TAMME-KOPRA talu
Registrisse kantud Registrikood 10132889
FIE Paadenurme küla Registreeritud 21.10.1996
Võrdle
TAMME-KOPRA talu (FIE), Paadenurme küla, registrikood 10132889, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 753 € ja töötajaid 2.
Käive
8 753 €
↓ 38,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 086 €
↓ 30,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 435 €
↓ 0,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01
Käive · 2026 III kv 8 753 €
parem kui 39% ettevõtetel
tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
Tööjõumaksud töötaja kohta 718 €
parem kui 18% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 8 753 € · −38,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 2023 IV kv
Ettevõte: 26 232 €
Tegevusala mediaan: 15 926 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 575 €
Tegevusala mediaan: 10 286 € 2024 II kv
Ettevõte: 5 816 €
Tegevusala mediaan: 9 284 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 15 607 €
Tegevusala mediaan: 14 188 € 2024 IV kv
Ettevõte: 10 720 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 15 271 €
Tegevusala mediaan: 10 098 € 2025 II kv
Ettevõte: 5 548 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 13 576 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € 2025 IV kv
Ettevõte: 57 767 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 949 €
Tegevusala mediaan: 9 867 € 2026 II kv
Ettevõte: 14 223 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 8 753 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 2024 IV kv
Ettevõte: 10 720 €
Tegevusala mediaan: 16 824 € 2025 I kv
Ettevõte: 15 271 €
Tegevusala mediaan: 10 098 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 5 548 €
Tegevusala mediaan: 9 357 € 2025 III kv
Ettevõte: 13 576 €
Tegevusala mediaan: 13 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 57 767 €
Tegevusala mediaan: 17 924 € 2026 I kv
Ettevõte: 2 949 €
Tegevusala mediaan: 9 867 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 14 223 €
Tegevusala mediaan: 10 064 € 2026 III kv
Ettevõte: 8 753 €
Tegevusala mediaan: 15 366 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 718 € · −0,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 18% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2023 IV kv
Ettevõte: 717 €
Tegevusala mediaan: 1 179 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 637 €
Tegevusala mediaan: 1 329 € 2024 II kv
Ettevõte: 673 €
Tegevusala mediaan: 1 121 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 746 €
Tegevusala mediaan: 1 185 € 2024 IV kv
Ettevõte: 556 €
Tegevusala mediaan: 1 307 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 746 €
Tegevusala mediaan: 1 459 € 2025 II kv
Ettevõte: 746 €
Tegevusala mediaan: 1 262 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 728 €
Tegevusala mediaan: 1 327 € 2025 IV kv
Ettevõte: 857 €
Tegevusala mediaan: 1 446 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 657 €
Tegevusala mediaan: 1 534 € 2026 II kv
Ettevõte: 722 €
Tegevusala mediaan: 1 229 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 718 €
Tegevusala mediaan: 1 296 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: 556 €
Tegevusala mediaan: 1 307 € 2025 I kv
Ettevõte: 746 €
Tegevusala mediaan: 1 459 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 746 €
Tegevusala mediaan: 1 262 € 2025 III kv
Ettevõte: 728 €
Tegevusala mediaan: 1 327 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 857 €
Tegevusala mediaan: 1 446 € 2026 I kv
Ettevõte: 657 €
Tegevusala mediaan: 1 534 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 722 €
Tegevusala mediaan: 1 229 € 2026 III kv
Ettevõte: 718 €
Tegevusala mediaan: 1 296 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 1 2 3 2023 IV kv
Ettevõte: 2 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 3 2024 II kv
Ettevõte: 3 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 3 2025 II kv
Ettevõte: 3 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 2025 IV kv
Ettevõte: 3 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 2026 II kv
Ettevõte: 2 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26 0 1 2 3 2024 IV kv
Ettevõte: 3 2025 I kv
Ettevõte: 3 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 2025 III kv
Ettevõte: 3 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 2026 I kv
Ettevõte: 3 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 2026 III kv
Ettevõte: 2 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 2 086 € · −30,6% võrreldes 2026 II kv
0 5 000 10 000 15 000 2023 IV kv
Ettevõte: 5 402 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 720 € 2024 II kv
Ettevõte: 2 548 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 865 € 2024 IV kv
Ettevõte: 3 123 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 403 € 2025 II kv
Ettevõte: 2 393 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 865 € 2025 IV kv
Ettevõte: 14 008 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 971 € 2026 II kv
Ettevõte: 3 007 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 2 086 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 2024 IV kv
Ettevõte: 3 123 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 403 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 2 393 € 2025 III kv
Ettevõte: 4 865 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 14 008 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 971 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 3 007 € 2026 III kv
Ettevõte: 2 086 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Juhatus
Tõnu Leeben Füüsilisest isikust ettevõtja · alates 21.10.1996
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
01111 Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus
Põhitegevus
02101 Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes