Tööriista & Tehnika OÜ

Registrisse kantud Registrikood 10098000 OÜ Tallinn Registreeritud 05.11.1996
Võrdle

Tööriista & Tehnika OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 10098000, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata kaupade jaemüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 46 978 € ja töötajaid .

Käive
46 978 €
↓ 16,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
6 505 €
↓ 8,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Käive · 2026 III kv 46 978 €
    tegevusala mediaan 23 662 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 653
  • Müügitulu · 2025 219 735 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 15,1 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 46 978 € · −16,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 662 € · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 151 789 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 180 482 € Tegevusala mediaan: 23 252 €2024 II kv Ettevõte: 135 934 € Tegevusala mediaan: 26 104 €II·242024 III kv Ettevõte: 153 150 € Tegevusala mediaan: 24 916 €2024 IV kv Ettevõte: 186 278 € Tegevusala mediaan: 25 287 €IV·242025 I kv Ettevõte: 195 537 € Tegevusala mediaan: 21 560 €2025 II kv Ettevõte: 32 680 € Tegevusala mediaan: 24 410 €II·252025 III kv Ettevõte: 46 948 € Tegevusala mediaan: 24 445 €2025 IV kv Ettevõte: 105 296 € Tegevusala mediaan: 23 548 €IV·252026 I kv Ettevõte: 17 805 € Tegevusala mediaan: 20 259 €2026 II kv Ettevõte: 56 089 € Tegevusala mediaan: 23 932 €II·262026 III kv Ettevõte: 46 978 € Tegevusala mediaan: 23 662 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 186 278 € Tegevusala mediaan: 25 287 €2025 I kv Ettevõte: 195 537 € Tegevusala mediaan: 21 560 €I·252025 II kv Ettevõte: 32 680 € Tegevusala mediaan: 24 410 €2025 III kv Ettevõte: 46 948 € Tegevusala mediaan: 24 445 €III·252025 IV kv Ettevõte: 105 296 € Tegevusala mediaan: 23 548 €2026 I kv Ettevõte: 17 805 € Tegevusala mediaan: 20 259 €I·262026 II kv Ettevõte: 56 089 € Tegevusala mediaan: 23 932 €2026 III kv Ettevõte: 46 978 € Tegevusala mediaan: 23 662 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 6 505 € · −8,0% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 00050 0002023 IV kv Ettevõte: 16 443 €IV·232024 I kv Ettevõte: 20 793 €2024 II kv Ettevõte: 17 951 €II·242024 III kv Ettevõte: 19 720 €2024 IV kv Ettevõte: 25 074 €IV·242025 I kv Ettevõte: 44 811 €2025 II kv Ettevõte: 3 353 €II·252025 III kv Ettevõte: 20 365 €2025 IV kv Ettevõte: 13 945 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 785 €2026 II kv Ettevõte: 7 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 6 505 €III·26010 00020 00030 00040 00050 0002024 IV kv Ettevõte: 25 074 €2025 I kv Ettevõte: 44 811 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 353 €2025 III kv Ettevõte: 20 365 €III·252025 IV kv Ettevõte: 13 945 €2026 I kv Ettevõte: 1 785 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 068 €2026 III kv Ettevõte: 6 505 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 46 978 6 505 — —
2026 II kv 56 089 7 068 — —
2026 I kv 17 805 1 785 — —
2025 IV kv 105 296 13 945 — —
2025 III kv 46 948 20 365 — —
2025 II kv 32 680 3 353 — —
2025 I kv 195 537 44 811 4 430 —
2024 IV kv 186 278 25 074 1 506 —
2024 III kv 153 150 19 720 1 910 —
2024 II kv 135 934 17 951 1 910 —
2024 I kv 180 482 20 793 1 806 —
2023 IV kv 151 789 16 443 1 598 —
2023 III kv 149 989 72 976 3 931 —
2023 II kv 181 004 19 932 1 598 —
2023 I kv 128 241 15 568 1 598 —
2022 IV kv 181 582 33 333 2 669 —
2022 III kv 193 244 22 450 1 503 —
2022 II kv 223 428 30 443 4 141 —
2022 I kv 186 654 30 403 6 014 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 219 735 € · −49,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 652 871 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 586 050 € Tegevusala mediaan: 21 429 €20202021 Ettevõte: 593 132 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 484 758 € Tegevusala mediaan: 22 895 €20222023 Ettevõte: 376 649 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 437 109 € Tegevusala mediaan: 18 876 €20242025 Ettevõte: 219 735 € Tegevusala mediaan: 16 974 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 652 871 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 586 050 € Tegevusala mediaan: 21 429 €2021 Ettevõte: 593 132 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 484 758 € Tegevusala mediaan: 22 895 €2023 Ettevõte: 376 649 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 437 109 € Tegevusala mediaan: 18 876 €2025 Ettevõte: 219 735 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 33 266 € · +893,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 61 819 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 55 384 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 23 172 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 37 984 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: -19 527 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -4 192 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: 33 266 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-20 000020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 61 819 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 55 384 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 23 172 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 37 984 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: -19 527 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -4 192 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: 33 266 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 15,1 % · +16,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
-10-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: -5,2 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: 15,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-10-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 9,5 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 3,9 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: 7,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: -5,2 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -1,0 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: 15,1 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 36 363 € · −63,8% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 376 517 €20192020 Ettevõte: 404 538 €20202021 Ettevõte: 364 118 €20212022 Ettevõte: 359 138 €20222023 Ettevõte: 174 631 €20232024 Ettevõte: 100 387 €20242025 Ettevõte: 36 363 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 376 517 €20192020 Ettevõte: 404 538 €2021 Ettevõte: 364 118 €20212022 Ettevõte: 359 138 €2023 Ettevõte: 174 631 €20232024 Ettevõte: 100 387 €2025 Ettevõte: 36 363 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 30 357 € · −35,5% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 324 270 €20192020 Ettevõte: 379 654 €20202021 Ettevõte: 352 826 €20212022 Ettevõte: 340 810 €20222023 Ettevõte: 101 283 €20232024 Ettevõte: 47 092 €20242025 Ettevõte: 30 357 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 324 270 €20192020 Ettevõte: 379 654 €2021 Ettevõte: 352 826 €20212022 Ettevõte: 340 810 €2023 Ettevõte: 101 283 €20232024 Ettevõte: 47 092 €2025 Ettevõte: 30 357 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0123452016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250123452018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 219 735 33 266 0 36 363 30 357 1
2024 437 109 -4 192 13 194 100 387 47 092 1
2023 376 649 -19 527 11 332 174 631 101 283 1
2022 484 758 37 984 25 886 359 138 340 810 2
2021 593 132 23 172 51 003 364 118 352 826 3
2020 586 050 55 384 63 081 404 538 379 654 3
2019 652 871 61 819 71 020 376 517 324 270 4
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 5
2016 — — — — — 5
2015 — — — — — 5
2014 — — — — — 6
2013 — — — — — 6
2012 — — — — — 5
2011 — — — — — 5
2010 — — — — — 5
2009 — — — — — 0
2008 — — — — — 4
2007 — — — — — 4
2006 — — — — — 4
2005 — — — — — 4
2004 — — — — — 5
2003 — — — — — 3
2002 — — — — — 4
2001 — — — — — 3
2000 — — — — — 3
1999 — — — — — 3
1998 — — — — — 2
1997 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
15,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
109,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
91,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
83,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
16,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
6,05
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
219 735 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
0 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 27.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Leo Polt
    Juhatuse liige · alates 05.11.1996

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Leo Polt
    Füüsiline isik · 2 556 €

Tegelikud kasusaajad

  • Leo Polt
    otsene osalus · alates 23.10.2018

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47789Mujal liigitamata kaupade jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10006442 / 9
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10006442 / 8
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10006442 / 7
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10006442 / 6
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10006442 / 5
29.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
29.01.2012
PDF
Ä 10006442 / M3
05.01.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
05.01.2012
PDF
Ä 10006442 / M2
14.11.2011
Kättetoimetatav määrus Jõustunud
15.11.2011
PDF
Ä 10006442 / 4
14.11.2011
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
14.12.2011
PDF
Ä 10006442 / 3
07.07.2010
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
07.07.2010
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes