Osaühing Hinnu Seafarm

Registrisse kantud Registrikood 10091802 OÜ Allika küla Registreeritud 30.12.1996
Võrdle

Osaühing Hinnu Seafarm (OÜ), Allika küla, registrikood 10091802, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Seakasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 777 515 € ja töötajaid 20.

Käive
777 515 €
↓ 6,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
105 417 €
↑ 22,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
65 352 €
↑ 7,9% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
20
+1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 777 515 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 3 268 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 4,2 mln €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 16,9 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 777 515 € · −6,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 1 205 973 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 025 629 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 1 286 892 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 103 065 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 1 167 520 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 091 998 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 1 022 127 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 115 815 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 995 372 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 889 346 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 832 136 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 777 515 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 167 520 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 1 091 998 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 022 127 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 1 115 815 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 995 372 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 889 346 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 832 136 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 777 515 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 3 268 € · +2,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 1 888 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 799 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 2 224 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 418 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 2 190 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 195 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 3 032 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 344 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 3 361 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 960 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 3 188 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 268 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 2 190 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 3 195 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 032 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 3 344 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 361 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 2 960 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 188 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 3 268 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 20 · +5,3% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 23IV·232024 I kv Ettevõte: 232024 II kv Ettevõte: 20II·242024 III kv Ettevõte: 202024 IV kv Ettevõte: 21IV·242025 I kv Ettevõte: 212025 II kv Ettevõte: 21II·252025 III kv Ettevõte: 212025 IV kv Ettevõte: 21IV·252026 I kv Ettevõte: 212026 II kv Ettevõte: 19II·262026 III kv Ettevõte: 20III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 212025 I kv Ettevõte: 21I·252025 II kv Ettevõte: 212025 III kv Ettevõte: 21III·252025 IV kv Ettevõte: 212026 I kv Ettevõte: 21I·262026 II kv Ettevõte: 192026 III kv Ettevõte: 20III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 105 417 € · +22,8% võrreldes 2026 II kv
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 127 366 €IV·232024 I kv Ettevõte: 80 012 €2024 II kv Ettevõte: 146 590 €II·242024 III kv Ettevõte: 140 092 €2024 IV kv Ettevõte: 125 993 €IV·242025 I kv Ettevõte: 130 937 €2025 II kv Ettevõte: 117 225 €II·252025 III kv Ettevõte: 190 877 €2025 IV kv Ettevõte: 117 647 €IV·252026 I kv Ettevõte: 94 709 €2026 II kv Ettevõte: 85 869 €II·262026 III kv Ettevõte: 105 417 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 125 993 €2025 I kv Ettevõte: 130 937 €I·252025 II kv Ettevõte: 117 225 €2025 III kv Ettevõte: 190 877 €III·252025 IV kv Ettevõte: 117 647 €2026 I kv Ettevõte: 94 709 €I·262026 II kv Ettevõte: 85 869 €2026 III kv Ettevõte: 105 417 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 777 515 105 417 65 352 20
2026 II kv 832 136 85 869 60 568 19
2026 I kv 889 346 94 709 62 158 21
2025 IV kv 995 372 117 647 70 578 21
2025 III kv 1 115 815 190 877 70 227 21
2025 II kv 1 022 127 117 225 63 668 21
2025 I kv 1 091 998 130 937 67 085 21
2024 IV kv 1 167 520 125 993 45 980 21
2024 III kv 1 103 065 140 092 48 357 20
2024 II kv 1 286 892 146 590 44 486 20
2024 I kv 1 025 629 80 012 41 369 23
2023 IV kv 1 205 973 127 366 43 426 23
2023 III kv 1 016 116 73 412 40 135 24
2023 II kv 1 126 279 95 293 38 717 25
2023 I kv 875 677 57 452 46 001 23
2022 IV kv 1 039 879 62 196 47 510 23
2022 III kv 942 024 50 538 49 032 24
2022 II kv 984 686 53 037 47 716 25
2022 I kv 685 608 49 595 51 285 25
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 089 €
Käive töötaja kohta kvartalis
38 876 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 4 150 277 € · −9,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 846 012 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 3 437 756 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 2 820 027 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 3 697 262 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 4 234 681 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 4 566 029 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 4 150 277 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 846 012 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 3 437 756 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 2 820 027 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 3 697 262 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 4 234 681 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 4 566 029 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 4 150 277 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 703 121 € · −23,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-50005001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 413 660 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 240 556 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -290 862 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -370 260 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 931 899 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 921 218 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 703 121 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-50005001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 413 660 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 240 556 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -290 862 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -370 260 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 931 899 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 921 218 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 703 121 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 16,9 % · −3,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
-20-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -10,3 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -10,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 22,0 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 20,2 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 16,9 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-20-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -10,3 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -10,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 22,0 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 20,2 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 16,9 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 4 249 152 € · +16,9% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 487 289 €20192020 Ettevõte: 3 574 952 €20202021 Ettevõte: 3 190 006 €20212022 Ettevõte: 1 866 452 €20222023 Ettevõte: 2 841 206 €20232024 Ettevõte: 3 633 711 €20242025 Ettevõte: 4 249 152 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 487 289 €20192020 Ettevõte: 3 574 952 €2021 Ettevõte: 3 190 006 €20212022 Ettevõte: 1 866 452 €2023 Ettevõte: 2 841 206 €20232024 Ettevõte: 3 633 711 €2025 Ettevõte: 4 249 152 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 4 004 049 € · +16,8% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0005 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 286 161 €20192020 Ettevõte: 3 400 158 €20202021 Ettevõte: 2 982 736 €20212022 Ettevõte: 1 700 952 €20222023 Ettevõte: 2 632 851 €20232024 Ettevõte: 3 427 488 €20242025 Ettevõte: 4 004 049 €202501 0002 0003 0004 0005 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 286 161 €20192020 Ettevõte: 3 400 158 €2021 Ettevõte: 2 982 736 €20212022 Ettevõte: 1 700 952 €2023 Ettevõte: 2 632 851 €20232024 Ettevõte: 3 427 488 €2025 Ettevõte: 4 004 049 €2025
Töötajad 2025: 20 · −4,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 23 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 1202505101520252018 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 23 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 4 150 277 703 121 642 452 4 249 152 4 004 049 20
2024 4 566 029 921 218 509 476 3 633 711 3 427 488 21
2023 4 234 681 931 899 440 639 2 841 206 2 632 851 24
2022 3 697 262 -370 260 504 336 1 866 452 1 700 952 24
2021 2 820 027 -290 862 510 130 3 190 006 2 982 736 25
2020 3 437 756 240 556 485 540 3 574 952 3 400 158 24
2019 3 846 012 413 660 450 698 3 487 289 3 286 161 23
2018 — — — — — 25
2017 — — — — — 25
2016 — — — — — 25
2015 — — — — — 27
2014 — — — — — 28
2013 — — — — — 27
2012 — — — — — 27
2011 — — — — — 29
2010 — — — — — 29
2009 — — — — — 32
2008 — — — — — 32
2007 — — — — — 32
2006 — — — — — 32
2005 — — — — — 32
2004 — — — — — 36
2003 — — — — — 36
2002 — — — — — 36
2001 — — — — — 35
2000 — — — — — 34
1999 — — — — — 34
1998 — — — — — 34
1997 — — — — — 34

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
16,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
17,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
16,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
94,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
5,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
17,14
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
207 514 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 677 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.06.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

  • Maret Saatus
    Audiitorettevõtja · 24.04.2010
  • OÜ Maret Saatuse Audiitorbüroo
    Audiitorettevõtja · 24.04.2010
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01461Seakasvatus Põhitegevus

Muudatuste ajalugu

Mis Väärtus Periood
Staatus Registrisse kantud 05.07.1999 – praegu
Staatus Registrisse kantud 30.12.1996 – praegu
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10005800 / 14
16.06.2025
Muutmiskanne Jõustunud
16.06.2025
PDF
Ä 10005800 / 13
22.04.2025
Kandemäärus ex officio Jõustunud
22.04.2025
PDF
Ä 10005800 / M2
08.04.2025
Korraldav määrus 18.04.2025 Jõustunud
08.04.2025
PDF
Ä 10005800 / 12
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10005800 / 11
04.04.2022
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Jõustunud
04.04.2022
PDF
Ä 10005800 / 10
05.11.2021
Muutmiskanne Jõustunud
05.11.2021
PDF
Ä 10005800 / 9
23.04.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
23.04.2019
PDF
Ä 10005800 / 8
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10005800 / 7
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10005800 / 6
08.12.2011
Muutmiskanne Jõustunud
08.12.2011
PDF
Ä 5800 / 5
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
03.12.2008
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes