Leipurin Estonia Aktsiaselts

Registrisse kantud Registrikood 10087389 AS Loo alevik Registreeritud 17.09.1996
Võrdle

Leipurin Estonia Aktsiaselts (AS), Loo alevik, registrikood 10087389, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 544 871 € ja töötajaid 6.

Käive
4 544 871 €
↑ 10,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
587 742 €
↑ 9,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
53 772 €
↑ 9,6% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
−2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 4,5 mln €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 8 962 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 8,4 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 4,0 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 4 544 871 € · +10,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 4 397 386 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 979 428 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 4 440 211 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 232 637 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 4 456 708 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 906 695 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 3 731 713 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 657 197 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 4 010 484 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 535 129 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 4 127 071 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 544 871 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 4 456 708 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 3 906 695 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 731 713 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 3 657 197 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 010 484 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 3 535 129 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 127 071 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 4 544 871 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 8 962 € · +46,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 5 477 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 069 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 5 793 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 602 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 6 264 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 933 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 5 655 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 896 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 5 447 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 196 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 6 132 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 962 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 6 264 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 4 933 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 655 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 5 896 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 447 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 5 196 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 132 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 8 962 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · −25,0% võrreldes 2026 II kv
024682023 IV kv Ettevõte: 7IV·232024 I kv Ettevõte: 72024 II kv Ettevõte: 7II·242024 III kv Ettevõte: 82024 IV kv Ettevõte: 7IV·242025 I kv Ettevõte: 82025 II kv Ettevõte: 8II·252025 III kv Ettevõte: 82025 IV kv Ettevõte: 8IV·252026 I kv Ettevõte: 82026 II kv Ettevõte: 8II·262026 III kv Ettevõte: 6III·26024682024 IV kv Ettevõte: 72025 I kv Ettevõte: 8I·252025 II kv Ettevõte: 82025 III kv Ettevõte: 8III·252025 IV kv Ettevõte: 82026 I kv Ettevõte: 8I·262026 II kv Ettevõte: 82026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 587 742 € · +9,4% võrreldes 2026 II kv
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 564 751 €IV·232024 I kv Ettevõte: 458 780 €2024 II kv Ettevõte: 529 986 €II·242024 III kv Ettevõte: 691 073 €2024 IV kv Ettevõte: 536 138 €IV·242025 I kv Ettevõte: 464 799 €2025 II kv Ettevõte: 452 020 €II·252025 III kv Ettevõte: 652 295 €2025 IV kv Ettevõte: 512 760 €IV·252026 I kv Ettevõte: 489 089 €2026 II kv Ettevõte: 537 357 €II·262026 III kv Ettevõte: 587 742 €III·2602004006008002024 IV kv Ettevõte: 536 138 €2025 I kv Ettevõte: 464 799 €I·252025 II kv Ettevõte: 452 020 €2025 III kv Ettevõte: 652 295 €III·252025 IV kv Ettevõte: 512 760 €2026 I kv Ettevõte: 489 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 537 357 €2026 III kv Ettevõte: 587 742 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 544 871 587 742 53 772 6
2026 II kv 4 127 071 537 357 49 056 8
2026 I kv 3 535 129 489 089 41 569 8
2025 IV kv 4 010 484 512 760 43 577 8
2025 III kv 3 657 197 652 295 47 169 8
2025 II kv 3 731 713 452 020 45 242 8
2025 I kv 3 906 695 464 799 39 464 8
2024 IV kv 4 456 708 536 138 43 850 7
2024 III kv 4 232 637 691 073 44 819 8
2024 II kv 4 440 211 529 986 40 550 7
2024 I kv 3 979 428 458 780 35 482 7
2023 IV kv 4 397 386 564 751 38 336 7
2023 III kv 4 873 131 568 745 42 551 7
2023 II kv 5 095 073 583 884 45 460 7
2023 I kv 4 920 440 518 762 40 429 8
2022 IV kv 5 494 337 579 206 40 989 8
2022 III kv 4 771 989 515 597 39 795 8
2022 II kv 5 275 206 516 802 33 601 6
2022 I kv 5 087 027 523 260 31 320 6
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
2 987 €
Käive töötaja kohta kvartalis
757 479 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 8 433 982 € · −11,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9 178 552 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 7 785 125 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 8 858 366 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 11 143 025 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 10 427 967 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 9 514 341 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 8 433 982 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 9 178 552 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 7 785 125 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 8 858 366 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 11 143 025 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 10 427 967 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 9 514 341 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 8 433 982 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 334 997 € · −19,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02004006008002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 442 928 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 193 826 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 255 583 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 618 377 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 454 383 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 416 854 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 334 997 € Tegevusala mediaan: 127 €202502004006008002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 442 928 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 193 826 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 255 583 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 618 377 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 454 383 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 416 854 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 334 997 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 4,0 % · −0,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 2,7 %202502462018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,8 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 2,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 5,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 4,4 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 4,0 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 773 748 € · −13,6% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 384 420 €20192020 Ettevõte: 1 992 171 €20202021 Ettevõte: 2 464 699 €20212022 Ettevõte: 2 816 094 €20222023 Ettevõte: 2 438 680 €20232024 Ettevõte: 2 051 889 €20242025 Ettevõte: 1 773 748 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 384 420 €20192020 Ettevõte: 1 992 171 €2021 Ettevõte: 2 464 699 €20212022 Ettevõte: 2 816 094 €2023 Ettevõte: 2 438 680 €20232024 Ettevõte: 2 051 889 €2025 Ettevõte: 1 773 748 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 888 868 € · −26,2% võrreldes 2024
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 1 514 847 €20192020 Ettevõte: 1 258 673 €20202021 Ettevõte: 1 114 256 €20212022 Ettevõte: 1 732 633 €20222023 Ettevõte: 1 587 016 €20232024 Ettevõte: 1 203 871 €20242025 Ettevõte: 888 868 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 1 514 847 €20192020 Ettevõte: 1 258 673 €2021 Ettevõte: 1 114 256 €20212022 Ettevõte: 1 732 633 €2023 Ettevõte: 1 587 016 €20232024 Ettevõte: 1 203 871 €2025 Ettevõte: 888 868 €2025
Töötajad 2025: 8 · +14,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22025024682018 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 8 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 8 433 982 334 997 398 913 1 773 748 888 868 8
2024 9 514 341 416 854 385 178 2 051 889 1 203 871 7
2023 10 427 967 454 383 390 869 2 438 680 1 587 016 7
2022 11 143 025 618 377 355 503 2 816 094 1 732 633 7
2021 8 858 366 255 583 282 567 2 464 699 1 114 256 7
2020 7 785 125 193 826 270 107 1 992 171 1 258 673 7
2019 9 178 552 442 928 316 373 2 384 420 1 514 847 8
2018 — — — — — 8
2017 — — — — — 7
2016 — — — — — 7
2015 — — — — — 6
2014 — — — — — 6
2013 — — — — — 6
2012 — — — — — 6
2011 — — — — — 6
2010 — — — — — 6
2009 — — — — — 7
2008 — — — — — 9
2007 — — — — — 10
2006 — — — — — 6
2005 — — — — — 6
2004 — — — — — 6
2003 — — — — — 5
2002 — — — — — 4
2000 — — — — — 4
1997 — — — — — 3

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
4,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
37,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
18,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
50,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
49,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,00
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
1 054 248 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 155 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 22.11.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.04.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Aivar Soo
    Juhatuse liige · alates 03.07.2006
  • Merle Kilvits
    Juhatuse liige · alates 12.07.2023
  • Katrin Dengo
    Prokurist · alates 03.07.2006

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Aktsiaseltsi võib kõikide majandustegevusega seotud õigustoimingute tegemisel esindada iga prokurist. Prokurist võib kinnisasja võõrandada ja koormata vaid siis, kui selline õigus on registrikaardile kantud.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

  • Johan Anders Zilliacus
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · FIN · alates 01.08.2023
  • Merle Kilvits
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 01.08.2023
  • Miska Juhani Kuusela
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · FIN · alates 01.08.2023
  • Aivar Soo
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 30.10.2018
  • Lauri Taneli Lehto
    kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · FIN · alates 30.10.2018

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46391Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük Põhitegevus
  • 46141Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
  • 46341Alkohoolsete jookide hulgimüük
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10005274 / 22
22.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
22.04.2026
PDF
Ä 10005274 / M7
17.09.2024
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 27.09.2024 Jõustunud
17.09.2024
PDF
Ä 10005274 / 21
12.07.2023
Muutmiskanne Jõustunud
12.07.2023
PDF
Ä 10005274 / 20
16.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
16.01.2018
PDF
Ä 10005274 / 19
07.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.11.2017
PDF
Ä 10005274 / 18
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10005274 / 17
01.02.2017
Muutmiskanne Jõustunud
01.02.2017
PDF
Ä 10005274 / 16
24.11.2016
Muutmiskanne Jõustunud
24.11.2016
PDF
Ä 10005274 / 15
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10005274 / 14
13.11.2014
Muutmiskanne Jõustunud
13.11.2014
PDF
Ä 10005274 / M6
12.11.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.12.2014 Puudused kõrvaldatud
13.11.2014
PDF
Ä 10005274 / 13
30.04.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Jõustunud
30.04.2014
PDF
Ä 10005274 / 12
17.01.2012
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2012
PDF
Ä 10005274 / 11
26.02.2010
Muutmiskanne Jõustunud
26.02.2010
PDF
Ä 10005274 / M5
08.02.2010
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.03.2010 Puudused kõrvaldatud
22.02.2010
PDF
Ä 5274 / 10
21.01.2010
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
08.02.2010
PDF
Ä 5274 / M4
08.12.2009
Kättetoimetatav määrus 11.01.2010 Jõustunud
08.12.2009
PDF
Ä 5274 / M3
17.11.2009
Kättetoimetatav määrus 07.12.2009 Jõustunud
17.11.2009
PDF
Ä 5274 / M2
30.09.2009
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.11.2009 Jõustunud
30.09.2009
PDF
Ä 5274 / 9
03.12.2008
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Jõustunud
15.12.2008
PDF
Ä 5274 / 8
03.07.2006
Muutmiskanne Jõustunud
03.07.2006
PDF
Ä 5274 / 7
23.03.2005
Muutmiskanne Jõustunud PDF
Ä 5274 / M1
16.02.2005
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud PDF
Ä 5274 / 6
19.03.2002
Kandeotsus ex officio Jõustunud PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes