AKTSIASELTS TAISTO

Registrisse kantud Registrikood 10134919 AS Antsla linn Registreeritud 08.10.1996
Võrdle

AKTSIASELTS TAISTO (AS), Antsla linn, registrikood 10134919, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 187 410 € ja töötajaid 9.

Käive
187 410 €
↓ 32,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
27 167 €
↑ 5,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
13 819 €
↑ 13,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
9
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Käive · 2026 III kv 187 410 €
    tegevusala mediaan 16 222 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 418
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 535 €
    tegevusala mediaan 1 157 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 989
  • Müügitulu · 2025 833 775 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 -1,9 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 187 410 € · −32,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 322 800 € Tegevusala mediaan: 18 662 €IV·232024 I kv Ettevõte: 200 039 € Tegevusala mediaan: 15 408 €2024 II kv Ettevõte: 37 270 € Tegevusala mediaan: 18 111 €II·242024 III kv Ettevõte: 187 736 € Tegevusala mediaan: 16 730 €2024 IV kv Ettevõte: 196 827 € Tegevusala mediaan: 17 805 €IV·242025 I kv Ettevõte: 330 346 € Tegevusala mediaan: 15 146 €2025 II kv Ettevõte: 121 971 € Tegevusala mediaan: 17 157 €II·252025 III kv Ettevõte: 255 355 € Tegevusala mediaan: 15 724 €2025 IV kv Ettevõte: 273 366 € Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·252026 I kv Ettevõte: 79 136 € Tegevusala mediaan: 14 571 €2026 II kv Ettevõte: 277 086 € Tegevusala mediaan: 17 461 €II·262026 III kv Ettevõte: 187 410 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·2601002003004002024 IV kv Ettevõte: 196 827 € Tegevusala mediaan: 17 805 €2025 I kv Ettevõte: 330 346 € Tegevusala mediaan: 15 146 €I·252025 II kv Ettevõte: 121 971 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 III kv Ettevõte: 255 355 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 273 366 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 79 136 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 277 086 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 187 410 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 535 € · +13,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 1 819 € Tegevusala mediaan: 883 €IV·232024 I kv Ettevõte: 752 € Tegevusala mediaan: 915 €2024 II kv Ettevõte: 1 031 € Tegevusala mediaan: 1 002 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 680 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 IV kv Ettevõte: 1 283 € Tegevusala mediaan: 1 002 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 199 € Tegevusala mediaan: 1 047 €2025 II kv Ettevõte: 1 397 € Tegevusala mediaan: 1 106 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 354 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 109 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 461 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 1 355 € Tegevusala mediaan: 1 110 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 535 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 1 283 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 1 199 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 397 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 III kv Ettevõte: 1 354 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 349 € Tegevusala mediaan: 1 109 €2026 I kv Ettevõte: 1 461 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 355 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 III kv Ettevõte: 1 535 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 9 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02468102023 IV kv Ettevõte: 9IV·232024 I kv Ettevõte: 92024 II kv Ettevõte: 9II·242024 III kv Ettevõte: 92024 IV kv Ettevõte: 9IV·242025 I kv Ettevõte: 92025 II kv Ettevõte: 9II·252025 III kv Ettevõte: 92025 IV kv Ettevõte: 9IV·252026 I kv Ettevõte: 92026 II kv Ettevõte: 9II·262026 III kv Ettevõte: 9III·2602468102024 IV kv Ettevõte: 92025 I kv Ettevõte: 9I·252025 II kv Ettevõte: 92025 III kv Ettevõte: 9III·252025 IV kv Ettevõte: 92026 I kv Ettevõte: 9I·262026 II kv Ettevõte: 92026 III kv Ettevõte: 9III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 27 167 € · +5,1% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 47 852 €IV·232024 I kv Ettevõte: 26 652 €2024 II kv Ettevõte: 9 124 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 527 €2024 IV kv Ettevõte: 19 827 €IV·242025 I kv Ettevõte: 37 811 €2025 II kv Ettevõte: 12 844 €II·252025 III kv Ettevõte: 28 849 €2025 IV kv Ettevõte: 26 604 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 425 €2026 II kv Ettevõte: 25 845 €II·262026 III kv Ettevõte: 27 167 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 19 827 €2025 I kv Ettevõte: 37 811 €I·252025 II kv Ettevõte: 12 844 €2025 III kv Ettevõte: 28 849 €III·252025 IV kv Ettevõte: 26 604 €2026 I kv Ettevõte: 5 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 25 845 €2026 III kv Ettevõte: 27 167 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 187 410 27 167 13 819 9
2026 II kv 277 086 25 845 12 198 9
2026 I kv 79 136 5 425 13 149 9
2025 IV kv 273 366 26 604 12 141 9
2025 III kv 255 355 28 849 12 187 9
2025 II kv 121 971 12 844 12 576 9
2025 I kv 330 346 37 811 10 794 9
2024 IV kv 196 827 19 827 11 546 9
2024 III kv 187 736 5 527 15 120 9
2024 II kv 37 270 9 124 9 280 9
2024 I kv 200 039 26 652 6 766 9
2023 IV kv 322 800 47 852 16 371 9
2023 III kv 332 696 24 936 13 417 9
2023 II kv 281 785 38 022 25 185 11
2023 I kv 324 562 49 411 25 211 11
2022 IV kv 408 600 66 397 30 378 12
2022 III kv 418 120 58 914 20 736 12
2022 II kv 372 651 53 898 21 384 12
2022 I kv 221 151 15 352 7 951 12
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
512 €
Käive töötaja kohta kvartalis
20 823 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 833 775 € · +22,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 915 552 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 1 174 710 € Tegevusala mediaan: 28 226 €20202021 Ettevõte: 1 213 853 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 1 363 868 € Tegevusala mediaan: 33 187 €20222023 Ettevõte: 1 227 858 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 682 683 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 833 775 € Tegevusala mediaan: 31 021 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 915 552 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 1 174 710 € Tegevusala mediaan: 28 226 €2021 Ettevõte: 1 213 853 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 1 363 868 € Tegevusala mediaan: 33 187 €2023 Ettevõte: 1 227 858 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 682 683 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 833 775 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -15 951 € · −766,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-1 500-1 000-50005001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 344 233 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: 52 549 € Tegevusala mediaan: 237 €20202021 Ettevõte: -1 412 818 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: 871 894 € Tegevusala mediaan: 411 €20222023 Ettevõte: -49 438 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: -1 842 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: -15 951 € Tegevusala mediaan: 188 €2025-1 500-1 000-50005001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 344 233 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: 52 549 € Tegevusala mediaan: 237 €2021 Ettevõte: -1 412 818 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: 871 894 € Tegevusala mediaan: 411 €2023 Ettevõte: -49 438 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: -1 842 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: -15 951 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -1,9 % · −1,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
-150-100-500501002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 37,6 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20202021 Ettevõte: -116,4 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: 63,9 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20222023 Ettevõte: -4,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025-150-100-500501002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 37,6 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2021 Ettevõte: -116,4 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: 63,9 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2023 Ettevõte: -4,0 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: -1,9 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 698 747 € · +3,7% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 245 341 €20192020 Ettevõte: 2 398 355 €20202021 Ettevõte: 797 696 €20212022 Ettevõte: 1 731 145 €20222023 Ettevõte: 1 601 005 €20232024 Ettevõte: 1 637 808 €20242025 Ettevõte: 1 698 747 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 245 341 €20192020 Ettevõte: 2 398 355 €2021 Ettevõte: 797 696 €20212022 Ettevõte: 1 731 145 €2023 Ettevõte: 1 601 005 €20232024 Ettevõte: 1 637 808 €2025 Ettevõte: 1 698 747 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 554 432 € · −1,0% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 041 471 €20192020 Ettevõte: 2 363 520 €20202021 Ettevõte: 756 202 €20212022 Ettevõte: 1 628 096 €20222023 Ettevõte: 1 572 224 €20232024 Ettevõte: 1 570 382 €20242025 Ettevõte: 1 554 432 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 041 471 €20192020 Ettevõte: 2 363 520 €2021 Ettevõte: 756 202 €20212022 Ettevõte: 1 628 096 €2023 Ettevõte: 1 572 224 €20232024 Ettevõte: 1 570 382 €2025 Ettevõte: 1 554 432 €2025
Töötajad 2025: 9 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: 22 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120250510152018 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 13 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 12 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 833 775 -15 951 135 041 1 698 747 1 554 432 9
2024 682 683 -1 842 121 616 1 637 808 1 570 382 9
2023 1 227 858 -49 438 125 615 1 601 005 1 572 224 9
2022 1 363 868 871 894 135 867 1 731 145 1 628 096 11
2021 1 213 853 -1 412 818 102 929 797 696 756 202 12
2020 1 174 710 52 549 148 854 2 398 355 2 363 520 12
2019 915 552 344 233 119 325 2 245 341 2 041 471 13
2018 — — — — — 14
2017 — — — — — 18
2016 — — — — — 22
2015 — — — — — 24
2014 — — — — — 26
2013 — — — — — 24
2012 — — — — — 23
2011 — — — — — 23
2010 — — — — — 23
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 23
2007 — — — — — 22
2005 — — — — — 29
2004 — — — — — 40
2003 — — — — — 51
2002 — — — — — 52
2001 — — — — — 51
2000 — — — — — 49
1999 — — — — — 84
1998 — — — — — 85

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-1,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-1,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-0,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
91,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
9,49
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
92 642 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 250 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 13.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 05.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 26.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 4 500 000 EEK aktsiaselts Hansapank 28.01.2005 – kehtib

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Taisto-Taimo Kängsepp
    juhatuse liige (juhataja) · alates 08.10.1996

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
  • 47111Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20001893 / M11
16.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 16.05.2021 Puudused kõrvaldatud
17.05.2021
PDF
Ä 20001893 / 12
20.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
20.05.2020
PDF
Ä 20001893 / M10
11.05.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.06.2020 Puudused kõrvaldatud
20.05.2020
PDF
Ä 20001893 / M9
15.04.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.05.2020 Puudused kõrvaldatud
20.05.2020
PDF
Ä 20001893 / 11
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20001893 / 10
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20001893 / 9
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 20001893 / 8
29.03.2012
Muutmiskanne Jõustunud
29.03.2012
PDF
Ä 20001893 / M8
27.03.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.04.2012 Jõustunud
27.03.2012
PDF
Ä 20001893 / M7
30.12.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.04.2012 Jõustunud
30.12.2011
PDF
Ä 20001893 / M6
02.12.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 02.04.2012 Jõustunud
02.12.2011
PDF
Ä 20001893 / 7
25.07.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata 25.09.2011 Jõustunud
28.07.2011
PDF
Ä 20001893 / M5
21.07.2011
Kättetoimetatav määrus Jõustunud
21.07.2011
PDF
Ä 20001893 / M4
14.07.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.08.2011 Jõustunud
14.07.2011
PDF
Ä 20001893 / 6
25.11.2010
Kandemäärus ex officio Jõustunud
25.11.2010
PDF
Ä 20001893 / M3
09.09.2010
Kättetoimetatav määrus 11.10.2010 Jõustunud
09.09.2010
PDF
Ä 1893 / 5
17.12.2008
Muutmiskanne Jõustunud
17.12.2008
PDF
Ä 1893 / 4
17.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
17.12.2008
PDF
Ä 1893 / M2
11.12.2008
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 15.01.2009 Jõustunud
16.12.2008
PDF
K 28290
28.01.2005
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud PDF
Ä 1893 / 3
20.11.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes