Aktsiaselts ESTONIA Klaverivabrik

Registrisse kantud Registrikood 10103095 AS Tallinn Registreeritud 29.11.1996
Võrdle

Aktsiaselts ESTONIA Klaverivabrik (AS), Tallinn, registrikood 10103095, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muusikariistade tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 285 862 € ja töötajaid 25.

Käive
285 862 €
↓ 19,0% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
83 155 €
↓ 1,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
86 872 €
↑ 7,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
25
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Muu tootmine · EMTAK 32

  • Käive · 2026 III kv 285 862 €
    tegevusala mediaan 22 261 € · ettevõtteid tegevusalal: 304
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 475 €
    tegevusala mediaan 1 664 € · ettevõtteid tegevusalal: 293
  • Müügitulu · 2025 1,3 mln €
    tegevusala mediaan 15 630 € · ettevõtteid tegevusalal: 668
  • Puhasrentaablus · 2025 3,5 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 476

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 285 862 € · −19,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 22 261 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 591 553 € Tegevusala mediaan: 28 807 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 041 093 € Tegevusala mediaan: 21 617 €2024 II kv Ettevõte: 884 708 € Tegevusala mediaan: 25 150 €II·242024 III kv Ettevõte: 422 849 € Tegevusala mediaan: 22 329 €2024 IV kv Ettevõte: 850 761 € Tegevusala mediaan: 24 519 €IV·242025 I kv Ettevõte: 354 882 € Tegevusala mediaan: 18 966 €2025 II kv Ettevõte: 633 867 € Tegevusala mediaan: 23 093 €II·252025 III kv Ettevõte: 316 463 € Tegevusala mediaan: 19 759 €2025 IV kv Ettevõte: 241 763 € Tegevusala mediaan: 22 631 €IV·252026 I kv Ettevõte: 518 267 € Tegevusala mediaan: 20 839 €2026 II kv Ettevõte: 352 852 € Tegevusala mediaan: 24 250 €II·262026 III kv Ettevõte: 285 862 € Tegevusala mediaan: 22 261 €III·2602004006008001 0002024 IV kv Ettevõte: 850 761 € Tegevusala mediaan: 24 519 €2025 I kv Ettevõte: 354 882 € Tegevusala mediaan: 18 966 €I·252025 II kv Ettevõte: 633 867 € Tegevusala mediaan: 23 093 €2025 III kv Ettevõte: 316 463 € Tegevusala mediaan: 19 759 €III·252025 IV kv Ettevõte: 241 763 € Tegevusala mediaan: 22 631 €2026 I kv Ettevõte: 518 267 € Tegevusala mediaan: 20 839 €I·262026 II kv Ettevõte: 352 852 € Tegevusala mediaan: 24 250 €2026 III kv Ettevõte: 285 862 € Tegevusala mediaan: 22 261 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 475 € · +11,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 664 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 939 € Tegevusala mediaan: 1 515 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 051 € Tegevusala mediaan: 1 536 €2024 II kv Ettevõte: 3 237 € Tegevusala mediaan: 1 461 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 457 € Tegevusala mediaan: 1 543 €2024 IV kv Ettevõte: 3 032 € Tegevusala mediaan: 1 491 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 177 € Tegevusala mediaan: 1 526 €2025 II kv Ettevõte: 3 432 € Tegevusala mediaan: 1 522 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 426 € Tegevusala mediaan: 1 696 €2025 IV kv Ettevõte: 3 395 € Tegevusala mediaan: 1 712 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 096 € Tegevusala mediaan: 1 577 €2026 II kv Ettevõte: 3 116 € Tegevusala mediaan: 1 542 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 475 € Tegevusala mediaan: 1 664 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 032 € Tegevusala mediaan: 1 491 €2025 I kv Ettevõte: 3 177 € Tegevusala mediaan: 1 526 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 432 € Tegevusala mediaan: 1 522 €2025 III kv Ettevõte: 3 426 € Tegevusala mediaan: 1 696 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 395 € Tegevusala mediaan: 1 712 €2026 I kv Ettevõte: 3 096 € Tegevusala mediaan: 1 577 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 116 € Tegevusala mediaan: 1 542 €2026 III kv Ettevõte: 3 475 € Tegevusala mediaan: 1 664 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 25 · −3,8% võrreldes 2026 II kv
0102030402023 IV kv Ettevõte: 37IV·232024 I kv Ettevõte: 362024 II kv Ettevõte: 35II·242024 III kv Ettevõte: 342024 IV kv Ettevõte: 35IV·242025 I kv Ettevõte: 352025 II kv Ettevõte: 31II·252025 III kv Ettevõte: 302025 IV kv Ettevõte: 26IV·252026 I kv Ettevõte: 272026 II kv Ettevõte: 26II·262026 III kv Ettevõte: 25III·260102030402024 IV kv Ettevõte: 352025 I kv Ettevõte: 35I·252025 II kv Ettevõte: 312025 III kv Ettevõte: 30III·252025 IV kv Ettevõte: 262026 I kv Ettevõte: 27I·262026 II kv Ettevõte: 262026 III kv Ettevõte: 25III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 83 155 € · −1,6% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 104 570 €IV·232024 I kv Ettevõte: 107 189 €2024 II kv Ettevõte: 121 051 €II·242024 III kv Ettevõte: 120 663 €2024 IV kv Ettevõte: 108 194 €IV·242025 I kv Ettevõte: 113 342 €2025 II kv Ettevõte: 107 609 €II·252025 III kv Ettevõte: 100 001 €2025 IV kv Ettevõte: 87 553 €IV·252026 I kv Ettevõte: 99 495 €2026 II kv Ettevõte: 84 491 €II·262026 III kv Ettevõte: 83 155 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 108 194 €2025 I kv Ettevõte: 113 342 €I·252025 II kv Ettevõte: 107 609 €2025 III kv Ettevõte: 100 001 €III·252025 IV kv Ettevõte: 87 553 €2026 I kv Ettevõte: 99 495 €I·262026 II kv Ettevõte: 84 491 €2026 III kv Ettevõte: 83 155 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 285 862 83 155 86 872 25
2026 II kv 352 852 84 491 81 016 26
2026 I kv 518 267 99 495 83 601 27
2025 IV kv 241 763 87 553 88 272 26
2025 III kv 316 463 100 001 102 793 30
2025 II kv 633 867 107 609 106 379 31
2025 I kv 354 882 113 342 111 204 35
2024 IV kv 850 761 108 194 106 122 35
2024 III kv 422 849 120 663 117 542 34
2024 II kv 884 708 121 051 113 304 35
2024 I kv 1 041 093 107 189 109 831 36
2023 IV kv 591 553 104 570 108 738 37
2023 III kv 702 155 109 344 115 000 37
2023 II kv 717 447 104 159 109 576 39
2023 I kv 1 279 292 102 400 106 311 38
2022 IV kv 855 350 103 635 107 055 38
2022 III kv 1 067 515 150 597 109 629 37
2022 II kv 557 892 93 951 99 199 37
2022 I kv 707 703 93 106 96 930 36
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 158 €
Käive töötaja kohta kvartalis
11 434 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 289 434 € · −43,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 15 630 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 043 179 € Tegevusala mediaan: 31 675 €20192020 Ettevõte: 1 798 634 € Tegevusala mediaan: 22 748 €20202021 Ettevõte: 2 162 218 € Tegevusala mediaan: 26 265 €20212022 Ettevõte: 2 826 174 € Tegevusala mediaan: 22 848 €20222023 Ettevõte: 2 578 024 € Tegevusala mediaan: 16 122 €20232024 Ettevõte: 2 281 341 € Tegevusala mediaan: 15 894 €20242025 Ettevõte: 1 289 434 € Tegevusala mediaan: 15 630 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 043 179 € Tegevusala mediaan: 31 675 €20192020 Ettevõte: 1 798 634 € Tegevusala mediaan: 22 748 €2021 Ettevõte: 2 162 218 € Tegevusala mediaan: 26 265 €20212022 Ettevõte: 2 826 174 € Tegevusala mediaan: 22 848 €2023 Ettevõte: 2 578 024 € Tegevusala mediaan: 16 122 €20232024 Ettevõte: 2 281 341 € Tegevusala mediaan: 15 894 €2025 Ettevõte: 1 289 434 € Tegevusala mediaan: 15 630 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 45 210 € · −10,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 82 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 87 277 € Tegevusala mediaan: 546 €20192020 Ettevõte: 450 725 € Tegevusala mediaan: 264 €20202021 Ettevõte: 236 277 € Tegevusala mediaan: 591 €20212022 Ettevõte: 7 039 € Tegevusala mediaan: 203 €20222023 Ettevõte: 7 304 € Tegevusala mediaan: 167 €20232024 Ettevõte: 50 675 € Tegevusala mediaan: 87 €20242025 Ettevõte: 45 210 € Tegevusala mediaan: 82 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 87 277 € Tegevusala mediaan: 546 €20192020 Ettevõte: 450 725 € Tegevusala mediaan: 264 €2021 Ettevõte: 236 277 € Tegevusala mediaan: 591 €20212022 Ettevõte: 7 039 € Tegevusala mediaan: 203 €2023 Ettevõte: 7 304 € Tegevusala mediaan: 167 €20232024 Ettevõte: 50 675 € Tegevusala mediaan: 87 €2025 Ettevõte: 45 210 € Tegevusala mediaan: 82 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 3,5 % · +1,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 46% tegevusala ettevõtetel
01020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 4,6 %20192020 Ettevõte: 25,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20222023 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20242025 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %202501020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,3 % Tegevusala mediaan: 4,6 %20192020 Ettevõte: 25,1 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 5,2 %2023 Ettevõte: 0,3 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 5,0 %2025 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 7 405 449 € · −2,0% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 824 196 €20192020 Ettevõte: 7 294 582 €20202021 Ettevõte: 7 679 528 €20212022 Ettevõte: 7 726 268 €20222023 Ettevõte: 7 638 079 €20232024 Ettevõte: 7 556 044 €20242025 Ettevõte: 7 405 449 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 824 196 €20192020 Ettevõte: 7 294 582 €2021 Ettevõte: 7 679 528 €20212022 Ettevõte: 7 726 268 €2023 Ettevõte: 7 638 079 €20232024 Ettevõte: 7 556 044 €2025 Ettevõte: 7 405 449 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 6 661 399 € · −3,6% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 077 302 €20192020 Ettevõte: 6 528 027 €20202021 Ettevõte: 6 764 304 €20212022 Ettevõte: 6 852 135 €20222023 Ettevõte: 6 859 439 €20232024 Ettevõte: 6 910 099 €20242025 Ettevõte: 6 661 399 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 077 302 €20192020 Ettevõte: 6 528 027 €2021 Ettevõte: 6 764 304 €20212022 Ettevõte: 6 852 135 €2023 Ettevõte: 6 859 439 €20232024 Ettevõte: 6 910 099 €2025 Ettevõte: 6 661 399 €2025
Töötajad 2025: 27 · −22,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
0102030402016 Ettevõte: 36 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 36 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 36 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 35 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 35 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 35 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 35 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 220250102030402018 Ettevõte: 36 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 35 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 34 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 35 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 39 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 35 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 35 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 27 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 289 434 45 210 898 104 7 405 449 6 661 399 27
2024 2 281 341 50 675 1 038 972 7 556 044 6 910 099 35
2023 2 578 024 7 304 1 095 316 7 638 079 6 859 439 35
2022 2 826 174 7 039 1 045 836 7 726 268 6 852 135 39
2021 2 162 218 236 277 898 326 7 679 528 6 764 304 35
2020 1 798 634 450 725 800 735 7 294 582 6 528 027 34
2019 2 043 179 87 277 774 640 6 824 196 6 077 302 35
2018 — — — — — 36
2017 — — — — — 36
2016 — — — — — 36
2015 — — — — — 38
2014 — — — — — 38
2013 — — — — — 40
2012 — — — — — 41
2011 — — — — — 41
2010 — — — — — 40
2009 — — — — — 35
2008 — — — — — 74
2007 — — — — — 84
2006 — — — — — 90
2005 — — — — — 99
2004 — — — — — 108
2003 — — — — — 122
2002 — — — — — 117
2001 — — — — — 113
2000 — — — — — 108
1999 — — — — — 106
1998 — — — — — 150
1997 — — — — — 126

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
3,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
90,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
10,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,04
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
47 757 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 772 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.07.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 11.07.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.05.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.10.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.10.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 8 000 000 EEK aktsiaselts Hansapank 27.03.2000 – kehtib

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Indrek Laul
    Juhatuse liige · alates 21.09.2018

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Reet Laul
    kaudne osalus · alates 19.06.2019

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 32201Muusikariistade tootmine Põhitegevus
  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10006219 / M9
07.07.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 09.08.2026 Puudused kõrvaldatud
19.07.2026
PDF
Ä 10006219 / M8
07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 06.08.2024 Puudused kõrvaldatud
13.07.2024
PDF
Ä 10006219 / 23
26.06.2019
Muutmiskanne Jõustunud
26.06.2019
PDF
Ä 10006219 / 22
17.10.2018
Kandemäärus ex officio Jõustunud
17.10.2018
PDF
Ä 10006219 / 21
21.09.2018
Muutmiskanne Jõustunud
21.09.2018
PDF
Ä 10006219 / M7
18.09.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.10.2018 Puudused kõrvaldatud
21.09.2018
PDF
Ä 10006219 / 20
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10006219 / 19
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10006219 / 18
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10006219 / M6
08.12.2016
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 07.01.2017 Puudused kõrvaldatud
12.12.2016
PDF
Ä 10006219 / 17
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10006219 / 16
18.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
18.11.2011
PDF
Ä 10006219 / M5
02.11.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 05.12.2011 Jõustunud
02.11.2011
PDF
Ä 6219 / 15
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF
Ä 6219 / 14
20.10.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 6219 / M4
28.09.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus 27.10.2005 Jõustunud PDF
Ä 6219 / 13
27.09.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF
Ä 6219 / 12
23.08.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 6219 / M3
12.04.2002
Kättetoimetatav määrus Jõustunud PDF
Ä 6219 / 11
12.04.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes