõte: 3,0 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2022 2023
Ettevõte: 33,7 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 2024
Ettevõte: 18,0 %
Tegevusala mediaan: 1,6 % 2024 2025
Ettevõte: 4,5 %
Tegevusala mediaan: 1,5 % 2025 -20 0 20 40 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 4,0 %
Tegevusala mediaan: 2,8 % 2019 2020
Ettevõte: -18,9 %
Tegevusala mediaan: 2,4 % 2021
Ettevõte: -16,2 %
Tegevusala mediaan: 2,5 % 2021 2022
Ettevõte: 3,0 %
Tegevusala mediaan: 2,3 % 2023
Ettevõte: 33,7 %
Tegevusala mediaan: 2,1 % 2023 2024
Ettevõte: 18,0 %
Tegevusala mediaan: 1,6 % 2025
Ettevõte: 4,5 %
Tegevusala mediaan: 1,5 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 153 038 € · −1,0% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 143 925 € 2019 2020
Ettevõte: 128 524 € 2020 2021
Ettevõte: 123 864 € 2021 2022
Ettevõte: 128 435 € 2022 2023
Ettevõte: 142 465 € 2023 2024
Ettevõte: 154 583 € 2024 2025
Ettevõte: 153 038 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 143 925 € 2019 2020
Ettevõte: 128 524 € 2021
Ettevõte: 123 864 € 2021 2022
Ettevõte: 128 435 € 2023
Ettevõte: 142 465 € 2023 2024
Ettevõte: 154 583 € 2025
Ettevõte: 153 038 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 120 607 € · +5,1% võrreldes 2024
0 25 50 75 100 125 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 83 276 € 2019 2020
Ettevõte: 76 504 € 2020 2021
Ettevõte: 70 431 € 2021 2022
Ettevõte: 72 843 € 2022 2023
Ettevõte: 107 708 € 2023 2024
Ettevõte: 114 783 € 2024 2025
Ettevõte: 120 607 € 2025 0 25 50 75 100 125 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 83 276 € 2019 2020
Ettevõte: 76 504 € 2021
Ettevõte: 70 431 € 2021 2022
Ettevõte: 72 843 € 2023
Ettevõte: 107 708 € 2023 2024
Ettevõte: 114 783 € 2025
Ettevõte: 120 607 € 2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 2016
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2025 0 1 2 3 2018
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 3
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
28.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
27.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
25.05.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
18.11.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
01.07.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
96101 Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes