aktsiaselts VMT Betoon
aktsiaselts VMT Betoon (AS), Viljandi linn, registrikood 10083671, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 767 763 € ja töötajaid 44.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 1,8 mln €parem kui 89% ettevõteteltegevusala mediaan 63 103 € · ettevõtteid tegevusalal: 231
- Tööjõumaksud töötaja kohta 3 697 €parem kui 83% ettevõteteltegevusala mediaan 1 860 € · ettevõtteid tegevusalal: 208
- Müügitulu · 2025 5,8 mln €parem kui 92% ettevõteteltegevusala mediaan 34 797 € · ettevõtteid tegevusalal: 376
- Puhasrentaablus · 2025 2,3 %parem kui 49% ettevõteteltegevusala mediaan 2,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 309
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1 767 763 | 256 884 | 162 688 | 44 |
| 2026 II kv | 1 698 805 | 271 799 | 138 292 | 48 |
| 2026 I kv | 1 199 758 | 178 558 | 149 078 | 39 |
| 2025 IV kv | 2 015 434 | 297 525 | 140 648 | 41 |
| 2025 III kv | 1 456 895 | 246 967 | 140 570 | 40 |
| 2025 II kv | 1 401 614 | 219 307 | 144 204 | 40 |
| 2025 I kv | 960 138 | 180 105 | 136 127 | 42 |
| 2024 IV kv | 1 838 400 | 269 305 | 134 666 | 39 |
| 2024 III kv | 1 661 710 | 268 529 | 121 876 | 38 |
| 2024 II kv | 1 202 134 | 127 406 | 106 456 | 34 |
| 2024 I kv | 631 692 | 124 206 | 105 878 | 34 |
| 2023 IV kv | 1 527 536 | 223 223 | 111 476 | 32 |
| 2023 III kv | 2 162 099 | 214 877 | 112 413 | 35 |
| 2023 II kv | 1 560 212 | 204 997 | 105 151 | 38 |
| 2023 I kv | 967 681 | 160 162 | 93 421 | 29 |
| 2022 IV kv | 1 390 377 | 199 048 | 100 164 | 32 |
| 2022 III kv | 1 782 466 | 272 799 | 104 176 | 32 |
| 2022 II kv | 1 621 031 | 190 137 | 90 073 | 34 |
| 2022 I kv | 978 045 | 142 456 | 88 949 | 32 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 753 347 | 132 500 | 1 381 740 | 2 664 676 | 1 581 999 | 39 |
| 2024 | 4 587 455 | -72 463 | 1 192 806 | 2 362 888 | 1 449 499 | 38 |
| 2023 | 4 709 337 | 151 835 | 1 065 118 | 1 959 793 | 1 521 962 | 36 |
| 2022 | 4 681 787 | 309 064 | 945 565 | 1 781 449 | 1 370 127 | 35 |
| 2021 | 3 519 587 | 69 622 | 763 167 | 1 476 344 | 1 061 063 | 29 |
| 2020 | 2 717 346 | 39 134 | 623 326 | 1 301 205 | 991 441 | 23 |
| 2019 | 2 837 812 | 67 529 | 596 856 | 1 360 307 | 952 307 | 24 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 25 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 23 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 18 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 15 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 13 |
| 2010 | — | — | — | — | — | 11 |
| 2009 | — | — | — | — | — | 14 |
| 2008 | — | — | — | — | — | 23 |
| 2007 | — | — | — | — | — | 24 |
| 2006 | — | — | — | — | — | 22 |
| 2005 | — | — | — | — | — | 22 |
| 2004 | — | — | — | — | — | 22 |
| 2003 | — | — | — | — | — | 18 |
| 2002 | — | — | — | — | — | 17 |
| 2001 | — | — | — | — | — | 16 |
| 1999 | — | — | — | — | — | 21 |
| 1998 | — | — | — | — | — | 20 |
| 1997 | — | — | — | — | — | 20 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 05.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 05.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 19.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 06.06.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 21.05.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 30.06.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Nasdaq CSD SEAktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
- Loit KivistikJuhatuse liige · alates 07.08.2014
Esindusõigus
Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanike andmed puuduvad.
Tegelikud kasusaajad
Asutajad ja muud isikud
- Ksenja LukkanenAudiitorettevõtja · 29.04.2009
- Jaak SulgNõukogu liige · 12.05.2025
- Peep MustNõukogu liige · 12.05.2025
- Villu MaamägiNõukogu liige · 12.05.2025
- Omanikukonto: VILJANDI METALL ASAktsionär · 25 560 € · 16.08.2023
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 23611Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine Põhitegevus
- 23619Betoonist muude ehitustoodete tootmine
- 23631Valmis betoonisegu tootmine
- 47529Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 49411Kaubavedu maanteel
- 71121Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 20033378 / 11 19.02.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.02.2020 |
||
| Ä 20033378 / M3 22.01.2020 |
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks | 16.02.2020 | Puudused kõrvaldatud 29.01.2020 |
|
| Ä 20033378 / 10 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 20033378 / 9 04.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.12.2017 |
||
| Ä 20033378 / 8 28.09.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 28.09.2017 |
||
| Ä 20033378 / 7 01.09.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2014 |
||
| Ä 20033378 / 6 07.08.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 07.08.2014 |
||
| Ä 20033378 / M2 04.08.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 18.09.2014 | Puudused kõrvaldatud 07.08.2014 |
|
| Ä 20033378 / 5 12.12.2011 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.12.2011 |
||
| Ä 20033378 / 4 26.05.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 26.05.2010 |
||
| Ä 20033378 / M1 18.05.2010 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.05.2010 | Jõustunud 18.05.2010 |
|
| Ä 33378 / 3 11.01.2010 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.01.2010 |
||
| Ä 33378 / 2 27.12.2008 |
Tegevusalade kustutamine registrikaardilt | Jõustunud 27.12.2008 |
||
| Ä 33378 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| Ä 1239 / 6 02.01.2006 |
Registripiirkonna muutmine | Kinnitatud 02.01.2006 |
||
| Ä 1239 / 5 22.10.2002 |
Kandeotsus ex officio | Jõustunud | ||
| Ä 1239 / 4 12.08.2002 |
Avaldatav muutmiskanne | Jõustunud | ||
| Ä 1239 / M2 12.07.2002 |
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus | Jõustunud |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes