osaühing ETTER REKLAAM

Registrisse kantud Registrikood 10126274 OÜ Tartu linn Registreeritud 25.09.1996
Võrdle

osaühing ETTER REKLAAM (OÜ), Tartu linn, registrikood 10126274, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Trükindus ja salvestiste paljundus · EMTAK 18

  • Müügitulu · 2025 2 823 €
    tegevusala mediaan 33 387 € · ettevõtteid tegevusalal: 454
  • Puhasrentaablus · 2025 -78,4 %
    tegevusala mediaan 2,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 366

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 25 368 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 20 884 € Tegevusala mediaan: 30 990 €IV·232024 I kv Ettevõte: 15 214 € Tegevusala mediaan: 28 432 €2024 II kv Ettevõte: 16 747 € Tegevusala mediaan: 27 466 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 195 € Tegevusala mediaan: 26 866 €2024 IV kv Ettevõte: 23 111 € Tegevusala mediaan: 28 635 €IV·242025 I kv Ettevõte: 15 955 € Tegevusala mediaan: 24 865 €2025 II kv Ettevõte: 1 118 € Tegevusala mediaan: 27 242 €II·252025 III kv Ettevõte: 80 € Tegevusala mediaan: 25 574 €2025 IV kv Ettevõte: 254 € Tegevusala mediaan: 29 708 €IV·252026 I kv Ettevõte: 158 € Tegevusala mediaan: 23 141 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 076 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 368 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 23 111 € Tegevusala mediaan: 28 635 €2025 I kv Ettevõte: 15 955 € Tegevusala mediaan: 24 865 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 118 € Tegevusala mediaan: 27 242 €2025 III kv Ettevõte: 80 € Tegevusala mediaan: 25 574 €III·252025 IV kv Ettevõte: 254 € Tegevusala mediaan: 29 708 €2026 I kv Ettevõte: 158 € Tegevusala mediaan: 23 141 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 076 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 368 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Trükindus ja salvestiste paljundus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 IV kv: 772 € · +0,0% võrreldes 2024 III kv · tegevusala mediaan 1 477 € · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 695 € Tegevusala mediaan: 1 524 €IV·232024 I kv Ettevõte: 744 € Tegevusala mediaan: 1 606 €2024 II kv Ettevõte: 772 € Tegevusala mediaan: 1 620 €II·242024 III kv Ettevõte: 772 € Tegevusala mediaan: 1 514 €2024 IV kv Ettevõte: 772 € Tegevusala mediaan: 1 477 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 675 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 623 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 789 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 839 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 643 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 628 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 633 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 772 € Tegevusala mediaan: 1 477 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 675 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 623 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 789 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 839 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 643 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 628 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 633 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Trükindus ja salvestiste paljundus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 III kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 15 € · −65,1% võrreldes 2025 IV kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 237 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 368 €2024 II kv Ettevõte: 1 286 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 286 €2024 IV kv Ettevõte: 2 298 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 411 €2025 II kv Ettevõte: 65 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 43 €IV·252026 I kv Ettevõte: 15 €2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 2 298 €2025 I kv Ettevõte: 1 411 €I·252025 II kv Ettevõte: 65 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 43 €2026 I kv Ettevõte: 15 €I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv 158 15 — —
2025 IV kv 254 43 — —
2025 III kv 80 — — —
2025 II kv 1 118 65 — —
2025 I kv 15 955 1 411 606 —
2024 IV kv 23 111 2 298 772 1
2024 III kv 14 195 1 286 772 1
2024 II kv 16 747 1 286 772 1
2024 I kv 15 214 1 368 744 1
2023 IV kv 20 884 1 237 695 1
2023 III kv 8 955 1 105 695 1
2023 II kv 10 171 1 435 953 1
2023 I kv 18 910 2 409 869 1
2022 IV kv 16 841 1 489 832 1
2022 III kv 7 618 786 620 1
2022 II kv 7 385 266 273 1
2022 I kv 13 832 1 858 576 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 2 823 € · −94,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 33 387 € · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 74 474 € Tegevusala mediaan: 35 794 €20192020 Ettevõte: 35 270 € Tegevusala mediaan: 28 157 €20202021 Ettevõte: 43 193 € Tegevusala mediaan: 34 522 €20212022 Ettevõte: 30 042 € Tegevusala mediaan: 32 297 €20222023 Ettevõte: 44 741 € Tegevusala mediaan: 31 812 €20232024 Ettevõte: 52 377 € Tegevusala mediaan: 32 752 €20242025 Ettevõte: 2 823 € Tegevusala mediaan: 33 387 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 74 474 € Tegevusala mediaan: 35 794 €20192020 Ettevõte: 35 270 € Tegevusala mediaan: 28 157 €2021 Ettevõte: 43 193 € Tegevusala mediaan: 34 522 €20212022 Ettevõte: 30 042 € Tegevusala mediaan: 32 297 €2023 Ettevõte: 44 741 € Tegevusala mediaan: 31 812 €20232024 Ettevõte: 52 377 € Tegevusala mediaan: 32 752 €2025 Ettevõte: 2 823 € Tegevusala mediaan: 33 387 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Trükindus ja salvestiste paljundus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -2 213 € · +83,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 407 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -7 379 € Tegevusala mediaan: 795 €20192020 Ettevõte: -12 627 € Tegevusala mediaan: 835 €20202021 Ettevõte: -4 400 € Tegevusala mediaan: 904 €20212022 Ettevõte: -4 474 € Tegevusala mediaan: 368 €20222023 Ettevõte: -15 521 € Tegevusala mediaan: 509 €20232024 Ettevõte: -13 189 € Tegevusala mediaan: 279 €20242025 Ettevõte: -2 213 € Tegevusala mediaan: 407 €2025-20 000-15 000-10 000-5 00005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -7 379 € Tegevusala mediaan: 795 €20192020 Ettevõte: -12 627 € Tegevusala mediaan: 835 €2021 Ettevõte: -4 400 € Tegevusala mediaan: 904 €20212022 Ettevõte: -4 474 € Tegevusala mediaan: 368 €2023 Ettevõte: -15 521 € Tegevusala mediaan: 509 €20232024 Ettevõte: -13 189 € Tegevusala mediaan: 279 €2025 Ettevõte: -2 213 € Tegevusala mediaan: 407 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Trükindus ja salvestiste paljundus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -78,4 % · −53,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,5 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-80-60-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -9,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20192020 Ettevõte: -35,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20202021 Ettevõte: -10,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20212022 Ettevõte: -14,9 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20222023 Ettevõte: -34,7 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20232024 Ettevõte: -25,2 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20242025 Ettevõte: -78,4 % Tegevusala mediaan: 2,5 %2025-80-60-40-200202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -9,9 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20192020 Ettevõte: -35,8 % Tegevusala mediaan: 4,7 %2021 Ettevõte: -10,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20212022 Ettevõte: -14,9 % Tegevusala mediaan: 3,1 %2023 Ettevõte: -34,7 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20232024 Ettevõte: -25,2 % Tegevusala mediaan: 3,3 %2025 Ettevõte: -78,4 % Tegevusala mediaan: 2,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Trükindus ja salvestiste paljundus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 29 € · −99,6% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 20 312 €20192020 Ettevõte: 22 145 €20202021 Ettevõte: 13 261 €20212022 Ettevõte: 1 890 €20222023 Ettevõte: 3 121 €20232024 Ettevõte: 6 565 €20242025 Ettevõte: 29 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 20 312 €20192020 Ettevõte: 22 145 €2021 Ettevõte: 13 261 €20212022 Ettevõte: 1 890 €2023 Ettevõte: 3 121 €20232024 Ettevõte: 6 565 €2025 Ettevõte: 29 €2025
Omakapital, € 2025: -45 954 € · −5,1% võrreldes 2024
-60 000-40 000-20 000020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 469 €20192020 Ettevõte: -6 158 €20202021 Ettevõte: -10 558 €20212022 Ettevõte: -15 031 €20222023 Ettevõte: -30 552 €20232024 Ettevõte: -43 741 €20242025 Ettevõte: -45 954 €2025-60 000-40 000-20 000020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 469 €20192020 Ettevõte: -6 158 €2021 Ettevõte: -10 558 €20212022 Ettevõte: -15 031 €2023 Ettevõte: -30 552 €20232024 Ettevõte: -43 741 €2025 Ettevõte: -45 954 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,520182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2,52019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Trükindus ja salvestiste paljundus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 823 -2 213 1 186 29 -45 954 1
2024 52 377 -13 189 7 782 6 565 -43 741 1
2023 44 741 -15 521 6 975 3 121 -30 552 1
2022 30 042 -4 474 8 404 1 890 -15 031 1
2021 43 193 -4 400 8 901 13 261 -10 558 1
2020 35 270 -12 627 9 377 22 145 -6 158 1
2019 74 474 -7 379 8 670 20 312 6 469 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1
2011 — — — — — 1
2010 — — — — — 1
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 2
2007 — — — — — 2
2006 — — — — — 1
2005 — — — — — 1
2004 — — — — — 1
2003 — — — — — 1
2001 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-78,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-7 631,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-158 462,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
158 562,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,00
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
2 823 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
99 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 20.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 21.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 23.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 12.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 08.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 18129Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20002002 / M3
22.07.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 22.01.2026 Puudused kõrvaldatud
30.03.2026
PDF
Ä 20002002 / M2
08.07.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 11.10.2025 Puudused kõrvaldatud
22.07.2025
PDF
Ä 20002002 / 11
23.04.2024
Muutmiskanne Jõustunud
23.04.2024
PDF
Ä 20002002 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20002002 / 9
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20002002 / 8
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 20002002 / 7
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 20002002 / 6
06.10.2016
Muutmiskanne Jõustunud
06.10.2016
PDF
Ä 20002002 / 5
08.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
08.01.2012
PDF
Ä 20002002 / M1
27.12.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.01.2012 Jõustunud
27.12.2011
PDF
Ä 2002 / 4
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
22.12.2008
PDF
Ä 2002 / 3
19.09.2006
Kandemäärus ex officio Jõustunud
20.09.2006
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes