Osaühing Rannet Kaubandus

Registrisse kantud Registrikood 10120366 OÜ Kopli küla Registreeritud 25.12.1996
Võrdle

Osaühing Rannet Kaubandus (OÜ), Kopli küla, registrikood 10120366, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Rõivaste jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 48 359 € ja töötajaid 1.

Käive
48 359 €
↑ 8,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
2 115 €
↓ 30,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 280 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 48 359 €
    tegevusala mediaan 23 662 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 653
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 280 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 664
  • Müügitulu · 2025 108 995 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -5,1 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 48 359 € · +8,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 662 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 39 962 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 27 616 € Tegevusala mediaan: 23 252 €2024 II kv Ettevõte: 69 386 € Tegevusala mediaan: 26 104 €II·242024 III kv Ettevõte: 46 763 € Tegevusala mediaan: 24 916 €2024 IV kv Ettevõte: 31 135 € Tegevusala mediaan: 25 287 €IV·242025 I kv Ettevõte: 28 564 € Tegevusala mediaan: 21 560 €2025 II kv Ettevõte: 51 620 € Tegevusala mediaan: 24 410 €II·252025 III kv Ettevõte: 36 462 € Tegevusala mediaan: 24 445 €2025 IV kv Ettevõte: 27 539 € Tegevusala mediaan: 23 548 €IV·252026 I kv Ettevõte: 19 190 € Tegevusala mediaan: 20 259 €2026 II kv Ettevõte: 44 566 € Tegevusala mediaan: 23 932 €II·262026 III kv Ettevõte: 48 359 € Tegevusala mediaan: 23 662 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 31 135 € Tegevusala mediaan: 25 287 €2025 I kv Ettevõte: 28 564 € Tegevusala mediaan: 21 560 €I·252025 II kv Ettevõte: 51 620 € Tegevusala mediaan: 24 410 €2025 III kv Ettevõte: 36 462 € Tegevusala mediaan: 24 445 €III·252025 IV kv Ettevõte: 27 539 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2026 I kv Ettevõte: 19 190 € Tegevusala mediaan: 20 259 €I·262026 II kv Ettevõte: 44 566 € Tegevusala mediaan: 23 932 €2026 III kv Ettevõte: 48 359 € Tegevusala mediaan: 23 662 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 280 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 1 105 € Tegevusala mediaan: 970 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 215 € Tegevusala mediaan: 1 001 €2024 II kv Ettevõte: 1 270 € Tegevusala mediaan: 1 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 270 € Tegevusala mediaan: 1 048 €2024 IV kv Ettevõte: 1 270 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 276 € Tegevusala mediaan: 1 099 €2025 II kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 155 €2025 IV kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2026 II kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 270 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 1 276 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 155 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 115 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 280 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 2 115 € · −30,2% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 4 546 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 216 €2024 II kv Ettevõte: 4 700 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 912 €2024 IV kv Ettevõte: 3 973 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 114 €2025 II kv Ettevõte: 4 854 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 965 €2025 IV kv Ettevõte: 4 224 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 290 €2026 II kv Ettevõte: 3 030 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 115 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 973 €2025 I kv Ettevõte: 4 114 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 854 €2025 III kv Ettevõte: 2 965 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 224 €2026 I kv Ettevõte: 2 290 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 030 €2026 III kv Ettevõte: 2 115 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 48 359 2 115 1 280 1
2026 II kv 44 566 3 030 1 280 1
2026 I kv 19 190 2 290 1 280 1
2025 IV kv 27 539 4 224 1 280 1
2025 III kv 36 462 2 965 1 280 1
2025 II kv 51 620 4 854 1 280 1
2025 I kv 28 564 4 114 1 276 1
2024 IV kv 31 135 3 973 1 270 1
2024 III kv 46 763 2 912 1 270 1
2024 II kv 69 386 4 700 1 270 1
2024 I kv 27 616 4 216 1 215 1
2023 IV kv 39 962 4 546 1 105 1
2023 III kv 37 456 1 527 1 105 1
2023 II kv 43 291 2 932 1 105 1
2023 I kv 40 392 3 990 1 049 1
2022 IV kv 48 708 6 305 939 1
2022 III kv 43 589 4 408 344 1
2022 II kv 51 751 7 389 939 1
2022 I kv 29 759 3 903 1 144 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
427 €
Käive töötaja kohta kvartalis
48 359 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 108 995 € · −3,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 117 994 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 69 183 € Tegevusala mediaan: 21 429 €20202021 Ettevõte: 112 569 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 161 641 € Tegevusala mediaan: 22 895 €20222023 Ettevõte: 144 220 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 112 923 € Tegevusala mediaan: 18 876 €20242025 Ettevõte: 108 995 € Tegevusala mediaan: 16 974 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 117 994 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 69 183 € Tegevusala mediaan: 21 429 €2021 Ettevõte: 112 569 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 161 641 € Tegevusala mediaan: 22 895 €2023 Ettevõte: 144 220 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 112 923 € Tegevusala mediaan: 18 876 €2025 Ettevõte: 108 995 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -5 532 € · −171,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 17 750 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 5 356 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: -1 447 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 36 475 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: -10 988 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 7 693 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -5 532 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 17 750 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 5 356 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: -1 447 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 36 475 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: -10 988 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 7 693 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -5 532 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -5,1 % · −11,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 15,0 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 22,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: -7,6 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 15,0 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 7,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: -1,3 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 22,6 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: -7,6 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -5,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 81 873 € · −4,7% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 127 732 €20192020 Ettevõte: 113 821 €20202021 Ettevõte: 106 007 €20212022 Ettevõte: 75 249 €20222023 Ettevõte: 49 670 €20232024 Ettevõte: 85 905 €20242025 Ettevõte: 81 873 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 127 732 €20192020 Ettevõte: 113 821 €2021 Ettevõte: 106 007 €20212022 Ettevõte: 75 249 €2023 Ettevõte: 49 670 €20232024 Ettevõte: 85 905 €2025 Ettevõte: 81 873 €2025
Omakapital, € 2025: 39 835 € · −12,2% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 8 278 €20192020 Ettevõte: 13 634 €20202021 Ettevõte: 12 187 €20212022 Ettevõte: 48 662 €20222023 Ettevõte: 37 674 €20232024 Ettevõte: 45 367 €20242025 Ettevõte: 39 835 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 8 278 €20192020 Ettevõte: 13 634 €2021 Ettevõte: 12 187 €20212022 Ettevõte: 48 662 €2023 Ettevõte: 37 674 €20232024 Ettevõte: 45 367 €2025 Ettevõte: 39 835 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 108 995 -5 532 16 041 81 873 39 835 1
2024 112 923 7 693 15 268 85 905 45 367 1
2023 144 220 -10 988 13 648 49 670 37 674 1
2022 161 641 36 475 9 998 75 249 48 662 1
2021 112 569 -1 447 19 073 106 007 12 187 2
2020 69 183 5 356 20 209 113 821 13 634 2
2019 117 994 17 750 33 718 127 732 8 278 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2
2010 — — — — — 2
2009 — — — — — 2
2008 — — — — — 5
2007 — — — — — 7
2006 — — — — — 5
2005 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-5,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-13,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-6,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
48,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
51,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,88
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
108 995 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 337 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 26.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 16.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 10.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47711Rõivaste jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10063704 / 11
27.12.2023
Muutmiskanne Jõustunud
27.12.2023
PDF
Ä 10063704 / 10
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10063704 / M1
13.04.2020
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 15.10.2020 Puudused kõrvaldatud
21.04.2020
PDF
Ä 10063704 / 9
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10063704 / 8
08.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
08.11.2017
PDF
Ä 10063704 / 7
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10063704 / 6
10.05.2011
Muutmiskanne Jõustunud
10.05.2011
PDF
Ä 10063704 / 5
01.07.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
01.07.2010
PDF
Ä 1910 / 4
05.03.2002
Muu kohtuotsus Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes